پتالوما سافتبال standout بازده به عنوان مربی

پتالوما را دانا Thomsen را تجربه کرده است و سافتبال در تمام سطوح از جوانان به دبیرستان به سانتا رزا Junior کالج NCAA بخش و برای یک زمان کوتاه باشگاه در نیوزیلند.

اما تا زمانی که در بهار گذشته او تا به حال هرگز تجربه آن را از مربیگری دیدگاه.

Thomsen آمده است دایره کامل از تسلط در دایره در پتالوما بالا به ستاره شرق به عنوان یک مربی از تروجان ها.

یکی از بهترین کوزه همیشه در پتالوما, Thomsen خواب, تبادل نظر در کالج “از آنجایی که من یک دختر بچه بود,” او گفت:.

اما این رویا نیست دقیقا دنبال یک خط راست و آن را نمی آمد و بدون تلاش زیادی.

در دو فصل تبادل برای تروجان ها, او تا به حال یک 30-4 ضبط و 1.02 به دست آورده-اجرای متوسط با 277 strikeouts و فقط 37 پیاده روی. در فصل ارشد در سال 2013 بود امپراتوری بازیکن سال.

او در ابتدا متعهد به هومبولت دولت است. وقتی که کار نمی کند او را گرفت تبادل مهارت به سانتا رزا JC. آن را تبدیل به یکی از خردمندترین تصمیمات خود را حرفه ای بازی.

“من نمی تجارت من JC تجربه برای جهان” Thomsen گفت. “من سال اول وجود دارد یک درب بازکن چشم. من با دخترانی که مشغول به کار قلب و روح برای رفتن به D1 سطح و آنها سخت در تلاش برای جایگزینی من است.”

با وجود رقابت شدید هر دو از درون او را از مخالفت Thomsen موفق شد برای توله خرس. در فصل اول او 15-4 با 2.73 عصر. او را زده 83 batters و رفت فقط 17.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم فصل بعد او به پایان رسید با یک 17-11 ضبط و 2.08 عصر و زده از 239 و رفت فقط 31.

گام بعدی بود که دانشگاه هاوایی و دیگر گام تا رقابتی نردبان.

“این دیوانه” او به یاد می آورد. “این دختران همه را دوست داشت و همه آنها سخت کار می کرد. من آن را دوست داشتم. برای من, آن را به کامل است.”

پس از یک فصل از تنظیم به عنوان یک تازه وارد به Petaluman پا به عنوان تیم آس در هفته سوم از فصل ارشد هنگامی که رنگین کمان’ No. 1 پارچ رفت با پایان فصل آسیب است.

Thomsen پاسخ با 15-16 ضبط و 3.02 عصر در 197⅓ نوبت گسترش بیش از 36 بازی. او تن به تن 23 کامل بازی که شامل شش shutouts. او به پایان رسید با 146 strikeouts و فقط 54 پیاده روی.

Thomsen انتخاب شد بزرگ غرب پارچ هفته پس از تبادل دو دوره متوالی کامل-بازی shutouts بیش از کال پلی سان لوئیس اوبیسپو.

در حالی که حمل تبادل بار برای رنگین کمان, او در بر داشت زمان برای به دست آوردن بزرگ غرب و دانشگاه هاوایی محقق-ورزشکار افتخارات. او همچنین نشان داد که یک پتالوما دختر نمی تواند مرعوب تبادل مقابل تیم های مثل کال, تنسی, BYU و کال پلی. “نام خود را در سراسر قفسه سینه شما را ندارد و این بازیکن بهتر,” او گفت:.

برای Thomsen, موفقیت نیست فقط اتفاق می افتد. وجود دارد روزها در بدنسازی, سکس در اتاق وزن و تبادل لاستیک, همه در حالی که نگه داشتن او معدل در کلاس درس. “آن روز بسیار سخت کار کردن” او گفت: “اما من آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره در یک ضربان قلب.”

سپس ماه او به عنوان یک “واردات” تبادل بازیکن در لیگ در نیوزیلند. “که آنقدر دیوانه,” او گفت:. “من بازی در برابر بازیکنان از سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de