Pelosi هشدار علیه ‘چاق’ تهمت مصرف دارو اثبات نشده برای دفع coronavirus

رئیس در میان این سوال پدید آمده است که دوشنبه بود “چرا؟” چرا رئیس جمهور شروع به مصرف مواد مخدر است که کارشناسان می گویند هیچ اثبات توانایی محافظت در برابر covid-19 و همچنین به طور بالقوه مرگبار عوارض جانبی?

“از آنجا که من فکر می کنم آن را خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تا در برابر وزن از نظر علمی او ارائه شده “بسیاری از داستان های خوب” که او در مورد آن شنیده است. “و اگر خوب نیست من به شما بگویم. . . . من نمی خواهید به صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا کرد که کارگران خط مقدم و “بسیاری از پزشکان” را هیدروکسی کلروکین اما او از ارائه جزئیات. او همچنین بارها و بارها ذکر شده در نامه ها و تماس او گفت که او دریافت کرده است از مردم نوید دارو اثرات اغلب با اشاره به یک نکته از یک ناشناس, دکتر, نزدیکی Westchester, New York.

“او فقط گفت:” آقا من صدها تن از بیماران و من به آنها هیدروکسی کلروکین; من به آنها Z-Pak است که آزیترومایسین; و من به آنها روي’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به ظاهر به قول نامه ای از حافظه است. “‘و از صدها نفر از بیماران – بسیاری از صدها و بیش از 300 بيمار – من از دست داده است. “

خبرنگاران اما نگه داشته و با فشار دادن.

“آیا کاخ سفید دکتر توصیه می کنیم که شما را به که ؟ است که چرا شما در حال گرفتن آن ؟ ” یکی پرسید.

“نه من از او پرسیدم” چه شما فکر می کنید؟’ “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یادآوری گفتگو با سفید, خانه پزشک. “او گفت:” اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.’ من گفت: “آره, من می خواهم آن را دوست دارم. من می خواهم به آن را.’ “

بعد از آن روز دوشنبه در کاخ سفید منتشر شد نامه ای از شان کانلی تهمت را در خانه پزشک تایید کرد که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد مواد مخدر است.

“پس از متعدد بحث من و او و در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال نسبی خطرات” کانلی نوشت.

اما این نامه مشخص نیست که آیا کانلی نوشته بود مغلوب ساختن پیشی جستن یک نسخه برای هیدروکسی کلروکین و یا اگر رئیس جمهور است که در واقع مصرف “قرص هر روز” را به عنوان او گفت: در طول رویداد روز دوشنبه.

“من با در نظر گرفتن دو: روي و هیدروکسی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

یک خبرنگار در ادامه به پرس و جو در مورد احتمال دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به شروع رژیم توجه به اخبار اخیر که حداقل دو نفر در کاخ سفید از جمله یک نوکر شخصی به رئیس جمهور باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“آیا شما در معرض شده است?” خبرنگار پرسید.

“نه در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: بعد از آن تاکید کرده است که او “صفر علائم” و همواره منفی نتایج آزمون.

به عنوان برگ برنده در ادامه شعار دارو آن را نمیگیرد طولانی برای کسی به سوال “چه شواهدی وجود دارد که آن را به یک اثر پیشگیرانه?”

“در اینجا ما به شما آماده است ؟ در اینجا من شواهد” رئیس جمهور گفت: گسترش دست خود را گسترده است. “من یک مقدار زیادی از مثبت و تماس در مورد آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که “تنها منفی” بازخورد او شنیده است در مورد مواد مخدر می آید از یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط محققان دانشگاهی است که به بررسی سوابق پزشکی از 368 بيمار مرد در امور جانبازان و بیمارستان در سراسر کشور و در بر داشت که مواد مخدر شد مربوط به نرخ های بالاتر از مرگ برای کسانی که در بیمارستان بستری با کوروناویروس. با توجه به مطالعه آوریل بیش از 27 درصد از بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین درگذشت و 22 درصد از بیمارانی که تحت درمان با ترکیبی از دارو و آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیز درگذشت. در مقایسه میزان مرگ و میر برای کسانی که نمی دریافت داروهای شد 11.4%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de