پرداخت معامله نگه می دارد و 18 باشگاه های شناور: AFL رئیس

Jason فلن و الیور CaffreyAAP

AFL CEO Gillon McLachlan believes this week's pay deal ensures the survival of all 18 clubs.
آیکون دوربینAFL مدیر عامل Gillon McLachlan معتقد است این هفته پرداخت معامله تضمین بقای تمام 18 باشگاه است.

AFL اجرایی Gillon McLachlan پدید آمده از زمان پرداخت اختلاف با بازیکنان متقاعد جدید معامله اطمینان حاصل شود تمام 18 باشگاه ها زنده خواهد ماند coronavirus-اجرا shutdown.

با وجود unedifying طبیعت از هفته stand-off, McLachlan و AFLPA رئیس Paul Marsh موافقم که لیگ و 850 بازیکنان را آماده و مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد به راه اندازی مجدد فصل هنگامی که زمان می آید.

با لیگ نیروبخش برای از دست دادن درآمد است که می تواند تا آنجا که $1 میلیارد دلار تقریبا 80 درصد از AFL و باشگاه کارکنان این هفته بود پایین و بدون پرداخت.

بازیکنان copped سوزش انتقاد تلاش برای نرم کردن مالی خود را ضربه قبل از اقامت در این آرایش جدید در اواخر روز جمعه.

تحت شرایط قرارداد بازیکنان به توافق 50 درصد کاهش پرداخت تا پایان مارس هستند و آماده برای بازی تا ماه دسامبر برای اطمینان از فصل به اتمام است.

که پرداخت قطع افزایش خواهد یافت و به 70 درصد اگر فصل با تاخیر فراتر از مه 31, اما برگرداندن به 50 درصد در هنگام بازی recommence.

AFL است هنوز امیدوار به 17-دور مبارزات انتخاباتی با پایانی این سال پس از فصل بودن به تعویق افتاد و پس از فقط یک دور.

از همه مهمتر بحران مالی که تهدید وجود برخی از باشگاه ها شده است جلوگیری کرد.

“من می دانم که ما به این وقفه با 18 باشگاه ما آمد با 18 باشگاه و ما به عنوان یک صنعت برای رفتن به جلو با” McLachlan گفت: Fox Footy در روز شنبه.

“من کاملا با اعتماد به نفس.

“ما ممکن است نگاه کمی متفاوت است اما ساختار هسته خواهد بود.

“ما فقط در حال رفتن به از طریق برخی از درد اینجا می آیند و از طرف دیگر.”

بسیار نامشخص باقی مانده است به عنوان جهان چنگ زدن با COVID-19 بحران با این لیگ به نشانه های خود را از دولت فدرال و کارشناسان پزشکی زمانی که تصمیم گیری هنگامی که و اگر فصل می recommence.

“آنچه من می دانم این است که ما آماده شود (در معنای عملی) چرا که ما باید یک واحد بازی گروه یکپارچه باشگاه و یک واحد صنعت” McLachlan گفت: از بازگشت از لیگ برتر بازی.

که به نظر می رسید یک راه طولانی کردن در اوایل هفته زمانی که بازیکنان به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به ویژه توسط AFL افسانه Leigh ماتیوز در ابتدا برای ارائه به 50 درصد کاهش پرداخت برای دو ماه.

با مشاغل در حال کاهش سراسر کشور ماتیوز گفت 3AW که او از دست داده بود احترام به بازیکنان است.

“(لی) به عنوان احترام یک فرد در این بازی وجود دارد, بنابراین من زنگ زد و او را به درک منظر او” به AFLPA را مارش گفت: Fox Footy.

“از نظر او این است که در زمان بحران ما باید فقط به انجام آنچه AFL گفت: ما را به انجام.

“من با احترام با آن مخالف است اما آنچه که ما انجام دهید این است که کار را از طریق این بیش از یک دوره پنج روز برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما در حال حاضر در یک موقعیت که در مقابل موافقت با.

“من می خواهم به فکر می کنم که او می خواهم احترام کنیم.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>