پارک دروازه را باز جمعه در سراسر شهرستان با دسترسی محدود به ساحل به ساحل ساکنان

از اواسط ماه مارس به عنوان شهرستان coronavirus caseload شروع به صاف, Mase, در همکاری با ویتاکر و دیگر مقامات شده است تلاش برای پیدا کردن زمان مناسب برای بازگرداندن دسترسی به پارک در حالی که تعادل منافع بهداشت عمومی.

آنها در بر داشت یک راه حل برای ساکنان ساحلی در بخشی از طریق یک مدل به تصویب رسید در شهرستان سانتا کروز که در آن سواحل اقیانوس بسته بین 11 صبح و 5 بعد از ظهر

سونوما ساحل پارک ها و سواحل به همین ترتیب خواهد بود و باز از طلوع آفتاب تا ساعت 11 صبح و پس از 5 p. m. به کمک دلسرد بازدید کنندگان از خارج از منطقه در حالی که هنوز هم اجازه می دهد مردم محلی به دسترسی پیاده یا با دوچرخه از خانه.

جدید پارک دسترسی مشروط است و می تواند نورد در صورت لزوم به آدرس ازدحام بیش از حد و یا نشانه هایی که بازدید کننده نمی شد اجتماعی فاصله به اندازه کافی, Whitaker و Mase گفت. مقامات در حال تشویق مردم به ماندن به عنوان نزدیک به خانه که ممکن است در خود پارک پیشتاز و خواسته اند که کسانی که در خارج از شهرستان سرمایه گذاری نیست در اینجا برای تفریح و سرگرمی.

برخی از پارکینگ ها به خصوص در پارک های متعدد در مناطق پارکینگ هستند و به احتمال زیاد به بسته بودن زمان برای تضعیف ازدحام Whitaker گفت. “بالا لمسی” تجهیزات و یا مناطقی که تشویق به جمع آوری باقی خواهد ماند و بسته به زمان بودن از جمله زمین های بازی پیک نیک, زمینه, سگ, پارک, اردو استخر ورزشگاه صخره نوردی, دیوار, چشمه های آب آشامیدنی و کباب مناطق.

مناطق پارکینگ باقی خواهد ماند و در بسته های کوچکتر روسیه در سواحل رودخانه مانند Del Rio جنگل فرستویلل رودخانه دسترسی و Guerneville رودخانه پارک در نزدیکی شهر پیاده روی پل.

همه بازدید کنندگان پارک مورد نیاز خود-ارزیابی علائم یا اخیر قرار گرفتن در معرض COVID-19 و باید حمل در صورت پوشش به تمام پارک ها به استفاده از آن اگر آنها در مناطق که در آن آنها قادر به حفظ مناسب فاصله فیزیکی از دیگران است.

ویتاکر توصیه می شود parkgoers “فقط شروع به پوشیدن ماسک” در پارکینگ, روش های ورودی و نیم مایل از مسیرهای پیاده روی که در آن یکی است به احتمال زیاد به روبرو می شوند دیگران است.

“پوشیدن ماسک در مورد ارسال یک پیام ایمنی برای همه, در پارک,” او گفت:.

تجدید نظر سفارش نیز می گذارد و زمینه را برای لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده اجازه می دهد تا قایق بر روی دریاچه سونوما که بسته به بازگشت در ماه مارس در تراز با Sonoma County park بسته شدن.

سپاه امیدوار به بازگشایی قایق های عمومی راه اندازی در ساعت 9 صبح صبح روز شنبه گفت: Chris Schooley, منطقه عملیات, مدیر برای دریاچه سونوما و مندوسینو.

Schooley گفت: این سازمان هنوز هم نیاز به یک چند روز به کارکنان در سایت تکمیل برخی از شناور کار و برنامه روت صدف-خرناس سگ استفاده می شود به طور منظم برای جلوگیری از رگ های آلوده با تهاجمی Quagga و مرتبط با گورخر صدف از معرفی آنها به مخزن.

همانطور که برای منطقه تفریحی اطراف مخزن سپاه امیدوار به باز کردن جنوب دریاچه دنباله trailhead یک هفته بعد و سپس ارزیابی پیشرفت قبل از باز کردن هر بیشتر از گسترده فضای باز, او گفت:.

“آن دو مرحله در سمت راست وجود دارد ساده ترین راه برای پیاده سازی و همچنین ساده ترین به قدم به عقب از اگر ما به ساسات اگر همه چیز را از دست” Schooley گفت.

خصوصی, دریاچه سونوما مارینا متعلق به ریک هربرت خواهد بود سرگیری عملیات و همچنین برای بیش از 300 کشتی صاحبان مشتاق به بازگشت در آب برای ماهیگیری و لذت قایقرانی, او گفت:.

“ما آماده هستیم. ما شده ایم آماده” هربرت گفت. “مردم نگران هستند.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de