پنتاگون OKs افزایش سفر به هاوایی در میان قوانین مشخص نیست

هاوایی سبز — برای افزایش نظامی حرکت می کند پنتاگون روز دوشنبه گفت:.

وزیر دفاع علامت Esper امضا یادداشت مارس 22 در حال حرکت به یک شرایط بر اساس رویکرد مرحله به مرحله به مقیاس وسیعی پرسنل جنبش پس از یک توقف “جنبش” سفارش. در روز دوشنبه وزارت دفاع منتشر شده یک لیست از “سبز مکان” برای سفر.

“سبز” طراحی برای هاوایی شرح زیر اخیر دولت کاهش 14 روز در قرنطینه شرایط برای نظامی اعضای خانواده ورود رسمی سفارشات. همان معافیت در حال حاضر در محل برای ورود اعضای ارتش.

با COVID-19 کم در هاوایی نظامی شده است ramping تا آموزش. Punchbowl گورستان خبر از سرگیری افتخارات نظامی برای تدفین به عنوان امروز است.

هاوایی, 37, دیگر ایالت و ناحیه کلمبیا “با این شرایط به لغو محدودیت های مسافرتی منوط به ارزیابی از شرایط در فردی تاسیسات نظامی در این مناطق” وزارت دفاع گفت.

معیار: حذف پناهگاه در محل سفارشات و یا دیگر محدودیت های مسافرتی 14 روز رو به پایین مسیر از شبه آنفولانزا و COVID-19-مانند علائم و 14 روز رو به پایین مسیر جدید COVID-19 یا موارد مثبت تست.

هاوایی 14 روز در قرنطینه برای بازگشت nonmilitary غیرنظامی از ساکنان و گردشگران در محل باقی می ماند اما.

چگونه کاستن نظامی محدودیت های مسافرتی را بلافاصله تحت تاثیر قرار به طور کلی حرکت می کند و از هاوایی است که هنوز روشن نیست. بحرین, بلژیک, آلمان, ژاپن و انگلستان نیز اضافه شد به “سبز” لیست.

هاوایی در حال حاضر شاهد یک چشم انداز مثبت در ورود پرسنل نظامی که به عنوان استثنا به آن کلی “توقف جنبش” سفارش. در مجموع 158 اعضای نظامی که معاف از دولت را 14 روز در قرنطینه حکومت وارد پنج شنبه, 220 در شنبه 149 روز جمعه و 118 روز پنج شنبه با توجه به هاوایی سازمان گردشگری بالغ.

در مجموع 1,125 اعضای نظامی وارد شدند در هفته اول ماه ژوئن است. یکی دیگر از 1,191 آمد به هاوایی در دو هفته گذشته است. انتقال از اعضای خدمات به هاوایی است که به طور معمول بسیار بیشتر در بهار و تابستان, مقامات گفت.

برخی از سردرگمی وجود دارد در فرودگاه بیش از طبقه بندی با توجه به مقامات گردشگری.

“این همه بستگی دارد چه آنها بگویید (وزارت حمل و نقل) screeners در فرودگاه” اقتدار گفت. “نظامی دسته است که به معنای نظامی معاف پرسنل اما برخی از خانواده های نظامی را تا پایان در رده برخی در ‘معاف’ (دسته و دیگران در) نقل مکان به هاوایی و یا بازدید کننده دسته — دوباره با توجه به آنچه آنها بگویید screeners در فرودگاه.”

Esper وزیر دفاع گفت: در 22 مه یادداشت “در حالی که Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) همه گیر هنوز ارائه خطر ابتلا به DoD خدمات اعضای غیر نظامیان و خانواده های آنها بهبود شرایط حکم انتقال در رویکرد ما به داخلی و خارج از کشور پرسنل سفر به یک شرایط بر اساس رویکرد مرحله به مرحله به پرسنل حرکت و سفر است.”

Esper گفت: توقف حرکت اعمال شده برای سفر رسمی از جمله موقت-وظیفه مسافرتی; دولت بودجه را ترک و دائمی-وظیفه سفر از جمله تغییر دائمی-از-ایستگاه سفر.

با این حال برخی از اعضای نظامی همچنان برای رسیدن به هاوایی به عنوان مهم نیاز بوجود می آیند.

ایالات متحده Indo-Pacific Command هفته گذشته گفت که وزارت امنیت داخلی که قبلا معاف اعضای نظامی در سفر رسمی سفارشات به هاوایی از دولت قرنطینه اما فرمان نهاد خود “محدودیت حرکت” — که به معنی خدمات اعضای prohib-
ited از بیرون رفتن برای 14 روز به جز “ضروری” سفر از جمله برای فروشگاه مواد غذایی دکتر یا داروخانه.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال کنت هارا حادثه فرمانده برای دولت coronavirus پاسخ گفت: در یک یادداشت اخیر که اعضای نظامی آینده به هاوایی در کسب و کار رسمی در حال حاضر با عنوان “سفر ضروری برای زیرساخت های حیاتی” و معاف و او بود که با اضافه کردن اعضای خانواده پس از رسیدن در تغییر دائمی-از-ایستگاه سفارشات به معافیت لیست.

یک درخواست در اصل ساخته شده توسط گارد ساحلی “درخواست کمک” از دولت قرنطینه برای اعضای خانواده در حال حرکت در دستور رسمی به این جزیره با توجه به دولت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات.

هارا مشورت با Indo-Pacific Command و دولت دادستان کل که تایید کرد که اورژانس بیانیه صادر شده توسط فرماندار برای 14 روز در قرنطینه به محض ورود به صدق نمی کند دولت آمریکا و اعضای مرکز اطلاعات گفت.

“با این حال فدرال اشخاص باید اقدامات انجام شده برای توجه به دستور دولت و به اتخاذ سیاست های همسو با دولت وضعیت اضطراری” و هارا تصمیم به اضافه کردن یک عضو خانواده معافیت این گروه گفت.

نظامی محدودیت حرکت اجباری برای اعضای خدمات و مشاوره برای اعضای خانواده با توجه به Indo-
Pacific Command.

کمتر به طور کلی مورد نیاز برای اعضای نظامی و خانواده های آنها شد انتقاد از هونولولو عضو شورای شهر Kym کاج که معتقد است تمام تماسهای ورودی واردان باید دنبال همان coronavirus قوانین.

دولت ایالت داناون Dela Cruz گفت: افراد سفر به هاوایی برای انجام “زیرساخت های حیاتی” کار را به قرنطینه در زمانی که انجام این توابع.

“پس شما فکر می کنم که به جای کامل-در معافیت (نظامی) که این امر می تواند چیزی شبیه به این که” Dela Cruz گفت. او گفت که او می خواهد تسلیم به راهنمایی از دولت در بخش بهداشت و درمان.

“نظامی جامعه مطابق با الزامات و مقررات به عنوان کار می کنند برای محافظت از ملت” وزارت بهداشت و درمان گفت: در یک ایمیل.

“اگر چه دولت و نیروهای مسلح ممکن است شرایط مختلف اهداف ما یکسان هستند. DOH است اعتماد به نفس ما نظامی شرکای خواهد شد به طور فعال شناسایی, نظارت, کنترل و شامل هر گونه بیماری عفونی است که ممکن است بر جوامع خود و دیگران در هاوایی” آژانس دولتی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>