Pelosi پرده $3T coronavirus بسته کمک برای روز جمعه رای

واشنگتن >> مجلس نانسی پلوسی, رونمایی از بیش از 3 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک های امروز, تشویق کنگره به “بزرگ” با کمک به کمبود پول نقد متحده و تلاش آمریکایی ها.

قهرمانان قانون فراهم می کند نزدیک به $1 تریلیون دلار برای کشورهای شهرستانها و قبیله ای دولت برای جلوگیری از اخراج و یکی دیگر از $200 میلیارد در “hazard pay” برای کارگران ضروری با توجه به خلاصه. آن ارائه خواهد شد $1,200 مستقیم کمک نقدی به افراد نزدیک به 6000 $در هر خانواده است. وجود 75 میلیارد دلار بیشتر برای ویروس تست.

یک رای است که انتظار می رود جمعه.

رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: امروز به نظر می رسد فراگیر دموکراتیک به رهبری بیل “آماده خواهد شد” برای تماس با قانونگذاران در واشنگتن برای رای دادن.

“این یک زمان بی سابقه در تاریخ ما” هویر گفت: در مورد شیوع ویروس اقتصادی و خاموش کردن. او گفت کنگره باید به عمل در “بی سابقه در راه است.”

اما این قانون عنوان شده است مستقیما به مجلس سنا موانع. جمهوری خواهان مجلس سنا در حال برنامه ریزی برای رای دادن در هر جدید امداد تا ماه ژوئن پس از یک روز یادبود زنگ تفریح.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید وجود ندارد “ضرورت” به عمل می کنند.

بسته بندی جدید پنجم از ماه مارس انتظار می رود برای انجام یکی دیگر از چشم ظاهر قیمت…. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون نزدیک به 3 تریلیون دلار در کمک های تصویب شده توسط کنگره است.

خود محور است و به احتمال زیاد پول به استانها و شهرستانها که در حال تلاش برای جلوگیری از اخراج در صورت بالا رفتن سرسام آور هزینه های مراقبت های بهداشتی و کاهش درآمد مالیاتی طی اقتصادی shutdown. وجود خواهد پول برای ویروس تست و دور دیگری از مستقیم و پرداخت نقدی و مزایای بیکاری برای آمریکایی پلوسی گفت. او اعلام نشده هزینه.

به عنوان متحده وزن خطرات بهداشتی از دوباره باز کردن مک کانل گفت: کشور نیاز به “تجدید قوا و پیدا کردن یک توسعه پایدار در میانه زمین بین کل مستند و در کل حالت عادی.”

خواه رهبر امروز به نام ظهور دموکراتیک لایحه بزرگ “لیست خشکشویی از حیوان خانگی اولویت است.”

در یک کنفرانس تلفنی با خانه همکاران دوشنبه پلوسی خواست دموکرات به “بزرگ” با توجه به فرد غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی انجمن تماس بگیرید و اعطا شده اند.

“به کسانی که نشان می دهد یک مکث من می گویند گرسنگی نمی کشد یک مکث اجاره بها را ندارد یک مکث” پلوسی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه در MSNBC. “ما یک نیاز است. آن را به یاد ماندنی.”

یکی از تدارک برگزاری این بسته این است که چگونه به بهترین قیف مستقیم نقدی به خانوارها. یک پیشنهاد از Rep. Pramila Jayapal D-بشویید. یک شرکت صندلی مترقی حزبی می تواند به برنده رای از لیبرال تر قانونگذاران. آن را ارائه می کنند سه ماه از تضمین حقوق برای کسانی که کمتر از یک سال 100.000 دلار.

Hoyer گفت: Jayapal پیشنهاد باقی مانده است “در دست بررسی است.”

با کنگره هنوز هم تا حدودی بسته Hoyer, D-Md., گفت: نمایندگان مجلس در تماس خواهد بود وجود دارد 72 ساعت توجه کنید قبل از بازگشت به واشنگتن برای رای است که می تواند چهار شنبه, فرد گفت.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در هیچ عجله به صرف چه چیزی می تواند تریلیون بیشتر در کمک های اولیه.

“من فکر نمی کنم ما هنوز احساس ضرورت اقدام بلافاصله” مک کانل به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کنگره.

مک کانل گفت: او شده است در تماس نزدیک با کاخ سفید ارزیابی کمک کنگره در حال حاضر مورد تایید در پاسخ به این ویروس شیوع و گام های بعدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدار امروز با یک گروه از جمهوری خواهان مجلس سنا. “اگر ما تصمیم به رفتن به جلو خواهیم با هم رو به جلو” مک کانل گفت. اولویت خود را به اطمینان حاصل شود هر بسته شامل مسئولیت برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار است که در حال بازگشایی.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال انتظار نمی رود که به عمل در هر بیشتر کمک تا بعد از روز یادبود زنگ تفریح به گفته یک مقام ارشد جمهوری خواه دستیار غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند.

سنا مجموعه به زنگ تفریح در پایان هفته آینده که قبلا برنامه ریزی شده شکستن با سناتور برنامه ریزی برای بازگشت ژوئن 1.

سنا به تازگی بازگشایی آن طرف کنگره آمریکا در حالی که در خانه باقی می ماند تا حد زیادی توقیف با توجه به نگرانی های بهداشتی.

سناتور شده در جلسه هفته گذشته پس از رای گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدهای قضایی و اجرایی مواضع و مسائل دیگر. سنا اکثریت 53-عضو جمهوری خواه مجلس سنا همایش نشست های منظم آن را luncheons ترین روز از جمله امروز گسترش سه به یک جدول برای فاصله اجتماعی. دموکرات ها در حال برگزاری توسط تلفن. بسیاری از سناتورها, اما نه همه با پوشیدن ماسک.

حداقل یک دوجین افسر پلیس و دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل یک سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی است که در انزوا در خانه پس از قرار گرفتن در معرض از کارکنان عضو که تست مثبت است. دیگر قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از قرنطینه.

از خانه الکساندر رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا تشکیل بالا-پروفایل جلسه امروز با دکتر Anthony Fauci و دیگران در ویروس.

الکساندر گفت: همکاران که اطمینان کافی تست را کلید بازگشایی اقتصاد و مدارس.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر هشدار داد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان “آهسته رفتن” بیشتر کمک آنها خواهد بود تکرار پرزیدنت هربرت هوور را “ولرم” پاسخ به رکود بزرگ.

“باید آن را بزرگ و آن را باید پررنگ” شومر روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de