پنتاگون-مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد می شکند باز بیش نظامی و تظاهرات

“در صورت نیاز او را به استفاده از آن را,” او گفت. “اما در این زمان او با تکیه بر صعودی خیابان با گارد ملی. این کار با اثر بزرگ است.”

در همین حال رئیس جمهور شد در نظر گرفتن اعتبار برای استقرار فدرال و دیگر مأموران اجرای قانون به پایتخت کشور گفت: ارائه یک مدل متحده در مورد چگونه برای جلوگیری از خشونت و همراه با برخی از اعتراضات در سراسر کشور.

عصر روز چهارشنبه نیروهای نظامی و دیگران را به زور در واشنگتن است. یک مقام دفاعی گفت: حداقل 2,200 از اعضای گارد ملی خواهد بود در خیابان.

Helmeted نیروهای تشکیل یک حلقه در اطراف پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید است. وسایل نقلیه نظامی بودند پارک در تقاطع ها و همچنین مسدود کردن دسترسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که عظیم نشان از نیروی مسئول تظاهرات در واشنگتن و دیگر شهرهای چرخش آرام تر در روز های اخیر و با تکرار انتقاد خود از فرمانداران که نمی مستقر خود گارد ملی به کمال است.

“شما باید به یک نیروی غالب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس رادیویی جدید در روز چهارشنبه. “ما نیاز به قانون و نظم است.”

بارها و بارها خواسته اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در خود پنتاگون رئیس McEnany گفت: “همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است.”

Esper در پنتاگون اظهارات نیز به شدت با انتقاد از اقدامات پلیس مینیاپولیس برای این حادثه هفته گذشته که مشتعل شد. او به نام مرگ فلوید “قتل” و “یک جنایت وحشتناک.”

وزیر دفاع خود را تحت آتش از منتقدان از جمله بازنشسته و ارشد نظامی افسران برای داشتن راه می رفت از کاخ سفید روز دوشنبه شب با تهمت و دیگران برای ریاست جمهوری عکس فرصت را در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی که قبلا خسارات از معترضان.

Esper گفت که در حالی که او آگاه بودند و به عنوان سنت جان او نمی دانست چه اتفاقی خواهد افتاد وجود دارد.

“من آگاه بود و نه عکس op اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز نمی دانند که پلیس تا به حال به اجبار منتقل مسالمت آمیز معترضان در میدان لافایت به روشن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او.

Mattis در مقاله خود به نام صحنه یک “سوء استفاده از قدرت اجرایی.” ژنرال بازنشسته ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر سال 2018 پس از ماه ها درگیری با رئیس جمهور به عنوان برگ برنده اعلام کرد او به طور یک جانبه خروج سربازان آمریکایی از سوریه است.

کاخ سفید گذاشته مسئولیت دوشنبه وقایع در پارک لافایت در دادستان کل ویلیام بر گفته او به منظور برای اجرای قانون به روشن کردن اعتراض قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا جلوتر از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. McEnany گفت: این تصمیم بود اوایل روز دوشنبه بود اما نه اعدام شده اند در زمان Barr در پارک وارد شده به بررسی صحنه است. او به این منظور که در آن زمان.

McEnany گفت: اجرای قانون و انجام عملیات مناسب نیروی که شامل اسپری فلفل و دیگر عوامل شیمیایی و افسران سوار بر اسب و باطوم پاکسازی جمعیت ساخته شده تقریبا به طور کامل از معترضان مسالمت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن یک چرخش سیاسی در انتقاد از کشورهایی که خشونت را دیده اند. او گفت: “شما متوجه است که همه از این مکان است که باید مشکلات آنها در حال اجرا توسط خواهان. آنها در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات.”

هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شنبه یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق.

این وضعیت در واشنگتن تا به حال تشدید دوشنبه, تبدیل شدن به قوی نماد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس تاکتیک و تجلی فیزیکی از لفظی فرهنگ جنگ او دامن زده پس قبل از او انتخاب شد.

این سرکوب به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در خارج از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او را به امن کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اذعان کرد او در بازدید از پناهگاه جمعه اما ادعا کرد که او تنها انجام یک بازرسی به عنوان اعتراضات خروشان در خارج از کاخ سفید گیتس.

سربازان از 82nd Airborne Division باقی می ماند در حالت آماده به کار مشترک در پایگاه اندروز در مریلند و فورت لی در ویرجینیا در خارج از واشنگتن است.

___

AP نویسندگان مایکل بالسامو و لولیتا C. Baldor در واشنگتن و سارا بلیک مورگان در غرب, Jefferson, کارولینای شمالی کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>