پرت قیمت بنزین پیش بینی به کاهش به $1 یک لیتری به قیمت های جهانی نفت شاقول

دانیل Le Messurierغرب استرالیا

Perth petrol prices are predicted to drop to $1 a litre as global oil prices plummet.
آیکون دوربینپرت قیمت بنزین پیش بینی شده به رها کردن به $1 یک لیتری به قیمت های جهانی نفت شاقول. اعتبار: منطقه ای غرب

پرت رانندگان باید پر شود تا با $1-یک لیتری بنزین در دو هفته — و یا دیگری آنها احتمالا در حال پاره پاره کردن.

با قیمت های جهانی نفت nudging 17 سال به پایین در میان coronavirus همه گیر رانندگان انتظار می رود به زودی به صرفه جویی های بزرگ در bowser اما اقتصاددانان می گویند آن را “حدود هفت تا 10 روز” برای سوخت ارزان تر به جریان از طریق به بازار داخلی است.

اگر قیمت نفت پایین ماندن سر از استرالیا consumer watchdog می گوید وجود دارد این است که “بدون شک” پرت حداقل قیمت سوخت را نزدیک به $1 در چند هفته آینده.

آخرین بار شهری متوسط تحت $1 لیتر بود که در مارس 7, 2016 هنگامی که آن را 99.1¢.

استرالیا رقابت و مصرف کننده رئیس کمیسیون راد Sims گفت: قیمت بنزین در پرت — که به طور متوسط 129.3¢ یک لیتری امروز — بود “قطعا روند را”.

برخی از پمپ بنزین ها در حال تلاش برای جفتک انداختن روند آزادی پرت بود فروش بنزین برای 137.4¢ یک لیتری.

“من می توانم بگویم این محدوده است که در حدود $1.18 به $1.33 حال رفتن به نزدیک به $1 و $1.20 طی هفته های آینده” آقای سیمز گفت.

“Coronavirus بدیهی است که یک مشکل بزرگ برای استرالیا اما یک بیت از خبر خوب این است که قیمت نفت پایین آمدن … این خبر خوبی برای استرالیا رانندگان و ما باید کاملا به مطمئن شوید که آنها دریافت بهره مند شوند.”

این ACCC گفت: در این هفته که آن را از نزدیک نظارت بر قیمت خرده فروشی برای تعیین اگر می افتد بین المللی نفت خام شد جریان از طریق به مصرف کنندگان است.

Financial review اقتصاددان ارشد کریگ جیمز گفت که با توجه به استرالیا وارد شده قابل ملاحظه به اشتراک گذاری آن بنزین از سنگاپور “در آن طول می کشد زمان برای منابع جدید آمده است … و مهم تر سوخت به فروش می رسد خارج از پناهگاه در ایستگاه های خدمات”.

“نکته دیگر که در حال کار بر علیه رانندگان واقعیت این است که دلار استرالیا دلار کاهش یافته است و بسیار به شدت (نسبت به دلار آمریکا),” او گفت:.

“آن را نزدیک به 60¢ در لحظه ای — نزدیک به یک هفته پیش از آن بود 67¢.

“به طوری که سقوط قرار می دهد و به سمت بالا فشار بر قیمت کالاهای وارداتی مانند بنزین و یا بنزین و جلوگیری از عبور از سوپر نفت ارزان محصولات به بازار است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>