مسافران مرگ کشتی’ تمنایی برای نجات به عنوان coronavirus گسترش

برای مسافران در یک Holland America Line, کشتی کروز, سرگرم کننده پر از سفر لوکس بوش است که به سرعت تبدیل به یک کابوس با شرایط رو به وخامت در هیئت مدیره و ترس از مقاصدشان شیوع کروناویروس پس از چهار نفر از مسافران کشته و دو نفر دیگر را آلوده شدند.

“ما در گیر این مرگ کشتی” گفت: Yadira Garza است که در هیئت مدیره با او newly-wed, شوهر. “ما در حال freaked و وحشت زده است که ما آلوده می شود بیش از حد. آن را فقط یک ماده از زمان اگر ما ماندن در کشتی.”

مسافران در زاندم در حال حاضر در سواحل پاناما می گویند آنها از جان گذشته برای دریافت بوش پس از شیلی اجازه نمی دهد این کشتی به اسکله. این شرکت همچنین گفت: تمام بنادر در کشتی مسیر نیز مطلب. مهمانان و اعضای خانواده خود را گرفته اند به توییتر به درخواست برای کمک.

پس از آن برخی از اخبار خوب در روز شنبه: کشتی کاپیتان هلند اعلام کرد آمریکا در حال حرکت است برخی از مسافران به یک خواهر کشتی روتردام چرا که بسیاری از اعضای خدمه بدست بیمار گفت: Garza. دولت پاناما همچنین توافق کردند به اجازه زاندم بادبان را از طریق کانال پاناما معکوس زودتر تصمیم به جلوگیری از عبور.

در ضمن بستگان خدمه در هیئت مدیره کشتی می گویند که آنها در حال خواسته به کار با وجود سقوط بیمار و یا مدت کوتاهی پس از دوره نقاهت بعد از تب. مواد غذایی تحویل کشف با Garza توصیف پیدا کردن مو و مژه ها را در صفحات خود از مواد غذایی است.

هلند و آمریکا و یک شرکت تابعه از کارناوال Corp., نمی, پاسخ به یک ایمیل درخواست برای اظهار نظر در مورد شرایط برای خدمه روی عرشه کشتی. آن گفت: در یک صدای جیر جیر آن را به کار با پاناما مقامات در حمل و نقل.

این زاندم آخرین کشتی متعلق به کارناوال بزرگترین خط کروز در جهان زده شود با شیوع کروناویروس ياوه کشتی ها به دراماتیک بهداشت عمومی بحران هایی که گریبانگیر جهان مورد توجه است. در حال حاضر برخی عصبانی مسافران می گویند که آنها نمی شد به نمایش در آمد به اندازه کافی حتی به عنوان دولت از جمله آمریکا و توصیه به شهروندان برای جلوگیری از کشتی های کروز.

Garza و می گویند آنها اطمینان توسط هلند امریکا که نمایش درمانی و متوسط چک خواهد بود بر روی مسافران در هیئت مدیره. نمایش درمانی شامل یک گزارش خود از پرسشنامه علائم, او گفت:, و آنها نمی بینم متوسط هر چک انجام می شود.

“ما فکر کردیم که پس از آن یک شرکت به خوبی شناخته شده آنها اقدامات شدید” گفت: Garza.

این زن و شوهر هر دو در 30s خود را و از مونتری, مکزیک سوار کشتی 7 مارس در بوئنوس آیرس برای ماه عسل خود را. این سفر قرار بود به پایان رسید یک هفته پیش در سن آنتونیو, شیلی.

و آنها نمی گرفتن خاموش در هر زمان به زودی. جوئل گونزالس Garza است و تا به حال اندک و مختصر تب چند روز پیش و به آنها گفته شده است آنها نمی توان منتقل به روتردام. آنها به دنبال کمک از مکزیک مقامات کنسولی.

