Penngrove فضانورد prepping برای ناسا ماموریت فضایی الهام بخش زادگاه دانش آموزان

هنگامی که فضانورد نیکول مان گفت: 6 سال Jionni Coletta هیچ ابر و یا ابر روی ماه, دانشگاه, دانش آموز مدرسه ابتدایی فک کاهش یافته است.

تقریبا هیچ جو و این بدان معناست که جاذبه صفر گفت مان که صحبت به چهار کلاس در رونرت پارک مدرسه یکشنبه از طریق ویدئو پخش از ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون.

“ردپای خود را برای همیشه خواهد ماند چرا که هیچ باد در ماه,” او گفت:, و Coletta چشم رشد کرد و حتی گسترده تر است.

مان یک Penngrove بومی و رانچو Cotate دبیرستان فارغ التحصیل صحبت در مورد 90 از جوانترین دانشگاه دانش آموزان ابتدایی و آنچه در آن مانند به یک فضانورد آموزش spaceflight.

او مجازی ارائه شد بخشی از یک مدرسه ابتکار به افشای دانش آموزان به مشاغل مختلف مربوط به علم و تکنولوژی و مهندسی و هنر و ریاضی و آنها را نشان می دهد که منحصر به فرد شغل افراد جوان اغلب در مورد قابل دسترسی هستند برای سونوما کانتی جوانان است.

“اگر کسی در کلاس درس امروز که فکر می کند ممکن است آن را سرد به عنوان یک فضانورد ممکن است آن را سرد به رفتن به ماه یا مریخ” مان گفت: “شما بچه ها در حال ضربه زدن به سمت راست در زمان مناسب برای زمانی که ما در حال رفتن به نیاز فضانوردان هنگامی که شما در حال رشد کردن و آماده برای رفتن.”

مان این است که تنها چند ماه از اولین سفر به فضا. ایالات متحده نیروی دریایی آکادمی و دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل او برنامه ریزی شده است برای پرواز اولین ماموریت سرنشین دار از بوئینگ Starliner فضاپیما بعد از این سال.

او را به اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی به مدت شش ماه. هدف از ناسا قرارداد با بوئینگ و SpaceX است برای کمک به ارائه حمل و نقل گرد سفر به خدمه مشغول به کار در ایستگاه فضایی است.

موفق بدون سرنشین تست اندازی Starliner تکمیل شد در کیپ کاناورال فلوریدا در ماه دسامبر.

“این یک گام بزرگ برای رسیدن ما به آن سرخ بزرگ سیاره” مان گفت: wide-eyed دانش آموزان چسب به صفحه نمایش.

مان مجازی بازدید کرد گفت: معلم مهد کودک Ryan Kurada شده است که تلاش برای چهار سال به یک فضانورد به صحبت می کنند به مدرسه طی آن سالانه کار برنامه های متمرکز بر علم و تکنولوژی و مهندسی و هنر و ریاضی مشاغل. در پایان ترم دانش آموزان را در یک سخنرانی عمومی به جامعه spotlighting یک حرفه ای است که هم راستا با منافع خود را.

“من احساس می کنم در پایان این پروژه ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از دانش آموزان علاقه مند در حال فضانوردان” Kurada و افزود: در روز سه شنبه ارائه قدرتمند بود فرصت را برای دختران جوان برای دیدن و یادگیری در مورد یک زن فضانورد.

بیش از یک دوجین دانش آموزان با نزدیک شدن به یک لپ تاپ در جلو از مدرسه اتاق چند منظوره و سوال مان به طور مستقیم در مورد هر جنبه ای از کار خود را.

برخی از آنها با کمال تعجب کنجکاو. یک دانشجو پرسید: چه مدت آن طول می کشد برای رسیدن به فضا است. پاسخ او این بود سه تا چهار روز سفر به ماه و شش ماه برای رسیدن به مریخ است. یکی دیگر از دانشجویان تعجب که چگونه فضانوردان ارتباط برقرار کنند و یا چه چیزی صحبت کردن با صدای بلند برای تلفن های موبایل مانند در فضا است.

دیگران بیشتر بود نشاط. یک دختر پرسید: در مورد بیگانگان. یکی دیگر از پرسش در مورد چگونه فضانوردان خوردن, بنابراین به طور طبیعی مختلف دانشجویی پرسید که چگونه آنها در حمام استفاده کنید.

“شما باید بسیار مراقب باشید چرا که همه چیز می تواند شناور دور در فضا” مان گفت و توضیح داد که زباله برگزار می شود ویژه توالت با ظروف مهر و موم شده و در نهایت دفع است در کشتی های باری.

مان را ارائه جفت و جور میشد اخیر با تمرکز بر روی سیستم های خود گفت: یکی دیگر از معلم مهد کودک ململ Gage. نشان دادن ارزش های ریاضی و علوم مهم بود Gage گفت: اگر چه در آن بود به خصوص دلگرم کننده برای دیدن دانش آموزان جوان درک است که آن را نسل خود است که می تواند عرضه اولین فضانوردان به راه رفتن بر روی مریخ.

“من دانش آموزان به طور کلی به نظر می رسید فقط علاقه مند در ما تا چه حد می تواند به کشف” گیج گفت. “آنها می خواهند بدانند که ما تا چه حد می توانید بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>