Pete Rose دوباره می پرسد MLB به پایان عمر خود ممنوعیت

اورلاندو فلوریدا. — Pete Rose دوباره پرسید لیگ اصلی بیس بال به پایان عمر خود را بان کرد و گفت: این مجازات ناعادلانه است در مقایسه با نظم و انضباط برای استفاده از استروئیدها و ثبت نام الکترونیکی, سرقت.

رز وکلا ارائه برنامه جمعه به بیس بال کمیسر راب مانفرد که در دسامبر 2015 محروم قبلی درخواست شده توسط حرفه ای بازدید کرد.

“زمان آن رسیده است به رسمیت شناختن است که آقای گل رز مجازات تبدیل شده است به شدت نامتناسب نسبت به لیگ اصلی بیس بال را درمان شدید تخلف با مالکیت مدیریت و بازیکنان” درخواست گفت.

رز توافق به عمر ممنوعیت در ماه اوت سال 1989 پس از بررسی برای MLB توسط وکیل جان Boland یافت که گل رز قرار می گیرد متعدد شرط در Cincinnati Reds به نفع خود از 1985-87 در حالی که بازی و مدیریت تیم است.

“هرگز وجود دارد هر گونه اتهام که آقای رز سوء رفتار در نظر گرفته شده بود برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی بیش از دیگر تیم های” اظهار داشت: در این طومار که برای اولین بار گزارش ESPN. “هنگامی که آن را به می آید پس از آن تخطی از لیگ اصلی بیس بال قوانین — یعنی استفاده از استروئید و ثبت نام الکترونیکی, سرقت — این است که به وضوح در این مورد نیست. آنها را عمدا و به طور چشمگیری تحت تاثیر نتایج حاصل از نقش ها و بازی ها از جمله این نتایج از دو دوره متوالی سری جهانی. این عمل آشکارا و به عمد نقض روح و متن قوانین است.”

رز که نوبت 79 در مارس خواست به ملاقات با مانفرد که در 2015 انکار نوشت که 17-زمان-ستاره بود “نه ارائه مدرک معتبری از یک پیکربندی مجدد زندگی یا صادقانه پذیرش توسط او تخلف به وضوح تاسیس در Boland گزارش یا دقیق خود آگاه باشید و پایدار برنامه اجتناب او از همه شرایطی که منجر به دائم خود را رد صلاحیت.”

رز ذکر شده مشترک مواد مخدر توافق بین MLB و بازیکنان’ association که خواستار 80-بازی سوسپانسیون برای اولین بار مجرمین برای بالا بردن کارایی داروهای 162-بازی ممنوعیت برای دومین مجرم و عمر ممنوعیت برای سوم جریمه با یک شانس برای بازگشت. مانفرد ابقاء مسکن Jenrry الله مهاجرانی تنها بازیکن منظم سه بار برای PEDs تحت لیگ مواد مخدر برنامه.

رز نیز اشاره مانفرد تصمیم Jan. 13 به حالت تعلیق در هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow برای یک فصل برای نقش خود را در Astros,’ استفاده از الکترونیک به سرقت فو’ علائم در سال 2017 و 2018 اما نه نظم و انضباط بازیکنان.

“تناسب شده است حاکم بر هنجار زمانی که لیگ اصلی بیس بال کمیسیون را بررسی و انضباط” درخواست گفت. “است که اصل هدایت تغییر نکرده اما لیگ اصلی بیس بال واکنش به تهدیدات بالقوه به یکپارچگی این بازی را تا حد زیادی تکامل یافته پس از آقای گل رز را انجام منجر به یک عمر ممنوعیت از بازی در سال 1989 و به خصوص پس از خود 2015 درخواست برای بازگشت.”

رز همچنین خواسته بیس سالن از شهرت برای حذف ممنوعیت تصویب شده توسط سالن هیئت مدیره در سال 1991 به منع بازیکنان در دائم فاقد شرایط لازم از لیست ظاهر می شود در سالن رای گیری از بیس بال نویسندگان’ Association of America.

رز 20-صفحه درخواست شد ارسال شده توسط وکیل, ری Genco و سه قانون استادان: Mark D. روزنبام (UC Irvine), اروین Chemerinsky (کالیفرنیا) و اوان Caminker (میشیگان).

رز نیز اعمال می شود برای بازگشت در سپتامبر سال 1997 و در دیدار با کمیسر جوانه Selig در نوامبر 2002 اما Selig هرگز حکومت در رز درخواست.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>