وحشت ممنوعیت سفر به عنوان ویروس موارد رشد

After a woman in a Macquarie Park aged care facility died, 17 children who visited it were tested.
آیکون دوربینپس از یک زن در یک Macquarie Park, مرکز مراقبت از سالمندان درگذشت, 17 کودکانی که بازدید از آن مورد آزمایش قرار گرفتند.

دولت فدرال منتقل شده است برای اطمینان دادن به مردم است که همه چیز به خوبی در دست با 53 تایید COVID-19 نفر در این کشور و دو مرگ.

ممنوعیت سفر کرده است در حال حاضر تمدید شده است به کره جنوبی و همچنین چین و ایران در حالی که مسافران از ایتالیا خواهد بود موضوع را به دقیق چک.

در NSW در سال 11 دانش آموز است که آخرین فرد برای تست مثبت برای ویروس. اپپینگ پسران دبیرستان بوده و تعطیل روز جمعه و کارکنان و دانش آموزان توصیه شده است به خود قرنطینه در خانه.

مرگ یک سالمند NSW زن در یک مرکز مراقبت از سالمندان نیز به معنای 17 کودکان تا به حال به آزمایش می شود و پس از آنها بازدید دوروتی هندرسون تسلیم در سیدنی Macquarie Park.

گروه بازدیدکننده داشته است توسط کودکان به خانه های سالمندان منع شده اند در NSW.

این بازی در برابر یک پس زمینه از وحشت خرید متفرقه – و کاغذ توالت به طور خاص – در سوپر مارکت ها.

قلمرو شمالی را تایید کرد اولین COVID-19 مورد اعتقاد به یک NSW مرد که در سفر به سنگاپور, در روز پنج شنبه به عنوان کوئینزلند ثبت یکی دیگر از موارد و 15 کادر پزشکی در بریزبن مادر بیمارستان self-قرنطینه در خانه پس از آمدن به تماس با آلوده چینی.

غربی استرالیا تایید آن مورد سوم و اعلام کرد به طور موقت احتیاطی در کلیساهای کاتولیک است که در نتیجه آب مقدس برداشته و نوشیدن از جام ممنوع است.

تاسمانی در ضمن باز اختصاص داده شده coronavirus کلینیک در ایالت شمالی که در آن یک مرد آزمایش مثبت به این ویروس در اوایل این هفته.

جنوب استرالیا مقامات در روز پنج شنبه تایید کرد که یک نوزاد پسر تا به حال قرارداد COVID-19 پس از 40 سال مادرش او آزمایش مثبت به این بیماری است.

نخست وزیر اسکات موریسون خواست استرالیایی به تمرین حس مشترک و برای رفتن در مورد زندگی خود و هشدار باشد اما نه احساس خطر در مورد ویروس.

اما عمومی نیست و تنها آنهایی که تحت استرس است. استرالیا انجمن پزشکی جمهور دکتر تونی Bartone اذعان کرد فشار و عدم قطعیت بسیاری از کارکنان پزشکی احساس می شود به عنوان آنها مواجه coronavirus.

زیر مشابه محدودیت های اعمال شده بر ایران و چین, دولت روز پنج شنبه اعلام کرد اتباع خارجی در کره جنوبی نمی خواهد اجازه ورود به استرالیا برای 14 روز.

شهروندان استرالیا و اقامت دائم از بازگشت از کره جنوبی خواسته خواهد شد که به خود-جدا از 14 روز از زمانی که آنها بازگشت به خانه.

در سراسر جهان coronavirus گسترش به 80 کشور با 95,000 مورد تأیید و 3250 مرگ و میر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>