پرت سیاهگوش ستاره Maddie آلن راه اندازی آنلاین رایگان بسکتبال برنامه های آموزشی برای کمک به خانواده ها در انزوا

Maddie Allen
آیکون دوربینMaddie آلن اعتباری: ناشناخته/عرضه

پرت سیاهگوش ستاره Maddie آلن راه اندازی کرده است یک آنلاین رایگان بسکتبال برنامه های آموزشی برای کمک به مردم از طریق اجتماعی فاصله و انزوا.

26 ساله نیروهای با SBL باشگاه پرت Redbacks به راه اندازی اولین ویدیو در Facebook و YouTube در روز گذشته ،

تنظیمات کوکی شما در حال جلوگیری از این محتوای شخص ثالث از نمایش.

اگر شما می خواهم برای مشاهده این مطلب لطفا خود را تنظیم کنید .

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما با استفاده از کوکی ها لطفا ما را ببینید کوکی راهنمای.

آلن گفت: آن را دشوار برای پدر و مادر به نگه داشتن کودکان خود را فعال و علاقه مند هنگامی که ماندن در خانه در تمام طول روز و ساخته شده است که او می خواهم برای کمک به.

“پدر و مادر نمی تواند انتظار می رود به انجام همه چیز را در لحظه” آلن گفت.

“من می تواند اجرا استرالیا Hoops برنامه در خواب من اما انتقال آن به ویدیو و ساخت آن بیش از حد طولانی هنگامی که وجود دارد هیچ دیگر بچه ها را به انجام آن را با سوال بود.

“آن را به حال یک واکنش خوب. من ویرایش ویدئو است که کمی خشن چون من هیچ تجربه انجام آن است. امیدوارم دیگر من آن را انجام دهد و من بیشتر یاد بگیرند که آنها را تبدیل به یک کمی بیشتر جلا.

“نقطه از آن است که کودکان و نوجوانان را دریافت برخی از ورزش و پدر و مادر خواهد بود.”

آلن گفت: صرف زمان برنامه ریزی فیلمبرداری و ویرایش فیلم ها بوده و مفید برای خود و سلامت روان. داشتن مبارزه اضطراب برای بسیاری از زندگی خود گفت: تمرکز بر روی چیزی غیر از coronavirus تا به حال ساخته شده او را احساس تجدید.

“شریک زندگی من همیشه می گوید که اگر شما استرس یا ناراحت – و ما همه مضطرب در حال حاضر – که شما با تمرکز بر روی خود بیش از حد” آلن توضیح داد.

“این به من یک فرصت برای تمرکز بر روی چیز دیگری است. من در حال حاضر یادگیری مهارت های جدید با تصویری مسائل بیش از حد.

“من نیاز به فعال نگه داشتن نیاز به توان جسمی و نیاز به نگه داشتن با استفاده از مغز من.

“من فکر می کنم همه ما در حال پیدا کردن که یادگیری چگونه برای کمک به دیگر مردم هنگامی که ما می توانید ببینید افراد دیگر است جدید برای همه است.”

آلن نیز خود را گسترش داد, آموزشی, آموزش باز کردن هم آموزش آکادمی در Facebook و ارائه خدمات خود را به هر قیمت خانواده می توانید استطاعت.

این آموزش از طریق انجام زوم و Google Hangout. آلن قبلا tutored در یک گروه کوچک از دانشجویان در بین بسکتبال تعهدات ولی با لیسانس مردم شناسی و کارشناسی ارشد در مدیریت زیست محیطی او مشتاق است که به حداکثر رساندن عشق او را از آموزش و پرورش است.

“هر کس سزاوار به یاد” آلن گفت.

“آن نباید فقط پدر و مادر است که می توانید استطاعت به پرداخت مقدار زیادی از پول برای یک معلم که می تواند کمک به کودکان خود را در طول این.

“من یک شور و شوق برای یادگیری و می خواهید برای کمک به بچه ها برای پیدا کردن آنچه که آنها مانند یادگیری است. بچه ها می توانند بدون کشف چگونه آنها می خواهم به یاد بگیرند.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>