‘مردم هیچ ایمنی خالص’: سونوما کانتی به نظر می رسد برای حفاظت از مستاجرها از اخراج در میان همه گیر

Sonoma County سرپرستان در زمان عمل سهشنبه به کاهش کوتاه مدت با ترس اطراف رو به رشد اقتصادی در خرید اینترنتی از coronavirus به اتفاق آرا تصویب یک اندازه گیری است که به دنبال محافظت از مستاجران countywide از اخراج در طول اضطراری است.

این حرکت برای اولین بار توسط شهرستان سرپرستان به آدرس تعمیق مالی و میر از این بیماری همه گیر و اقدامات سخت قرار داده و در محل به سرعت گسترش آن.

با غیر ضروری کسب و کار توقیف و بسیاری دیگر فقط بخشی از کار عادی با توجه به سرپناه در محل سفارشات و اجتماعی فاصله, قوانین, برخی از اقتصاددانان پیش بینی 20 درصد بیکاری در سطح ملی و کالیفرنیا در حال حاضر دیده می شود 43 درصد جهش در نرخ بیکاری قبل از پناهگاه در محل سفارشات اثر در زمان آخرین هفته است.

این وضعیت وخیم مورد نیاز اقدام فوری سرپرست Lynda هاپکینز گفت: در طول این هیئت ناظران نشست.

“این اطمینان مستاجران است که ما مراقبت که آنها را نمی خواهد لگد میان وضعیت همه گیر” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در را باز کرد به این حرکت توسط شهرداری ها و استان ها با یک فرمان اجرایی در هفته گذشته و در شهرستان سونوما در میان یک گروه رو به رشد از اشخاص برای استفاده در روز پس از.

سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو, مونتری, San Mateo, San Joaquin, Butte, سانتا کلارا و سانتا کروز شهرستانهای تا به حال همه گذشت اقدامات مشابه توسط پایان روز سه شنبه با توجه به ایالتی کالیفرنیا در ارتباط بوده است.

سرپرستان ملاقات روز شنبه از طریق تلفن و تاریخی برای اولین بار ساخته شده ممکن است توسط Newsom منظور اجازه می دهد شهرستانهای میزبان جلسات مجازی. جلسه ویژه ضبط از اعضای عمومی ترغیب اعضای هیئت مدیره به تصویب فرمان.

هزاران نفر از ساکنان شهرستان از دست داده اند و یا در معرض خطر از دست دادن شغل خود در هفته های آینده و در حال حاضر بسیاری از دست توانایی پرداخت اجاره.

هاپکینز به نام نظرات “دلخراش است.”

“مردم هیچ ایمنی خالص در حال حاضر,” او گفت: از طریق پیام متنی.

این شهرستان را فرمان می دهد حمایت قانونی باید یک موجر و مستاجر در نهایت در دادگاه با اخراج رسیدگی است. حمایت گسترش 60 روز بعد از پایان اورژانس محلی اعلام شده است.

معاون County مشاور Alegría De La Cruz گفت: فرمان حاکم نه محلی شهرستانها و مناطق unincorporated. شهرستان مشاور دفتر مشورت شهرستانها و شهرهای کوچک در این شهرستان مورد قاعده شهرستان مشاور بروس گلدشتاین گفت.

فرمان نمی تسکین مستاجران خود را با تعهد به پرداخت اجاره آن را افزایش می دهد شبح سفت مجازات برای صاحبخانه که می تواند مسئول در دادگاه مدنی به صورت سه گانه خسارت اگر به در تخلف. زین به نام آن بخش از فرمان سخت.

شهرستان سرپرستان در اولین تلاش برای عبور از اندازه گیری که نیاز به یک چهار پنجم آرا. سرپرستان دیوید Rabbitt و Shirlee زین برجسته عدم حمایت از صاحبان اموال به عنوان جهانی وام مسکن تسکین نیست و در عین حال در جدول سراسر کشور و شهرستان منتقل کرده است به چشم پوشیدن و یا تاخیر در پرداخت مالیات بر دارایی.

“وجود دارد هیچ کاهش مالیات املاک. هیچ وام مسکن تسکین در اثر” Rabbitt گفت. “ما در حال انجام این کار برای اولین بار و امیدوار.”

محلی صاحب ملک کانر گود کردن زمین قرار داده و این مشکل برای صاحبخانه در چشم انداز از طریق ایمیل به اعضای هیئت مدیره.

“اگر من نمی تواند ضربه مستاجرها را برای عدم پرداخت اجاره بها پس چگونه شما می توانید repossess اموال من اگر من موفق به پرداخت مالیات بر املاک است ؟” او گفت:. “و وقتی که من دریافت وام پس از آن چه اتفاقی می افتد به مستاجرها?”

زین گفت: مالکان خواهد بود سمت چپ در نقطه تحت حمایت.

“چگونه ما از لحاظ مالی حمایت صاحبخانه که ممکن است با استفاده از اجاره از اموال به پرداخت وام مسکن خود و یا دوران بازنشستگی خود را?” او گفت:.

اما ساکنان ارسال ایمیل های متعدد اصرار ناظران به سرعت عمل می کنند و حتی به عنوان Sonoma County Sheriff علامت Essick اعلام کرده است او نمی خواهد اجرا اخراج میان پناهگاه در محل سفارش.

“توقف اخراج به عنوان برخی از شهرهای دیگر انجام داده اند بسیار حیاتی است برای رفاه جامعه ما با توجه به این که بسیاری از کارگران کم درآمد و بدون درآمد با توجه به سرپناه در محل سفارشات” گلپر ترسرو گفت. “ما نمی توانیم افزایش تعداد افرادی که بی خانمان در طول این بیماری همه گیر.”

ناظران در نهایت مورد توافق برای بررسی و اندازه گیری, ژوئن 2, ارائه پوشش سیاسی برای اعضای هیئت مدیره نگران عواقب ناشی از قوانین و مقررات.

“هر تصمیم ما را در حال رفتن به صدمه زدن به کسی مالی” Rabbitt گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im