پتالوما دوقلوها’ ورزش های نهایی فصل برش های کوتاه

از دست دادن مدرسه ترم بهار و همه بهار های ورزشی با توجه به کروناویروس همه گیر شد و دو whammy برای Weiand خانواده است. نه تنها دوقلوها اما و Kaleigh از دست دادن خیلی از چه ویژه در مورد ارشد خود را در سال از دست بدهند ورزشی شده اند که بخش زیادی از زندگی خود را تقریبا به عنوان طولانی به عنوان یکی از دوقلوها می تواند به یاد داشته باشید.

در حال حاضر فقط به عنوان آنها آماده برای اضافه کردن فصل آخر چه شده است یک حرفه در پتالوما دبیرستان, آن است که بیش از حداقل در سطح دبستان.

“ما مقدار زیادی از دست داده می گوید:” Kaleigh. “ما از دست ما ارشد شب فارغ التحصیلی — بسیار است. آن را بسیار خشن است.”

آنها همچنین از دست آنچه که می توانست برجسته و سافتبال فصل است. پتالوما شد 17-8 سال گذشته به پایان رسید و دوم با یک بازی در آن سال برای اولین بار در تاک دره ورزشی لیگ.

“من فکر می کنم ما می شده اند و حتی بیشتر رقابتی در این سال” Kaleigh می گوید. “ما تا به حال شش شروع بازیکنان است.” که شامل اما نواز و Kaleigh در مرکز میدان است.

هر دو لذت می برد بزرگ junior فصل است. اما batted .412 با 10 دونفره, سه گانه, دو خانه اجرا می شود و 21 RBIs. او همچنین برجسته دفاعی جالب توجه است. Kaleigh نشان داد محدوده عالی در بیرون از محیط و batted .368 با هفت دونفره و 14 RBIs.

سافتبال گذشته ورزش پایه برای خواهر بودند و همچنین بازیکنان کلیدی در پتالوما تیم والیبال بود که 19-7 و همچنین به پایان رسید دوم در VVAL. T-دختران به پایان رسید دوم در سواحل شمال بخش برگشتی به دست آورده و یک نقطه در CIF شمال کالیفرنیا شد.

“من می خواهم هر دو آنها را در راه های مختلف می گوید:” اما. “من دوست داشتم تیم شیمی ما تا به حال در والیبال. آن را واقعا سرگرم کننده را به بازی در NCS.”

در سراسر دوران دبیرستان ورزش حرفه دو همیشه با هم بازی. “او همیشه به من و من همیشه به حال او” Kaleigh می گوید.

گام بعدی برای هر دو کمی سخت است برای تعیین. در حال حاضر گام بعدی این است که احتمالا سانتا رزا Junior College, اگر چه پتالوما سافتبال بانوان مربی Kurt Jastrow می گوید هر دو می تواند احتمالا بازی در یک سطح بالاتر در آینده است.

“من به طور کامل تصمیم می گوید:” اما. “من فقط آن را یک گام در یک زمان.”

Kaleigh است متمایل به سمت حرفه ای در علوم سلامت, در حالی که اما در حال برنامه ریزی در پیگیری آموزش و پرورش در زیست شناسی دریایی.

Jastrow می گوید که هر دو به اندازه کافی خوب ورزشکاران به بازی یا ورزش در دانشگاه اگر چه اما به نظر می رسد ترجیح می دهند والیبال در حالی که Kaleigh ممکن است متمایل به سمت سافتبال.

“آنها هر دو برجسته ورزشکاران” مربی می گوید. “آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید. اگر آنها می خواهند آنها احتمالا می تواند هر دو بازی ورزشی را در کالج.”

مربی اشاره کرد که او در شمارش آنها به هسته های برجسته نما الماس تیم.

این Weiand دوقلو بودند پنبه حلاجی چهارم و پنجم در پتالوما سفارش با Kaleigh در حال حرکت به پایین از leadoff نقطه به بهتر استفاده از توانایی خود را به رانندگی در اجرا می شود.

“آنها می گویند که up-the-middle (گیر پایه دوم-shortstop و مرکز زمینه) کلید به یک دفاع” Jastrow مشاهده شده است. “ما تا به حال دو نفر از کسانی که از همان خانواده است.

“آنها هر دو سریع و پرتاب آنها به عنوان سخت ترین پسران بازی بیس بال.”

بازی دو ورزش به معنی آن است که ورزش تقریبا در طول سال برای خواهران و اما اذعان دارد وجود دارد, آن می تواند استرس زا باشد اما برای هر دو او و Kaleigh آن است که همه آنها که تا کنون شناخته شده تا به حال است.

در حال حاضر وجود دارد یک نوع متفاوت از استرس است. “این است که واقعا متفاوت از معمول می گوید:” اما. “من احساس می کنم باید چیزی انجام می دهند.”

در حال حاضر تمام چیزی که می توان در تلاش است به ماندن در شکل آنلاین انجام کار مدرسه و صرف زمان بیشتری را با سگ خود را و بهترین دوستان لوسی و یاقوت.

Kaleigh و اما در حال دختران از کوری و کریستین Weiand.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de