مردم بیش از مرجان?: فلوریدا می تواند ممنوعیت کرم های ضد آفتاب ممنوعیت

تالاهاسی فلوریدا. >> کلید غرب می خواهد برای حفاظت از صخره های مرجانی است که حیاتی به حملاتی اقتصاد. فلوریدا مقننه است گفت: نه خیلی سریع.

یک سال پس از کلید غرب رای به ممنوعیت فروش کرم های ضدآفتاب حاوی مواد شیمیایی محققان می گویند آسیب های مرجانی مجلس رای دادند 68-47 امروز به منع کرم های ضد ممنوعیت. این لایحه در حال حاضر به کالیفرنیا ، ران DeSantis.

لایحه حامیان می گویند تحقیقات است که می گوید: کرم های ضدآفتاب حاوی oxybenzone یا octinoxate آسیب مرجان نیست جامد در حالی که خورشید را توانایی به علت سرطان پوست است که بدون سوال.

“اگر ما ندارد و شواهد است که در واقع تایید ما نمی توانیم اجازه این جوامع به ممنوعیت کرم های ضد آفتاب. ما باید مقدار زیادی از شواهد تجربی است که کرم های ضدآفتاب بسیار مهم است برای جامعه ما که آنها را نجات دهد ، با انحلال آنها ما می تواند تهدید کننده زندگی” گفت: حزب جمهوری خواه در کنگره رالف Massullo که یک متخصص پوست.

کلید غرب که در آن ماهیگیران snorkelers ها و غواصان غواصی کشیده می شوند به صخره های تنها فلوریدا به تصویب یک فرمان به ممنوعیت کرم های ضدآفتاب حاوی مواد شیمیایی در سوال. فرمان تنظیم شده است برای رفتن به محل در سال آینده مگر اینکه DeSantis نشانه های این لایحه است. ساحل میامی و Surfside در میامی-Dade شهرستان در نظر گرفته شده ممنوع است اما در نهایت در زمان عمل است.

لایحه مخالفان استدلال می کنند که دولت های محلی باید این حق را برای محافظت از منابع است که برای آنها مهم هستند. آنها همچنین گفت که تحقیقات معتبر است که مصرف کنندگان را از دیگر محصولات موجود برای محافظت از خود.

“علم بر این موضوع است نه علم آشغال” گفت: دموکرات در کنگره Javier Fernandez, که گفت که 6000 تن از کرم های ضد آفتاب و مواد شیمیایی شستشو در صخره های مرجانی در سراسر این سیاره در هر سال. “چگونه می تواند هر کسی مشخص عمل از شهر کلید غرب به عنوان چیزی غیر از معقول و محتاطانه است ؟ … آنچه رهبری در این شهرستان کلید غرب را باعث می شود حس مطلق.”

کلید غرب تنها جایی نیست که برای عبور از یک ضد آفتاب بان. هاوایی, ایالات متحده جزایر کارائیب جزیره بونیر و ملت الجزایر پالائو در اقیانوس آرام غربی باید همه تصویب کرم های ضد ممنوعیت که یا در محل و یا خواهد شد در طول دو سال آینده.

مواد مخدر فروشگاه زنجیره ای CVS در ماه اوت اعلام کرد که آن را حذف مواد شیمیایی از 60 از فروشگاه خود را با نام تجاری محصولات ضد آفتاب و آن و دیگر شرکت ها در حال حاضر بازاریابی مواد معدنی بر اساس “ریف امن” کرم های ضد آفتاب.

“بازار در حال حاضر در پاسخ با معرفی یک میزبان جدید و مقرون به صرفه و مهمتر از همه گزینه های موثر,” فرناندز گفت.

دموکراتیک تشکر. آنا Eskamani اشاره کرد که حتی وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست و ترویج ریف امن کرم های ضد آفتاب. این بخش 30 ثانیه ویدیو یوتیوب ارائه مشاوره در مورد چگونه برای محافظت از صخره های, از جمله با استفاده از نی های پلاستیکی و دیگر تنها-استفاده از پلاستیک ایستاده است و یا دست زدن به صخره های دریایی و با استفاده از reef-محصولات امن است.

سال گذشته DeSantis وتو لایحه که جلوگیری از دولت های محلی از ممنوعیت نی های پلاستیکی. کلید غرب شهرستان کمیسر جیمی Weekley در حال حاضر امیدوار است DeSantis همان را انجام خواهد داد با این لایحه و ابراز نا امیدی که قانونگذاری دخالت در امور محلی.

“همه ما در حال مبارزه با مسائل است که قانونگذاران ایالتی احساس می کند که جوامع محلی باید هر کنترل بیش از” Weekley گفت. “این که آیا آن تعطیلات اجاره و یا استفاده از کیسه های پلاستیکی و پلی استایرن آنها اساسا دور گرفته شده بسیاری از ما خانه قانون حقوق.”

Massullo گفت: او توصیه روي مبتنی بر کرم های ضد آفتاب برای بیماران خود را. اما او گفت: مصرف کنندگان تمایل به استفاده از آن را در چهره خود و نه در کل بدن.

“کسانی که از کرم های ضدآفتاب بسیار دشوار است به استفاده از” Massullo گفت. “روي است و بسیار ضخیم و همچنین لکه ها و اکثر مردم می خواهم به استفاده از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im