پنتاگون آزمون hypersonic سر خوردن خودرو خاموش کائوآئی

وزارت دفاع گفت: امروز آن را با موفقیت آزمایش بیرونی “سر خوردن بدن” — یک کلید و در حال ظهور سلاح در “قدرت بزرگ” رقابت با روسیه و چین — در یک پرواز آزمایش انجام شده از اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز در کائوآئی پنج شنبه شب.

نیروی دریایی ایالات متحده و ارتش ایالات متحده به طور مشترک اجرا راه اندازی خودرو که پرواز با سرعت بسیار بالا برای تعیین تاثیر نقطه.

پنتاگون به نام در این آزمون یک “نقطه عطف مهمی” به سمت فیلدینگ از hypersonic warfighting قابلیت در اوایل تا اواسط 2020s.

“این آزمون بر اساس موفقیت ما تا به حال با پرواز آزمایش 1 در اکتبر سال 2017, که در آن ما (hypersonic سر خوردن بدن) زمانی پایدار hypersonic سرش در هدف ما فاصله” میلر ، جانی R. ولف مدیر نیروی دریایی استراتژیک سیستم های برنامه گفت: در یک نسخه.

در این آزمون نیز خاموش Kauai, ارتش آمریکا با استفاده از یک نمونه اولیه موشک با یک تغییر hypersonic سلاح افزایش-سر خوردن خودرو. مقامات گفت: این موشک یک روز می تواند به اخراج از ویرجینیا-کلاس زیردریایی.

روز پنج شنبه در این آزمون “اضافی تنش” قرار داده شد در سیستم “و آن را قادر به رسیدگی به همه آنها را” ولف گفت.

Hypersonic سلاح قادر به پرواز در سرعت حداقل 5 ماخ یا 3,800 مایل در ساعت و 10 ماخ یا 7,600 mph بسیار مانور و عمل در ارتفاعات مختلف.

“این را فراهم می کند warfighter با توانایی برای حمله به اهداف صدها و حتی هزاران کیلومتر دورتر در یک ماده از چند دقیقه به شکست طیف گسترده ای از اهداف با ارزش” پنتاگون گفت. “ارائه hypersonic سلاح یکی از بخش های بالاترین تحقیقات فنی و مهندسی در اولویت است.”

این hypersonic سر خوردن بدن — هنگامی که به طور کامل به میدان فرستاد — باید معمولی در مقابل کلاهک هسته ای گفته است. نیروی دریایی است که منجر طراح و ارتش است که منجر به تولید. هر دو خدمات را با استفاده از سلاح های پرتابی در زمین و در دریا.

“روسیه و چین و ایالات متحده در یک مسابقه به توسعه و استقرار hypersonic سرش سلاح” بولتن دانشمندان اتمی گفت: در ماه ژانویه است.

این گروه اشاره کرد که وزارت دفاع “ادعا کرده است این سلاح ها را فراهم انقلابی قابلیت های جدید و دلهره آور تهدیدات جدید علیه, که در حال حاضر وجود ندارد دفاع موثر.”

اما بولتن گفت: بسیاری از ادعاهای ساخته شده برای hypersonic سلاح های اغراق آمیز “و بسیاری از آنچه آنها انجام می دهند را می توان به راحتی و ارزان استفاده بهتر-تاسیس فن آوری به طور معمول از طریق اصلاح بالستیک, موشک کلاهک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>