کاپیتان کشتی در اصل حمل 1,243 مسافران و 586 خدمه خواسته مهمانان به قرنطینه خود را در 22 مارس پس از یک تعداد زیادی از مردم بر روی تخته, گزارش آنفولانزا مانند علائم و گفت: خط کروز. چهار “مسن” مسافران کشتی فوت کرد و دو نفر را آزمایش مثبت آن گفت: پنج شنبه, تشدید اضطراب در هیئت مدیره.

در مجموع از 53 مهمانان و 85 خدمه را گزارش کرده اند به مرکز پزشکی با علائم شبه آنفولانزا آن را گفت. و هنگامی که Garza شکایت در مورد انتظار طولانی برای سرویس کشتی دکتر به او گفت شنبه که 40 درصد از خدمه در حال حاضر بیمار, او گفت:.

سه بستگان خدمه می گویند که آنها نگران هستید که اعضای خانواده خود را مشغول به کار در هیئت مدیره و بسیاری از همکاران خود شده اند تست شده است. دو نفر از آنها می گویند خود بیمار و بستگان خواسته شده است که برای کار با بسیاری از آنها کار اضافه کاری. بستگان خدمه بوده است بحث در مورد شرایط کار از طریق یک پیام گروه و از آنها خواسته اند به شناسایی شود چرا که خدمه به تازگی دستور به صحبت با رسانه ها در مورد شرایط هیئت مدیره.

کمبود نیروی انسانی

در یک اطلاعیه به مسافران در روز شنبه کاپیتان به نظر می رسید به اذعان به کمبود نیروی انسانی. روتردام است ارائه تجهیزات پزشکی و کیت های تست مسافران و خدمه برای Covid-19.

“ما باید به تعادل مجدد حجم کار از خدمه” کاپیتان گفت: بیش از بلندگو در توضیح انتقال مسافران است.

وجود نگرانی رو به رشد در مورد خدمه كردن coronavirus. خدمه در دو زودتر شاهزاده کشتی بود که Covid-19 شیوع عجله گسترش این بیماری به مسافران با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مطالعات منتشر شده در اوایل این ماه.

دو کشتی کوستا شروع پیاده بیمار خدمه در میامی

یکی دیگر از کشتی کروز کوستا دیدما وارد شده جلوتر از برنامه در نزدیکی یک بندر در حال حاضر مشغول رسیدگی به دیگر کشتی کروز ایتالیا, حمل و نقل کشور گفت: در روز یکشنبه. یکی از اعضای خدمه است که شبیه علائم کروناویروس, وزارت گفت و کشتی بررسی می شود به طور کامل در سایت دیگر.

در زاندم مانند Garza و برخی از مسافران خواهد بود گیر در کشتی و ممکن است اقامت در آن را به عنوان بادبان را از طریق کانال و دریای کارائیب تا زمانی که آن می رسد در نهایت Fort Lauderdale, Florida.

لنس Hutton یک 80 ساله بازنشسته از میسوری می گوید او و همسرش شده است موجب ویرانی با اضطراب در دو هفته گذشته که کشتی میره از آن گذشته پورت از تماس پونتا آرناس در نوک جنوبی از جنوب امریکا. شیلی حاضر به مسافران اجازه دریافت و آن را میره برای روز برای آب کردن, Valparaiso 90 دقیقه در غرب سانتیاگو. این کشتی در زمان سوخت و لوازم و رد شد اجازه حوض قبل از رسیدن به پاناما.

انتقال مسافران به روتردام در کنار زاندم بود “به گسترش ما را” Hutton گفت, مربوط کاپیتان اعلام که در آن او گفت که بیشتر مردم در حال سقوط بیمار با بسیاری از بیماری های تنفسی.

این زن و شوهر که نمی باید هر گونه بیماری علائم و فکر می کردند که در نهایت خاموش شدن کشتی. آنها گفتند که یک افسر روی آنها رد انتقال به دلیل Hutton با استفاده از یک دستگاه برای کمک به او تنفس در هنگام خواب و مبارزه با خروپف.

“در حال حاضر ما فقط می خواهید برای دریافت کردن این کشتی و رفتن به خانه گفت: Hutton در یک مصاحبه تلفنی از کابین کوچک با یک پنجره. “که همه ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>