بخش هایی از Kaimuki پارکینگ بسته شود برای ساخت و ساز در ماه مارس

  • COURTESY DEPARTMENT OF DESIGN & CONSTRUCTION The municipal metered parking lot is bound by the Koko Head, Waialae, Harding and 12th Avenues.

    حسن نیت ارائه میدهد گروه طراحی و ساخت

    شهرداری محفظه پارکینگ موظف است توسط Koko سر Waialae Harding و 12 راه.

مقامات شهرستان در حال دادن سکس یک ماه پیش متوجه خواهید شد که بخش هایی از محفظه پارکینگ در Kaimuki بسته خواهد شد برای طولانی مدت ساخت و ساز پروژه, شروع, مارس 16.

این شهر در بخش طراحی و ساخت و ساز خواهد بود repaving زیادی و همچنین ساخت پیشرفت های دیگر که حدود هشت ماه برای تکمیل آب و هوا اجازه.

بسیاری — به شدت مورد استفاده توسط کسانی که در سایه نزدیکی و رستوران ها و مغازه ها و خدمات موظف است توسط Koko سر Waialae Harding و 12 راه.

قرارداد اعطا شده است به جاده سازندگان شرکت که کار بر روی این پروژه در سه فاز و هر فاز مدت حدود 11 هفته. ساعت کار خواهد span از 7 صبح تا 3:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

مقامات هشدار می دهند که با افزایش سطح سر و صدا از ماشین آلات در طول ساخت و ساز برای کسانی که در مجاورت نزدیک به منطقه کار.

مناطق پارکینگ تحت ساخت و ساز باقی خواهد ماند و برای عموم در حالی که مناطق تحت ساخت و ساز بسته خواهد شد 24 ساعت. شهرداری دردار پارکینگ مجاور به محفظه بسیاری در Kaimuki باز باقی خواهد ماند. پارکینگ قوانین به اجرا گذاشته خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>