گذشته و حال Coffey قوی رئیس جمهور در نهایت خانه بیش از 2 سال پس از Tubbs آتش

وجود دارد یک زن و شوهر از مزاحم اصلاح اعلامیه سمت چپ توسط یک شهرستان بازرس که استیو Rahmn هنوز هم نیاز به مراقبت از. همچنین او نیاز به خرید یک تلویزیون جدید خود را در خانه.

جف Okrepkie مورد نیاز doorstops برای محل جدید خود.

کسانی که مسائل جزئی را کنار مردان بودند بشاش هفته گذشته است. پس از 855 و 856 روز به ترتیب از Coffey پارک خانه که سوخته در Tubbs آتش در Oct. 8, 2017, Rahmn, Okerepkie و خانواده خود را به بازسازی سانتا رزا خانه.

Okrepkie تاسیس محله پشتیبانی گروه Coffey قوی و اولین رئیس جمهور خود را. Rahmn است که در حال حاضر رئیس جمهور است. با وجود بالا پروفیل در جامعه نه در اوایل یا حتی اواسط امواج از ساکنان بازگشت به Coffey پارک که در آن نزدیک به 800 از 1,440 خانه های تخریب شده توسط دوزخ شده اند بازسازی شده با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط این شهرستان است. Okrepkie و Rahmn خوب بود که.

حال بیمار “توجه به زمان خود و استخدام پیمانکار حق” یکی از مهم ترین عناصر بازسازی فرایند Rahmn گفت. “رابطه شما را با ساز مانند ازدواج است.”

Rahmn و همسرش میشل “ازدواج” با ویندزور-بر اساس اسنایدر ساخت و ساز قوی بود. دو روز پس از حرکت در Steve Rahmn به نام Olin Cohan شرکت مدیر عملیات “فقط چون من تا به حال شنیده صدای او” در در حالی که.

جف و استفانی Okrepkie شد مستاجرها در اسپرسو دادگاه خانه را که سوخته است. در حالی که آنها به شدت می خواستم به بازگشت به Coffey, پارک, زن و شوهر بود مشکل مالی کار می کنند. در نهایت او را متقاعد APM خانه که دارای تخصص در خانه دستگاه به کار با او در یک سفارشی ساخت همچنین در اسپرسو دادگاه سه خانه از محل قدیمی.

اما گاهی اوقات maddeningly روند کند تحمل توسط Okrepkies حال متمایز صعودی, او گفت:. زمان بیشتری آن زمان مردم بیشتر او نشست — مالکان و پیمانکاران — و بیشتر او شد یادگیری در مورد مشکلات برای جلوگیری از.

“Kismet, سرندیپیتی — هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید” Okrepkie گفت. “تاخیر در کشف کردن آنچه که ما می خواهم به انجام به پایان رسید تا با بهره ما.”

Rahmn احساس شادی به جای خشم زمانی که همسایه نقل مکان کرد در قبل از او. “من هرگز احساس حسادت” او گفت:. “اگر من تا به حال یک لحظه کم من انداخت خودم را به Coffey قوی یا کار من است.”

مانند دیگر Coffey قوی اعضای هیئت مدیره او و Rahmn اختصاص داده اند صدها ساعت برای کمک به دوستان و همسایگان خود را به عقب بر گردیم خانه. کسانی که ساعت آنها لزوما هزینه های خود را بازسازی پروژه های.

بودن خود را در Waring دادگاه خانه Rahmn گفت: “احساس می کند مانند یک وزن برداشته شده است.

پس از قرار دادن به طور متوسط 40 ساعت در هفته را در بازسازی “قطعا وجود دارد یک آه بزرگ. همه ناگهانی شما می توانید متوقف کردن و بوی گل رز. زندگی ما دیگر در خود نگه دارد,” او گفت:.

روز حرکت نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای Okrepkies که 38 سال از 1100 فوت مربع اجاره خانه یک نیم مایل دور در Coffey پارک به نظر می رسید به کوچک شدن هفته. این زوج یک پسر 4 ساله و پسر 20 ماهه دختر و 80 پوند آزمایشگاه سیاه و سفید مخلوط کنید.

خود را اختلاف با همسرش که در خانه بودند دعوا Okrepkie گفت: تا آنجا که آنها یک نوع مقابله مکانیزم تخلیه بخار.

“این نیست که ما مردم عصبانی. ما می دانیم که چگونه خوش شانس ما هستند. ما فقط اینقدر عصبانی با جایگاه ما در جهان حق در آن وجود دارد,” او گفت:. “ما فقط می خواستم به این خانه است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>