پارک به بازگشایی در سونوما کانتی اما با دسترسی محدود

داخلی پارک دولت از جمله Trione-Annadel, Sugarloaf ریج و جک لندن هستند اجازه می دهد تا پا و دوچرخه ترافیک رفتن به جلو در احترام به این شهرستان در حال تحول سیاست.

دولت سواحل باقی می ماند به طور کامل بسته شده و همراه با منطقه ای پارک ها و مسیرهای پیاده روی در ساحل اقیانوس اسکله و Jenner Headlands حفظ کند.

پیاده روی و دوچرخه-در بازدید کنندگان استقبال خواهد شد در دریاچه سونوما منطقه تفریحی که توسط U. s. Army Corps of Engineers, هر چند آن مکان از راه دور ممکن است محدودیت استفاده از, منطقه عملیات, مدیر, کریس Schooley گفت.

اگر گلف باقی مانده خارج از محدوده زمین گلف اپراتورها ممکن است اجازه می دهد همسایگان به استفاده از مسیر خود زمینه را برای دویدن و یا دوچرخه سواری به منظور متحده است.

علاوه بر این ورزش در مدرسه رشته ها و آهنگ های دانشگاه که در غیر این صورت اجازه می دهد جامعه استفاده نیز مجاز است تحت تجدید نظر سفارش.

“آن را باز کنید تا فرصت های اضافی,” به خصوص در مناطق که در آن پارک ممکن است نادر Whitaker گفت.

مقامات شهرستان به تشریح تجدید نظر منظور به عنوان اولین گام به سوی در نهایت بازگشایی پارک و اذعان کاستی های قابل توجهی از جمله ادامه داد: بسته شدن از ساحل و حتی برای ساکنان آن است.

هزاران نفر از مردم بسیاری یا بیشتر از خارج از منطقه را منحرف به سونوما ساحل پارک دولت و پارک ساحلی خواص از آنها تعطیل شد, پنج هفته پیش نشان می دهد که حفظ کنترل ساحلی پارک اگر آنها باز خواهد بود در نزدیکی غیر ممکن است با منابع موجود شهرستان خبر داد.

هر دو اقیانوس و سواحل رودخانه قرعه کشی در حال حاضر جمعیت قابل توجهی از خارج از منطقه در طول آب و هوای گرم و همراه با مقید کردن محلی تقاضا برای پارک دسترسی خطر را بیش از حد فشار در پارک پرسنل Whitaker گفت.

“این موقتی است” ویتاکر گفت. “این اولین مرحله از آنچه ما امید خواهد بود مستمر کاهش.”

سرپرست Lynda هاپکینز که نشان دهنده سواحل و کاهش روسی رودخانه اذعان کرد که شمار “قابل توجه سهام موضوع که در اطراف اتفاق می افتد به زندگی در پیاده روی/دوچرخه سواری فاصله از پارک.”

نیز وجود دارد بسیاری از پارک های کوچک با کمی بیشتر از برخی از تجهیزات بازی است که در خارج از محدوده تحت نظم و ترتیب ارائه می دهد کمی به همسایگان.

Henrietta “هانری” Bensussen, 82, که زندگی در یک آپارتمان در نزدیکی Coddingtown در سانتا رزا اشاره کرد که او و دیگر ساکنان آپارتمان در بیشتر مناطق شهری اغلب بیشترین نیاز به پارک دسترسی داشته باشید.

عادت به پیاده روی هفتگی در یکی از شهرستان های بزرگتر منطقه ای پارک وی اشاره کرد که بسیاری از کسانی که با دسترسی به اماکن او را دوست دارد به رفتن در حال حاضر زندگی می کنند در پارک مانند تنظیمات.

“شما می دانید که زندگی در اطراف این منطقه پارک ها کسانی هستند که می توانیم به زندگی در خانه بزرگ با درختان بزرگ” او گفت:. “بقیه از ما…ما مردم هستند که به آن نیاز دارند خیلی بیشتر از کسانی که افراد دیگر. ما کمتر منابع واقعا….”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>