PGA قرار می دهد سلامت پروتکل در محل گلف بازگشت

بازیکنان ویلچرهای و کارکنان کلیدی در اطراف آنها مورد آزمایش قرار خواهد شد یک بار در هفته برای جدید کروناویروس و هر کس در زمین گلف خود را در دماهای گرفته هر روز در هنگام تور PGA گرداند ماه آینده و تلاش برای آن را نشان می دهد می تواند خود را از سر نجومی با حداقل خطرات.

تست شد و بخش بزرگی از روند مشخص شده در روز شنبه نشان داد که تغییرات قابل توجهی به نحوه مسابقات انجام شده است.

هیچ pro-ams. بدون تماشاگر برای حداقل یک ماه شاید دیگر. بدون اعضای خانواده. بدون تمیز کردن و خشک. اجتماعی و فاصله در همه جا از محل باشگاه وانجمن به محدوده عمل.

“هدف ما این است که برای به حداقل رساندن خطر به عنوان آنجا که ممکن است با درک کامل است که وجود دارد هیچ راهی برای از بین بردن تمام خطر” گفت: Andy لوینسون معاون ارشد رئیس جمهور از مسابقات دولت برای تور. “اما یکی از بهترین راه ما می توانید انجام دهید که برای کاهش احتمال قرار گرفتن در معرض است که با محدود کردن تعداد زیادی از مردم ما در سایت و دسترسی محدود به مناطق خاصی نگه داشتن گروه از هم جدا شوند.”

آن شروع می شود ژوئن 8-14 در استعمار با چارلز شواب چالش در فورت ورث ،

تست و اجتماعی فاصله بود ستون فقرات 37-صفحه نمایش با عنوان “بازگشت به گلف, حوادث است.” ایده این است برای نگه داشتن بازیکنان و ضروری کارکنان در یک حباب و کسانی که حدود 400 نفر خواهد بود آزمایش COVID-19. بازیکنان را تعیین هتل مگر اینکه آنها تا به حال گزینه های دیگر تور تایید شده است. پرواز چارتر ساخته شد در دسترس برای $600 صندلی ($300 برای ویلچرهای) و یکی دیگر از تست مورد نیاز خواهد بود قبل از آنها پرواز و زمانی که آنها به زمین در شهر جدید برای مسابقات بعدی.

هر کس در سایت خواهد حرارتی خوانش و پرسشنامه سلامت روزانه.

“ما در حال رفتن به بازی اگر ما نمی تواند انجام دهد آن را در یک محیط امن و سالم زیست محیطی برای همه ما از تشکیل” گفت: Tyler دنیس تور ارشد عملیات.

و برنده مسابقات تعطیل نمی کردن اگر کسی تست مثبت است. مانند یک بازیکن را مجبور به عقب نشینی و بلافاصله خود جدا برای حداقل 10 روز ارائه شده وجود دارد پس از آن علائم و او دو تست منفی نتایج 24 ساعت از هم جدا.

“بود که شماره 1 نگرانی گفت:” راسل ناکس که در خدمت این بازیکن شورای مشورتی است. “هیچ کس می خواهد برای رفتن از طریق که در یک هتل. شما در حال رفتن به دور از خانواده خود و کسی را دست کشیدن بر روی درب هر چند ساعت یکبار با مواد غذایی است.”

او همچنین گفت که یک کلید پیام از کمیسر جی موناهان: خطرات باقی می ماند و هر کس به قربانی کردن چیزی از آنچه بوده است به راحتی محور شیوه زندگی است.

تور گفت: این امر با ارائه دستمزد برای پرداخت هزینه های مرتبط با هر کسی که نیاز به از خود جدا کنند. این تور همچنین ارائه ماسک برای هر کس که می خواهد آنها و پوشش هزینه تمام تست های هر هفته, آیا این روش RT-PCR بینی گرد و خاک گرفتن آزمون و یا حرارتی غربالگری. هر یک از مسابقات میدارد تا برگه برای ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و بهداشت طرح در سایت.

نتایج حاصل از سواب بینی به طور معمول به یک زن و شوهر از روز و تور امیدوار است با استفاده از آزمایشگاه های محلی که در دسترس برای یک چرخش سریعتر. بازیکنان می توانید تمرین در این دوره اما برای دسترسی به امکانات سایت تا زمانی که نتایج آزمون هستند.

در زمین گلف بازیکنان در حال رسیدگی به باشگاه های خود را و اجازه دهید خود را ویلچرهای با چنگک جمع کردن پناهگاه و حذف پین پاک کردن هر دو پس از آنها با آنها انجام می شود.

یکی دیگر از تغییر: هیچ تکان دادن دست ها پس از دور.

بازیکنان هنوز هم می تواند سفر و اقامت در RVs — ناکس برنامه های خود را به درایو از جکسون ویل فلوریدا به فورت ورث و سپس به رئیس هیلتون, کارولینای جنوبی — یا اجاره خانه اگر تور تصویب. کسانی که در شهر زندگی می کنند می تواند در خانه بماند.

تور گفت: حدود 25 بازیکن باقی می ماند و خارج از کشور توصیه می شود آنها می رسند حداقل دو هفته پیش از مسابقات به دیدار فدرال 14 روز در قرنطینه مورد نیاز است.

رسانه ها محدود خواهد شد در مرکز مطبوعات اجتماعی فاصله. دو یا سه خبرنگاران خواهد انجام مصاحبه برای یک گزارش.

لوینسون گفت: این سفر احساس کردم یکی COVID-19 آزمون کافی با دیگر اقدامات صورت گرفته مانند روزانه پرسشنامه و حرارتی خواندن. هر کسی که ثبت درجه حرارت بیش از 100.4 درجه فارنهایت را به یک تست پروتکل.

“یک تست یک نقطه در زمان. ما درک می کنیم که” لوینسون گفت. “اما ما همچنین می دانیم که اقدامات احتیاطی است که ما در حال گرفتن … ما مشاور پزشکی به ما می گوید که حفظ اجتماعی فاصله درخواست مردم سوال رفتن را از طریق حرارتی صفحه نمایش در حال رفتن به طور قابل توجهی به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض, نه به ذکر است تمام مواد ضد عفونی کننده از روش های است که ما در حال رفتن به پیاده سازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de