پرت Wildcats عنوان دفاع می تواند باید صبر کنید تا 2021 به عنوان NBL صاحب لری Kestelman نظر برنامه تاخیر

اد جکسونغرب استرالیا

Larry Kestelman, NBL owner and executive chairman
آیکون دوربینلری Kestelman, NBL مالک و رئیس اجرایی اعتباری: JAMES ROSS/AAPIMAGE

تابستان آینده را NBL رقابت می تواند به تاخیر افتاد تا سال جدید در صورتی که آنچه در آن طول می کشد برای شروع فصل با طرفداران در می ایستد.

NBL صاحب لری Kestelman امیدوار است این 2020-21 فصل هنوز هم می تواند شروع در ماه اکتبر اما می گوید اگر COVID-19 محدودیت در اجتماعات بزرگ هنوز در محل در آن زمان بعد از تاریخ شروع بسیار یک گزینه است.

NBL باشگاه های متکی به حمایت و دروازه takings توجه به رقابت فاقد غنی پخش مقابله و سیدنی پادشاهان صاحب پل اسمیت گفت: AAP هفته گذشته لیگ ممکن است ممکن است بدون جمعیت.

Kestelman تصدیق داشتن طرفداران در غرفه اولویت زمانی که فصل جدید می شود در جریان است.

“ما همه چیز را در قدرت ما به این فصل اتفاق می افتد و با طرفداران” Kestelman گفت: سن Dwayne جهانی برنامه.

“این چیزی است که در نهایت ما می خواهیم.

“که چگونه باشگاه مشتق بسیاری از درآمد خود را. این چیزی است که نیروی حیاتی از ورزش است. آن را به طرفداران این شرکت کنندگان, بنابراین ما باید کمی از زمان قبل از ما نیاز به تصمیم گیری است.”

پرت خواهد بود آمار مالی توسط یک جمعیت رایگان NBL21.

به “ارتش سرخ” یکی از قوی ترین پایگاه های فن در لیگ با بازی اصلی جمعیت به طور منظم بیش از 12 000 اما Kestelman گفت: NBL سود از زمان است که دیگر حرفه ای ورزشی نیست.

NBL Commissioner Jeremy Loeliger and NBL Owner
آیکون دوربینNBL کمیسر جرمی Loeliger و NBL صاحب اعتبار: دیوید CROSLING/AAPIMAGE

با سه ماه نیاز به رطوبت بالا و در حال اجرا یک تصمیم در مورد اینکه آیا این کمپین می توانید شروع در ماه اکتبر نمی باید در نظر گرفته شود تا پایان ماه ژوئن است.

“حتی اگر این فصل نمی تواند در زمان شروع در اوایل اکتبر من فکر می کنم ما می تواند یک کمی انعطاف پذیر با زمان,” او گفت:.

“معامله انجام داده ایم با بازیکنان که واقعا گرفته شده در هیئت مدیره چه همه ما باید انجام دهید برای دریافت از طریق این بحران این است که ما در واقع می تواند تاخیر ما فصل است.”

Kestelman اضافه شده است که اگر فصل به توان تنها با استرالیا استعداد با توجه به محدودیت های مسافرتی در واردات که یک سناریو او خواهد بود و راحت با.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>