مراقبت های شخصی, خدمات, رزومه, کسب و کار به عنوان شهرستان افسر بهداشت خواستار احتیاط

تلفن زنگ زد پیوسته جمعه در سوراخ چیز در سانتا رزا خیابان به عنوان مشتریان به نام به کتاب بار برای خالکوبی و سوراخ خود را در حسرت بیشتر بدن هنر محصور کردن بیش از یک ماه در حالی که آنها منتظر همه گیر محدودیت به آسانسور.

در ذن ناخن & اسپا روز در روستای دادگاه هر صندلی است که می تواند پر از اشغال شده بود هر چند خالی آنهایی که لازم است برای جدا کردن گروه ها و افراد تحت اجتماعی فاصله پروتکل های.

“این فقط یک درمان به اینجا” یکی از مشتری سیندی تیتوس 64 گفت: به عنوان او منتظر به پرداخت برای او پدیکور. “من پای مبارک,” او اضافه شده wiggling انگشتان خود را.

در اولین روز است که طیف گسترده ای از مراقبت های شخصی قرار شد مجاز به از سرگیری پس از همه گیر مجبور به خود بسته شدن در ماه مارس اپراتورهای گزارش قابل توجهی در تقاضا برای خدمات خود را مشغول ساخت و امیدوارم سود آور به کار بازگشت.

“ما در حال رزرو” جسیکا Fabela, شاگرد piercer در سوراخ چیزی گفت بین تماس های تلفنی. “من احساس می کنم مثل هر کس تنها شده بسیار مشتاق بود و مردم مجبور بودند زمان زیادی برای فکر کردن در مورد مسائل. پس از این قرنطینه آن را مانند, ” اجازه دهید فقط می توانید این انجام می شود!’ به همین دلیل ما در حال گرفتن بسیاری از تماس.'”

راه اندازی مجدد به طور غیر منتظره آمد و پس از Sonoma County Health افسر Sundari Mase پنج شنبه اعلام کرد که ناخن سالن و تو استودیو اجازه داده می شود به رزومه جمعه همراه با انواع دیگر بالا لمسی فعالیت های تجاری مانند, ماساژ, اپیلاسیون, لوازم آرایشی لوله و دیگر مراقبت از پوست.

آنها آخرین اضافه شده به یک لیست طولانی از دیگر بخش های کسب و کار مجاز به بازگشایی در روز جمعه از جمله یک شب اسکان ورزشگاه و مراکز تناسب اندام, نژاد, آهنگ, گالری سینما بارها و بارها بازی های آرکید و مینیاتور گلف, Mase گفت.

اما اپراتورها از بسیاری از چشمه های معدنی, ماساژ, استودیو و دیگر پاک کسب و کار هنوز هم نیاز به زمان بیشتری برای بازگشایی شده است.

جنی Jinnevik صاحب لا بلا ترکی, big tits در رونرت پارک امیدوار به تنظیم شود تا در روز دوشنبه به ارائه اپیلاسیون در استودیو او که همچنین پزشکان ارائه مژه microblading و دندان های سفید.

Jinnevik در حال حاضر بازسازی شده است و دستورالعمل های جدید پست شده در هفته گذشته توسط دولت به معنی چیزهایی که باید در اطراف نقل مکان کرد ،

“من در تلاش برای آن را همه بفهمند چگونه آن را به نگاه,” او گفت:.

Jin گائو صاحب یک لمس ساده آبگرم در هلدزبرگ بود عملا بی مورد بودن در کسب و کار در روز جمعه شد کمی تعجب نیست که هر کس با توجه به اواخر توجه کنید که ماساژ استودیو و مشابه خدمات مراقبت خواهد بود از جمله در آخرین دور از بازگشایی.

او گفت که او نمی یاد خودش تا 9 بعد از ظهر پنج شنبه و تا به حال ساخته نشده هر وقت ملاقات تا زمانی که دو نفر که تا به حال این خبر را شنیده جمعه به نام به کتاب برخی از زمان برای یک ماساژ.

“من به دنبال به جلو به کار” گائو گفت.

در ذن ناخن یک تخته سنگ جدید اضافه شده به سالن برای کمک به آن را امن تر برای تکنسین ها و مشتریان از جمله پلاستیکی شفاف عطسه سپاه پاسداران در هر مانیکور ایستگاه.

مشتریان خود را به حال درجه حرارت گرفته شده و پس از ورود در حالی که ضد عفونی کننده دست و یک سبد از ماسک در مقابله با جبهه شد و در دسترس در مقابله با جبهه. دستکش یکبار مصرف نیز در ارائه بنابراین مشتریان می تواند مرتب کردن بر اساس از طریق ناخن انتخاب رنگ بدون ترک میکروب و هر تکنسین عینک ماسک صورت و سپر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>