همه گیر نشان می دهد که تضاد بین آمریکا و اروپا شبکه های ایمنی

Coronavirus همه گیر است زور زدن امنیت اجتماعی شبکه در سراسر جهان و تاکید تیز تفاوت در رویکرد بین جوامع ثروتمند مانند ایالات متحده و اروپا است.

در اروپا و سقوط در فعالیت های کسب و کار است که باعث دستمزد پشتیبانی از برنامه هایی که در حال نگه داشتن میلیون ها نفر در این کار در حال حاضر. در مقابل در ایالات متحده بیش از 33.5 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری و نرخ بیکاری افزایش یافت به 14.7%. کنگره گذشت 2 تریلیون دلار در حمایت اضطراری, افزایش مزایای بیکاری و نوشتن محرک چک تا 1200 $در هر مالیات دهندگان.

که یک الگوی دیده می شود در اوایل رکود اقتصادی به ویژه بحران مالی جهانی و رکود بزرگ. اروپا بستگی به برنامه های موجود در لگد زدن که پمپ پول به جیب مردم. ایالات متحده از سوی دیگر متکی بر کنگره اقدام با عبور اضطراری برنامه های محرک اقتصادی به عنوان آن را در سال 2009 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و اخیر نجات بسته تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اقتصاددان Andre Sapir, یک عضو ارشد در Bruegel, موسسه تحقیقاتی در بروکسل گفت: سیاست بودجه در ایالات متحده نقش تا حدودی نقشی که در اروپا و رفاه سیستم پخش به این دلیل که آمریکا سیستم رفاه کمتر سخاوتمندانه و رکود اقتصادی می تواند بسیار شدیدتر بر کارگران است.

در رکود ایالات متحده کارکنان می تواند از دست دادن بیمه درمانی خود را اگر آنها از دست دادن شغل خود و نیز وجود دارد بیشتر در معرض خطر از دست دادن خانه از طریق سلب حق اقامه دعوی. از سوی دیگر اروپایی ها به طور معمول پرداخت مالیات بیشتر معنی آنها درآمد کمتر در زمان خوب است.

“در ایالات متحده, شما نیاز به نگه داشتن پمپاژ پول به اقتصاد به طوری که مردم همچنان به کار گرفته شود به دلیل آن است که از طریق کار گرفته شده است که آنها در حال محافظت” گفت: Sapir. “کدام بهتر است ؟ من قصد ندارم به این بحث به این دلیل است که واقعا یک مسئله بزرگ است.”

ایالات متحده تمایل به رتبه های زیر به طور متوسط در اقدامات حمایت اجتماعی در میان 37 کشور از این سازمان برای توسعه اقتصادی و همکاری که اعضای آن عمدتا توسعه دموکراسی. ایالات متحده در آمد گذشته در زندگی مردم در فقر نسبی به معنی زندگی در نیمی از درآمد متوسط و یا کمتر با 17.8 درصد. کشورهایی مانند ایسلند, دانمارک, جمهوری چک و فنلاند کمتر از 6 درصد است.

در اینجا نگاهی به چگونگی امنیت اجتماعی شبکه از ایالات متحده و اروپا مقایسه کنید:

مزایای بیکاری

آمریکایی ها در بیکاری بودند جمع آوری و به طور متوسط حدود 372 هفتگی قبل از coronavirus زده. اما این میانگین می تواند طیف وسیعی از $215 در می سی سی پی به $543 در هاوایی است. بسته نجات داد بیکاری کارگران اضافی 600 دلار در هفته از طریق جولای. آن را نیز تمدید مزایای به کسانی که از دست رفته کار به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس که می تواند شامل پدر و مادر که نیاز به ترک شغل خود را از آنجا که مدارس تعطیل شد. اکثر ایالت ارائه شش ماه بیکاری اما در قوانین اضطراری می افزاید: 13 هفته.

مقایسه آلمان و بیکاری بهره مند می پردازد 60 ٪ از حقوق و دستمزد قبلی برای یک سال. فرانسه فراهم می کند تا 75 ٪ از قبلی میانگین دستمزد روزانه تا دو سال. مزایای بیکاری در فرانسه به طور متوسط از 1 ، 200 یورو ($1,320) در هر ماه.

و وجود دارد در اروپا کوتاه ساعت برنامه های که پرداخت بیشتر از حقوق کارگر اگر شرکت ها قرار داده و آنها را در کوتاه ساعت از طریق یک اختلال موقت. بیش از 10 میلیون کارگر در حال پرداخت است که راه در آلمان و حدود 12 میلیون نفر در فرانسه کمک به نگه بیکاری منطقه یورو به تنها 0.1 درصد افزایش در ماه مارس بیش از ماه فوریه به رقم 7.4%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de