مردم برگزاری coronavirus احزاب در جنوب شرقی واشنگتن

[ آگهی حذف شده است از این داستان ]

WALLA WALLA بشویید. >> برخی از افراد عمدا از موازین بهداشت و درمان توصیه های, افشای خود و دیگران را به COVID-19 در والا والا County, مقامات گفت.

Meghan DeBolt مدیر شهرستان بخش سلامت جامعه گفت: اتحادیه بولتن این هفته که تماس با ردیابی نشان داده است که برخی از آنها حضور در احزاب با این ایده که بهتر است به بیمار با این ویروس و آن را با بیش از.

جدید آزمايش مثبت در این شهرستان را ناشی از چنین گردهمایی های, او گفت:.

“ما بخواهید در مورد مخاطبین و وجود 25 نفر به دلیل: ‘ما در یک COVID, پارتی,'” DeBolt گفت.

او به نام احزاب غیر مسئولانه و غیر قابل قبول است.

Walla Walla رئیس پلیس اسکات بیبر اشاره کرد که سرپیچی رژیم صهیونیستی. جی Inslee مارس 23 “در خانه بمانند سالم” به منظور غیر قانونی است.

“ما قصد داریم به واکنش زیاده از حد” او گفت:. “اما ما در حال رفتن برای تماس با افرادی که آزمایش مثبت و پیگیری با تماس تلفنی آنها را آگاه از پتانسیل ناخالص جرم تخطی از قانون سرپیچی از فرماندار سفارشات. اگر ما پیدا کردن عمدی نقض ما مراجعه آنها به دادستان شهرستان.”

به عنوان چهارشنبه, Walla Walla, شهرستان 94 ساکنان از جمله برخی از تایسون, تازه, گوشت, کارکنان, که تشخیص داده شده اند با COVID-19. یک نفر در اثر این بیماری به گفته مقامات بهداشتی.

واشنگتن وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت امروز با انتشار بیانیه ای گفت: جمع آوری در گروه در میان این همه گیر می تواند فوق العاده خطرناک است و مردم نهاد در افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ شود.

“آن ناشناخته است اگر افرادی که بازیابی از COVID-19 را در بلند مدت حفاظت از جان Wiesman, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزیر بهداشت گفت. “این نوع از رفتار غیر ضروری ممکن است به ایجاد یک قابل پیشگیری سربازان ارتش در مواردی که بیشتر کاهش می یابد و دولت ما توانایی به تدریج بازگشایی شده است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de