شخصی Anzac Day لحظه می تواند ادامه

مگان نیلAAP

Gathering in driveways or front yards is a new way for people to honour vets at dawn on Anzac Day.
آیکون دوربینجمع آوری در driveways و یا مقابل متری یک راه جدید برای افرادی که به افتخار دامپزشکان در سپیده دم در روز آنزاک.

شخصی, مراسم بزرگداشت, در خانه می تواند تبدیل به یک جدید روز آنزاک سنت در کنار آینده خدمات و پیاده روی.

مقامات بر این باورند که جنبش مردمی به مناسبت این سال coronavirus-آمار روز آنزاک احتمالا الهام گرفته از استرالیا بیشتر از حد معمول به افتخار جانبازان و زمان دفاع پرسنل.

RSL ملی رئیس جمهور گرگ مارسن امید طرح مانند نور تا سحر که بر خاست تا در رسانه های اجتماعی همچنان در آینده در کنار خدمات سنتی مراسم و راهپیمایی.

“من فکر می کنم این است که منجر به بسیاری از مردم انجام کاری در روز آنزاک و یاد کسانی که فداکاری هر دو در گذشته و حال,” او گفت:.

“نظر من این است که بیشتر مردم درگیر بیشتر قدردان جانبازان در حال رفتن به.”

RSL ویکتوریا دولت رئیس جمهور رابرت وبستر نیز می خواهد جلوی خانه بزرگداشت برای تبدیل شدن به یک سنت سالانه.

“در برخی از راه ما رسیده احتمالا بیشتر مردم از ما ممکن است رسیده اند در حرم بود ، به من که واقعا درس مهم است که ما آموخته ام” دکتر وبستر گفت.

“در آینده ما خواهد شد و احتمالا مخلوطی از هر دو. من امیدوارم که آن را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن به بزرگداشت.”

آقای مارسن گفت: جمع آوری و در پایان از, وآمد و یا در مقابل متری یک راه برای افرادی که نمی خواهد به طور سنتی حضور سحر خدمت به افتخار جانبازان.

او گفت: این امر نیز درخواست تجدید نظر به آن دسته از جانبازان و نه مانند شرکت در روز آنزاک وقایع به دلیل آن را به ارمغان آورد خاطرات دردناک.

“آنها به منعکس کننده بر آنها چه طریق بوده است و دوستان خود را که دیگر با ما” آقای مارسن گفت.

“به این ترتیب آنها می توانید آن را در خصوصی. اما حداقل اگر آنها را در پایان خود را در جلوی خانه آنها احساس بخشی از یک جامعه به خاطر سپردن.”

بازنشسته ارتش Lance Corporal دیوید اسکات که به صدا در آخرین پست خود را در خارج از پرت خانه بازنشستگی در شنبه تحسین جلوی خانه سحر مفهوم خدمات.

“من فکر می کنم آن را یک ایده عالی – هر کس آمد تا با آن نیاز به یک پت در پشت از آنجا که آن را واقعا کمک کرد به مناسبت Anzacs و همه هنوز هم درگیر همان چیزی است که ما می خواهیم به خصوص برای افراد جوان است.”

در حالی که سنتی Anzac مراسم در خارج از کشور نیز لغو استرالیا کمیسیون بالا و سفارتخانه ها در سراسر جهان استفاده می شود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای کمک به شرح مناسبت روز است.

پرنس ادوارد – دوک کنت و ملکه اول پسر عموی پرداخت ادای احترام به خدمات مردان و زنان از استرالیا و نیوزیلند از طرف خانواده سلطنتی بریتانیا.

او در ارتباط با کیفیت از کسانی که در گذشته در خدمت به کسانی که در حال حاضر مبارزه با جنگ علیه COVID-19.

“کسانی که همچنان به خدمت فراتر از استرالیا و نیوزیلند نیروهای مسلح در این مبارزه جهانی منعکس کننده بهترین سنت از کسانی که خدمت کرده ام قبل از نشان دادن شجاعت و ذوق,” شاهزاده ادوارد سعید در توییتر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de