پتالوما را Torkelson می رود No. 1 در MLB پیش نویس

ببرهای دیترویت روز چهارشنبه 2017 کاسا گراند دبیرستان گراد و ایالتی آریزونا infielder اسپنسر Torkelson از پتالوما بالا انتخاب کنید در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

در جهان از تجزیه و تحلیل Torkelson این اعداد به تنهایی ساخته شده او را نامزد نخست به بالا پیش نویس انتخاب کنید.

در دبیرستان او ضربه زد .429 به عنوان یک دانشجوی سال اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن .376 به عنوان یک دانشجوی سال دوم .442 به عنوان یک کاربر و .486 به عنوان یک ارشد. او .612 بر پایه درصد به عنوان ارشد گواه به احترام به او داده شده توسط دبیرستان کوزه.

اگر چه او همواره برای قدرت ضربه آن نبود تا او رسیده ایالتی آریزونا که بت خود را واقعا منفجر شد. پس از هدف قرار دادن هفت خانه اجرا می شود در 29 بازی در سال آخر خود را در کازا گرانده ضربه او یک ملت پیشرو 25 در سال اول در ASU بسیار مخربی اوراق قرضه Barry’ مدرسه رکورد 11.

Torkelson گفت حتی او کمی تعجب با قدرت افزایش دهد.

“من همیشه به حال برخی از قدرت مناسب و معقول اما آیا این ترجمه به طور مداوم تا زمانی که من دانشجوی سال اول سال در ASU,” او گفت: به تازگی. “من از همه می گیرند و کار کرده با پنبه حلاجی شده مربیان در هر روز است. آن را فقط به همه کلیک برای من است.”

در پایان اولین فصل کالج او ضربه زد .320 آمار 25 صفحه اصلی اجرا می شود به ثمر رساند 59 اجرا می شود و رانده شده در 53 در 55 بازی با پر زرق و برق .743 ضربه زنی در صد. او به رهبری Pac-12 در ضربه زنی اجرا می شود کل پایگاه ها و خانه اجرا می شود.

او موفق به دریافت یک خوشه از همه امریکا و افتخارات ملی و کسیکه برای خوشه های طلایی جایزه نمادین از بهترین کالج بازیکن در کشور است. (به عنوان یک عهد به استعداد در سونوما کانتی برنده خوشه های طلایی که در سال اندرو Vaughn که prepped در ماریا Carrillo و تا به حال فقط به پایان رسید خود را دانشجوی سال دوم فصل در کال.)

Torkelson در ضمن پیوست و سه نفر دیگر از جمله یکی دیگر از کازا گرانده دبیرستان فارغ التحصیل فیل Lowery به عنوان تنها دانشجویان سال اول در ASU تاریخ به نام همه-امریکا.

هیچ دانشجوی سال دوم رکود است. در فصل دوم خود را در ASU, Torkelson batted .351 با 85 بازدید در 57 بازی را به ثمر رساند 69 اجرا می شود و سوار در 66. او همچنین در آمار دیگری 23 خانه اجرا می شود. یک بار دیگر وجود دارد یک بار کامیون از همه امریکا و جایزه ملی.

بسیار مختصر 2020 فصل فقط 17 بازی او حلاجی .340 و در حال حاضر آمار شش خانه اجرا می شود به او 54 به صورت حرفه ای فقط دو پشت باب هورنر مدرسه رکورد. او با شدت بهم زدن غوطه دادن به شکستن رکورد اگر coronavirus همه گیر داده بود او فقط چند بازی.

Torkelson بلیط MLB پیش نویس شده است برای بیان سوار که او را از پتالوما لیگ کوچک از طریق کاسا گراند دبیرستان و ایالتی آریزونا با چند طرف سفر به کوبا و ژاپن به عنوان یک عضو از تیم های بین المللی دانشگاهی تیم.

آن شده است یک بی پروایی سفر که چند در خارج از زادگاه خود دیدم آیند.

دوستان و طرفداران که او را تماشا تسلط بر ورزش جوانان و شگفت زده به عنوان او فوتبال و بیس بال ستاره در کازا گرانده دبیرستان رود او را به حرکت به دستاوردهای عمده در سطح بعدی اما چند واقعا آماده برای سریع او را به معراج به شهرت ملی رسید.

“این خیلی باحاله” گفت: Dominque Wirtz یکی از انتخاب چند نفر از دوستان سابق و دبیرستان مربیان دعوت شده بود تا با خانواده در پیش نویس روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>