‘مردم مردن از احساس تنهایی’: خانواده های جدا شده از سالمند عزیزان کنار آمدن با غم و نگرانی

نگه داشتن چشم در امکانات

تا کنون سونوما کانتی است اجتناب شود هر شیوع این بیماری در آن 20 پرستاری ماهر امکانات 177 مسکونی مراقبت از خانه و ده ها تن از خانه های بازنشستگی با توجه به Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت که گفت چنین رویدادی را شامل سه یا بیشتر از موارد.

اما فقط این هفته یک کارمند در Oakmont ویلا Capri سانتا رزا زندگی کمک و مراقبت از حافظه مرکز گزارش شد که آزمایش مثبت برای این بیماری است. مورد اعلام شده توسط شرکت بود که حداقل سوم مربوط به یک کارمند در یک خانه مراقبت در شهرستان سونوما. که شمارش ناقص است, اما, به عنوان county health مقامات حاضر به مشخص کنید که چگونه بسیاری از شهرستان مجموع موارد — وجود 300 روز شنبه از جمله سه مورد مرگ همه افراد 65 ساله و مسن تر — شامل ساکنان و یا کارگران در خانه های سالمندان و یا سایر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

عصبی اعضای خانواده می دانم که آن را تنها طول می کشد یک پرستار و یا یک مقیم شروع به شیوع.

تری Canter 87 ساله, پدر, Ed, به تازگی به کمک مراقبت در جانبازان خانه کالیفرنیا در Yountville, پس از تحمل یک ضربه مغزی در یک سقوط. خانه استعداد بود برخی از iPads بنابراین ساکنان می تواند صحبت چهره به چهره با خانواده های خود اما چهار نعل گفت: آن کار نمی کند با تلفن آندروید. اد چهار نعل بازنشسته مهندس الکترونیک و کره جانباز خود را از دست داد سمعک زمانی که او سقوط کرد و او نمی تواند به یک متخصص تا اواخر ماه مه بیشتر مانع توانایی خود را برای برقراری ارتباط حتی با تلفن.

چهار نعل یک مانیکورزن که زندگی در سانتا رزا می کند آنچه او می تواند.

“من صحبت کردن در تلفن. گاهی اوقات او می داند گاهی اوقات او نمی,” او گفت:.

او می فرستد بسته پازل, کتاب ها, جستجوی کلمه و کتاب در سگ که او را دوست دارد دانستن او نیاز به تحریک مغز خود را برای بازیابی و حفظ روحیه ، قبل از سقوط او بسیار فعال بود و هنوز هم رانندگی.

چهار نعل گفت که او احساس می کند او را به گرفتن مراقبت خوب است. هنوز او به دلیل نگرانی از آسیب پذیری های.

“من نگران خیلی هر روز. من رویاهای در شب در مورد آنچه در جریان است با او چگونه او انجام شده است,” او گفت:. او همچنین ruminates در مورد او بیدار شدن از خواب در سردرگمی و تعجب که در آن خانواده اش است. او نمیخواهد او را به ترس.

“آنها باید جدا و دور از خانواده خود و قادر به تماس زمانی که شما در پایین خود را خواهد بود, شکنجه,” او گفت:.

ویندوز مناسب برای بازدیدکننده داشته است

افرادی که پدر و مادر در طبقه اول اتاق با ویندوز نظر خود را خوش شانس است. کولت Owens, حسابدار از رونرت پارک گفت: مراقبان او را مادر ژوئن Biava به یک پنجره بزرگ مشرف به خیابان برای بازدیدکننده داشته است در خانه خانواده در رونرت پارک که در آن Biava زندگی می کند.

“ما برای باز کردن پنجره کمی بنابراین ما می توانید شنیدن هر یک از دیگر” اونز گفت. برخی از روزها او قطره شگفتی است. یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو, تازه, گل, کتاب, جدید, لباس برای بهار. او نیز فراهم می کند تمام نیازهای از جمله دارو, خمیر دندان, تخت پد و رژ لب بنابراین مادر می تواند نگاه خود را بهترین. مادر او را دوست دارد hummingbirds بنابراین اونز خریداری او یک مرغ مگس خوار, ماسک صورت برای روشن اغلب تیره تجربه و ایجاد یک آلبوم عکس دیجیتال به طوری که او همیشه می توانید ببینید تصاویر از دوستان و خانواده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de