بخش هایی از شمال ایالت نیویورک می تواند بازگشایی این آخر هفته فرماندار می گوید

نیویورک >> مناطق مختلفی از شمال ایالت نیویورک است که نشان داده اند پیشرفت در رام کردن شیوع کروناویروس در حال آماده به تدریج راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در پایان هفته Gov. اندرو کومو ،

Cuomo, تعطیل دولت تمام مارس 22 به عنوان منطقه شهر نیویورک به عنوان یک جهانی همه گیر نقطه داغ, اما شیوع کمتر شدید شده است در دولت شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی است. او گفت: سه ایالت مناطق ملاقات تمام معیار برای باز کردن برخی از فعالیت های کسب و کار پس از مه 15: ردیف جنوبی موهاک دره و دریاچه انگشت. دیگر مناطق شمال ایالت در حال ساخت و می تواند به دنبال به زودی پس از.

بازگشایی مناطق هنوز هم نیاز به کار کردن تدارکات مانند ایجاد منطقه ای “اتاق کنترل” برای نظارت بر اثرات بازگشایی.

“این گام بزرگ بعدی در این سفر تاریخی ،” فرماندار دموکرات گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

نیویورک اولین مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی دنبال کشورهای دیگر که در حال حاضر آرام محدودیت.

کومو در هفته گذشته گفت: مناطق از دولت می تواند در فاز re-opening اگر آنها ملاقات هفت شرایط. COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان نیاز به روند پایین وجود دارد و باید به اندازه کافی تخت بیمارستان برای دیدار با خروش است. استان ها را به گوشت گاو تا تست و تماس با ردیابی. و کسب و کار نیاز به برداشتن قدم برای محافظت از کارگران است.

اقتصادی دوباره باز خواهد شد در چهار مرحله. اولین کسب و کار است که می تواند باز خواهد شد و شامل ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی با مهار جانبی وانت.

علاوه بر این, محوطه سازی و باغبانی کسب و کار و رانندگی در تئاتر می تواند باز ایالت فرماندار گفت.

در اشاره ای به فعالیت های اجتماعی کومو گفت: دولت نیز آرامش بخش است محدودیت های کم خطر فعالیت در فضای باز مانند تنیس.

نیویورک نیز آماده برای راه اندازی آن برنامه های آموزشی برای این گروه از بیماری کارآگاهان این برنامه برای اعزام به پیگیری افرادی که ممکن است در معرض coronavirus.

این تلاش ها دیده می شود به عنوان یک کلید برای نگه داشتن شیوع از شعله ور دوباره یک بار آن را تحت کنترل است و به احتمال زیاد شامل استخدام چند هزار نفر که هیچ پس زمینه در بهداشت عمومی.

و پس از گرفتن گروه های بزرگی از مردم با هم در یک مکان برای یک تماس-ردیابی بوت کمپ غیر ممکن است, آموزش انجام خواهد شد از طریق 5 تا 6 ساعت دوره آموزشی آنلاین راه اندازی شده امروز است.

“وجود این همه بحث در مورد استفاده از تکنولوژی در برخی از راه. اما اساسا این است که خیلی فعالیت های انسانی” گفت: جاش journal club از the Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health توسعه یافته که البته با بلومبرگ Philanthropies این بنیاد خیریه از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

زمانی که به کسی می شود که به تازگی آلوده به ویروس ردیاب خواهد بود وظیفه بدانند هر کسی که تا به حال ممکن است در تماس با آن شخص رسیدن به آنها و ارائه مشاوره به آنها را چگونه به قرنطینه خود را تا زمانی که آنها می دانند که برای برخی از آنها بیمار نیست بیش از حد.

این آموزش تصویری شامل داشتن بازیگران تصویر کشیدن چگونگی ردیابی مصاحبه عمدتا انجام شده توسط تلفن یا چت تصویری, قرار است برای رفتن.

Journal club گفت: آموزش ارائه می شود در Coursera وب سایت در دسترس خواهد بود به هر کسی نه فقط کسانی که به دنبال تبدیل شدن تماس با ردیاب توسعه دهندگان گفت.

بلومبرگ است که با قرار دادن $10.5 میلیون طریق بنیاد خود را برای کمک به دولت رول کردن آن ردیابی برنامه است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ساخته شده استخدام حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان یک نیاز برای هر بخشی از دولت برای بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de