اوج گسترش ویروس ممکن است پشت سر ما

Katina Curtis and Rebecca GredleyAAP

Professor Paul Kelly says coronavirus control measures are leading to a slowdown in new cases.
آیکون دوربیناستاد Paul Kelly می گوید coronavirus کنترل اقدامات منجر به کاهش در موارد جدید.

اوج جدید کروناویروس موارد در استرالیا در حال حاضر ممکن است پشت سر ما اما یک چهارم از تمام مرگ و میر ناشی از این بیماری رخ داده در دو روز گذشته.

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید: کاهش قابل توجهی در میزان موارد جدید در هر روز را نشان می دهد محدودیت در زندگی روزمره و اجتماعی فاصله اقدامات را با موفقیت مسطح منحنی.

اما او محتاط در مورد پیش بینی که رای نمی رفتن دوباره.

“اوج در نظر روزانه موارد در واقع آخرین هفته یا هفته قبل از در حال حاضر,” او گفت:.

“اینکه است که در آخر به اوج خود من واقعا نمی توانم بگویم در این مرحله آن را حدس و گمان است.”

تا کنون وجود دارد 5795 افراد مبتلا به کروناویروس در استرالیا.

از این 41 نفر کشته شده اند از جمله شش روز دوشنبه و پنج شنبه.

اما یک تعداد متحده گزارش داده اند که تعداد پایین از عفونت های جدید و حتی صفر در عمل است.

استاد کلی هشدار داد در برابر افراد جوان تر شدن از خود راضی گفت: coronavirus بود نه فقط یک فرد مسن تر بیماری وجود دارد و تعدادی از افراد در 30s خود را در میان بدترین متاثر از بیماران در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه و در هواکش.

که گفت: ملت و رهبران و کارشناسان پزشکی در حال حاضر شروع به در چگونه و زمانی که شروع به کاهش محدودیت های سخت در محل به سرعت این بیماری را گسترش.

که شامل در نظر گرفتن چگونه آمادگی نظام سلامت است که برای افزایش در موارد و آنچه در اثر بلند کردن اجسام خاص اقدامات را در مورد اعداد.

“اما من می خواهم بگویم که مردم شده اند تا کنون فوق العاده, مایل و قادر به تغییر راه که آنها زندگی در استرالیا, و من فکر می کنم که به بازی می آیند برای برخی از این فرآیندها به عنوان” پروفسور کلی گفت.

دولت نگران است که مردم را وسوسه به نقض محدودیت در حرکات اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین بیش از آمدن آخر هفته عید پاک.

سواحل محبوب در سیدنی استرالیا و کوئینزلند از جمله مردانه, Surfers Paradise و Coolangatta بسته روز دوشنبه نگرانی مردم در ادامه به گله وجود دارد.

در حالی که عید پاک اسم حیوان دست اموز داده شده است سفر “تخم مرغ-emption” توسط غرب استرالیا برتر را علامت McGowan دولت تبدیل شده است “جزیره ای در جزیره” پس از بستن مرزهای خود به تقریبا همه انسان مسافران است.

و در ویکتوریا, پلیس جریمه یک راننده یادگیرنده برای اینکه در یک روز غیر ضروری سفر زمانی که مادر او در زمان این فرصت را به او برخی از مرطوب جاده و آب و هوا را تجربه کنند.

این موریسون دولت همچنان به نیشگون گرفتن و کشیدن آن عظیم یارانه دستمزد برنامه قبل از قانون قرار داده است به مجلس در روز چهارشنبه.

در زیر آخرین تصمیمات سازمان های خیریه را پیدا خواهد کرد آن را بسیار آسان تر برای دسترسی به $1500 هر دو هفته یکبار JobKeeper برنامه اما گاه به گاه کارگران نمی تواند به عنوان خوش شانس.

روابط صنعتی وزیر مسیحی پورتر است تحت فشار اتحادیه های کارگری و کار به گسترش $130 میلیارد برنامه برای گاه به گاه بیشتر کارگران است.

اما او در حفر برای اطمینان از پرداخت در دسترس است تنها به کارگران با 12 ماه لینک به یک کارفرما.

استرالیا در شورای اتحادیه های کارگری پیشنهاد می پوشند گاه به گاه باید پرداخت اگر آنها تا به حال انتظارات معقول از کار مداوم نبود ویروس.

آقای پورتر را رد کرد که به عنوان قابل اجرا نیست.

“وجود دارد یک خط کشیده شده,” او گفت:.

مخالفت خود را همتای تونی برک گفت: قوانین سختگیرانه خواهد رسید مدرسه خصوصی معلمان tradies و مردم در هنر و سرگرمی که اغلب به حال یک سری از مشاغل مختلف با کارفرمایان حتی اگر آنها می شده است در این بخش برای سال.

“اگر شما یک وضعیت که کسی که تکیه گاه به گاه کار به حمایت از خانواده نتواند و کسی که انجام این کار برای پول جیب می شود $1500 و سپس آنها احتمالا نمی کشیده شده خط به عنوان بهترین آنها می تواند” او گفت:.

در ضمن نه برای سود سازمان های خیریه می توانند برای بهره مند شوند اگر آنها دچار 15 درصد ضربه به درآمد به دلیل بیماری همه گیر.

اما بسیاری از سازمان های خیریه انتظار می رود که هنوز هم دست به دلیل بودجه است که اغلب گره خورده است و نمی تواند منتقل اطراف برای مقاصد دیگر.

این تغییر به معنی استرالیا بزرگترین ارائه دهنده مراقبت از کودکان Goodstart است واجد شرایط برای JobKeeper.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>