پتالوما ارشد بالا برای ادامه کار حرفه ای بسکتبال در کالج اکسیدنتال

فقط به عنوان او در زمین بسکتبال به مدت چهار سال در پتالوما دبیرستان Sheriene Arikat است برنامه ریزی متفکرانه او گام بعدی در آموزش و پرورش و ورزش.

او را به حضور در کالج اکسیدنتال در لس آنجلس مطالعه حرکت شناسی یک رشته ورزشی و پزشکی و در نهایت با سفر یک تیم ورزشی به عنوان یک مربی و متخصص تغذیه و البته بازی بسکتبال است.

یکی از دلایل او را انتخاب Occidental است زیرا کوچک بخش سوم مدرسه ارائه می دهد فرصت را به بازی بازی های ورزشی است که او را دوست دارد حق دور.

“من عاشق دانشگاه و آن است که هنوز به اندازه کافی نزدیک من می توانید زمان را صرف با خانواده من,” او گفت:.

اما بسکتبال است که بخش بزرگی از تصمیم او به عنوان او همچنان یک حرفه ای است که زمانی شروع شد که او یک صنف پنجم و رهبری او را به نام تاک دره ورزشی لیگ Co-با ارزش ترین بازیکن در فصل ارشد.

او به اتمام دیدنی پتالوما حرفه ای با هدایت او تیم با 13.3 متوسط نمره گرفتن 149 ریباند dishing خاموش 33 کمک و ساخت 62 سرقت بیش از دو بار به عنوان بسیاری از هر بازیکن دیگر در این تیم است.

Arikat صرف سال اول خود را در تاریخ اول تیم انتساب او گفت: آماده او را برای سه سال آینده در تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“من عاشق هر دقیقه در junior varsity,” او گفت:. “من اعتماد به نفس رشد فوق العاده است. تغییر از JV به تیم اول دانشگاه یا دانشکده نبود بد است. من لذت بردم من دانشجوی سال دوم سال, و من شروع به توسعه یک حس رهبری است.”

که منجر به کاربر ارشد و فصل زمانی که او شکوفا شده به یکی از بهترین بازیکنان در تازه تاسیس VVAL.

در فصل گذشته بود به خصوص لذت بخش برای Arikat به او پیوست با جدید پتالوما مربی سوفی Bihn که مربی او را به عنوان دستیار در کلاس هشتم در پتالوما دبیرستان.

تروجان ها بودند 12-14 در 2018-19 فصل است. این زمستان با Bihn مربیگری و Arikat در میان رهبران آنها به پایان رسید 18-8 شد دوم در VVAL و به سواحل شمال بخش برگشتی.

این یک غلتک coaster فصل به پایان رسید که در یک یادداشت بالا. بازی competively نور preleague برنامه تروجان ها برنده 10 از 12 بازی. اما پس از برنده شدن خود را در دو بازی لیگ آنها را از دست داده و سه نفر از چهار نفر از جمله یک رقیب و لیگ قهرمان کازا گرانده و یکی به آخرین محل جاستین-سیهنا.

“که وحشتناک بود,” Arikat به یاد می آورد از جاستین-سینا بازی. “بعد عمل همه ما به تمرکز بر روی تیم وجود آمدن اربتاط.”

آن کار می کرد. متمرکز این تروجان ها برنده نهایی خود را در پنج بازی لیگ به مقام دوم. “این واقعا سرگرم کننده بود به بخشی از آن” Arikat گفت. “ما تمرکز بر ایجاد روابط به عنوان یک تیم است.”

در که شامل کشش بود 49-44 برنده بیش از کازا گرانده تنها از دست دادن رنج می برد توسط Gauchos در اجرا خود را به VVAL قهرمانی.

“این یکی از بهترین روزهای زندگی من” Arikat گفت. آن را حتی بیشتر خاص با سبد مشخص شده است که ارشد 1000 هفتم نقطه از پتالوما حرفه ای.

“این نمی تواند بهتر از این بازی. ما اعتقاد خودمان را,” او گفت:.

Arikat به پایان رسید او پتالوما varsity حرفه ای با 1,064 امتیاز.

آن سخت است برای تعریف Arikat موقعیت برای تروجان ها. او اغلب در پست اما او توپ-رسیدگی به مهارت های مجاز به گام به عقب و بازی گارد یک موقعیت 5-پا-6 ارشد به احتمال زیاد بازی در کالج.

“من هر چه سوفی مرا مورد نیاز برای انجام” این بازیکن توضیح داد. “من در همه جا بود.”

ماهر در رانندگی بدون ترس به حلقه او خستگی ناپذیر در ورزشگاه برای تبدیل شدن به یک خوب دوربرد تیرانداز به عنوان به خوبی. کار سخت نیز به او کمک کرد تا توسعه را به یک قابل اعتماد rebounder دوم در این تیم به گل رز Nevin که Arikat به نام “بهترین rebounder همیشه.”

در حال حاضر او آماده است تا مهارت های خود را به سطح بعدی ترک پتالوما با میراث بیش از 1 ، 000 امتیاز بسیاری از خاطرات و صدمه دیده و از دست رفته آخرین ترم در مدرسه بالا است.

“این بسیار ناامید کننده بود,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به مدل فارغ التحصیلی گراد در شب. من هم از دست بهار ورزش است. من احساس می کنم متاسفم برای بازیکنانی که از دست رفته خود را در فصل گذشته.”

Arikat دختر مایکل و Pasima Arikat. او دارای یک برادر رمزی است که یک دانشجوی سال دوم در پتالوما بالا و دو جوان دوقلو خواهر و برادر, برادر سلیم و خواهر Nadiene.

هنگامی که او در زمان فراغت او لذت می برد پخت و خواندن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de