PD بخش ورزش نام یکی از بهترین ها در این کشور

مطبوعات حزب دموکرات را در بخش ورزش بوده است به نام یکی از بالا 10 بخش در کشور توسط آسوشیتد پرس سردبیران ورزشی.

به رسمیت شناختن ملی در رده B دومین گردش دسته نیز رفت و به بالتیمور خورشید IndyStar در ایندیاناپولیس; Las Vegas Review-Journal; لگزینگتون هرالد رهبر; اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد; PennLive/پاتریوت اخبار در هریسبورگ پنسیلوانیا; به رونوک بار در ویرجینیا; سخنگوی نقد و بررسی در اسپوکن واشینگتن; و روستاها روزانه خورشید در فلوریدا. برنده بخش رتبه بندی نشده بلکه شامل یک ملی بالا 10.

“این واقعا یک تیم جایزه و هر یک از اعضای ما وزارت ورزش باید احساس افتخار از این کار آنها را در روز و روز را به این بخش بهترین می توان آن را” ورزش سردبیر جان شلگل گفت. “ما در تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای پوشش ورزش نه تنها در سونوما مندوسینو و دریاچه, استان ها, اما در منطقه خلیج و ورزش جهان به عنوان یک کل. ما در مقابل مقالات در اندازه بزرگتر بازارهای رسانه ها برگزار شد و ما خود را در میان آنها به عنوان یکی از بهترین است.”

قضات در محراب کلیسا در نگاه به مسائل از ماه ژوئن و نوامبر و دسامبر.

یک ماه ژوئن نسخه تا به حال یک داستان اخبار توسط لری کارتر در شیکاگو وایت ساکس پیش نویس ماریا Carrillo فارغ التحصیل اندرو Vaughn به عنوان سومین کلی انتخاب در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس و یک ستون توسط فیل باربر در رزمندگان’ DeMarcus Cousins. یکی دیگر از ژوئن بخش وارد شده در این مسابقه را پوشش آخرین بازی NBA Finals از جمله ستون های باربر و یک صفحه قطعه توسط کارتر در وداع با اوراکل آرنا.

قضات همچنین نگاه یک نسخه در ماه نوامبر که برجسته کری Benefield ستون در مونتگمری گراد و نخبگان ماراتون سارا Bei سالن یک باربر ستون در یک پنج شنبه شب Raiders بازی و کارتر قطعه پیش نمایش به طور منظم فصل آخر بین Piner و سانتا رزا دبیرستان تیم های فوتبال.

نسخه نهایی در نظر گرفته شد و یک شماره دسامبر که در آن Benefield برفلد کاردینال نیومن کیکر اتان Kollenborn پس از ساحل شمالی بخش عنوان برنده میدان هدف از آخر هفته قبل و یک باربر ستون در چه فاجعه التامانت کنسرت راک آمد بسیار نزدیک برگزار می شود در سونوما Raceway.

“ما همیشه در تلاش برای انجام بیشتر اما از ورود برنده نشان می دهد که چقدر ما پوشش در PD و کیفیت ارائه شده توسط ما نویسندگان و ویراستاران روزانه” شلگل گفت.

مطبوعات دموکرات وب سایت به دست آورده لوح از محرابی قضات به عنوان به خوبی.

روزنامه ها از دریافت لوح خود را روزانه بخش بودند Cincinnati Enquirer این St. Louis Post-Dispatch, اخبار دیترویت رکورد در Bergen, New Jersey, و تولسا جهان است.

مطبوعات دموکرات ورزشی کارکنان متشکل از روزنامه باربر و Benefield; خبرنگار کارتر; مترجمان آزاد C. W. Nevius و اعطای Cohn; و اعضای کپی ویرایش و تیم طراحی از جمله کوری جوان تام Sepulveda استیون Berkowsky داگ Amador و فرانک Marqua.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>