همه گیر قرار می دهد نیک Rolovich دیگر سال اول مربیان فوتبال در عمیق تر متصل

نیک Rolovich شیرجه درست در زمانی که واشنگتن به استخدام او در ماه ژانویه است. مانند تمام سال اول مربیان او را تا زمین در عجله بسر می رسانید.

وجود دارد دستیاران به استخدام یک فهرست برای یادگیری بازیکنان و مدیران برای دیدار با. او تا به حال برای اطمینان از تازه ترین signees شروع کار در تامین امنیت آینده جذب کلاس. Rolovich که بیش از هاوایی نیز تا به حال به مجموعه انتظارات برای مربیان و بازیکنان در حالی که اجرای جدید تهاجمی و دفاعی سیستم.

فقط زمانی که آن را مانند به نظر می رسید همه چیز بودند و نورد COVID-19 همه گیر رسید. این اطمینان ملی shutdown صدمه دیده مربیان سراسر کالج فوتبال آنها به عنوان آماده سازی برای فصل آینده, اما آن را دشوار است به ویژه در برنامه های سال اول مربیان تلاش برای ایجاد چیزی از زمین تا.

“من فکر می کنم اکثر مردم می گویند آن را می خواهم نه سودمند برای یک سال اول مربی” Rolovich گفت. “ما تمایل به فکر می کنم به عنوان مربیان این که آیا آن چه پول تبدیل شده و یا فشار شما تمایل به همیشه فکر می کنم شما نیاز به انجام بیشتر و بیشتر و بیشتر.”

مصرف بیش از یک برنامه جدید ارائه مجموعه خود را از چالش است. مربیان باید تمام بهار به ارزیابی بازیکنان و مجموعه ای از یک پایه و پس از آن ساخت و پس از آن در سقوط اردوگاه. اغلب آن را هنوز هم به اندازه کافی نیست و منجر به دردهای در حال رشد برای فصل اول و شاید بیشتر.

این بیماری همه گیر از بین برود تمام بهار فعالیت در کالج دو و میدانی و احتمالا می تواند انجام بیش از به سقوط. که پاکسازی وقت با ارزش برای اولین بار از سال مربیان به تقویت روابط خود با بازیکنان آنها شناخته شده تنها برای یک یا دو ماه با ارائه آنها را با دست در آموزش و ارزیابی آنچه که آنها می توانند در این زمینه انجام دهد.

بخش عمده ای از آموزش و ارزیابی می آید در بهار فوتبال تمرینات. NCAA اجازه می دهد تا تیم به 15 شیوه و بهار بازی در طول 29 روز متوالی با بسیاری از بسته بندی تا پایان ماه آوریل است.

برخی از مدارس در اواسط بهار, شیوه در هنگام خاموش شدن ضربه دیگران بودند فقط در مورد برای شروع است. از دست دادن بهار تمرینات باعث می شود آن را به چالش کشیدن برای هر برنامه اما حتی بیشتر برای تیم با سال اول مربیان است.

قدرت پنج سال اول مربیان عبارتند از: جیمی دریاچه در واشنگتن خط Kiffin در Ole Miss مایک Norvell در فلوریدا دولت بیلور را دیو ارندا میسوری را الی Drinkwitz بوستون کالج جف Hafley مایک صافی در می سی سی پی امور خارجه سام پیتمن در آرکانزاس میشیگان دولت مل تاکر و کارل Dorrell در کلرادو. آراندا سابق هاوایی دستیار.

“من می خواهم اگر من دروغ گفت: که نکنه ما” پیتمن گفت. “ما می دانیم که بازیکنان ما به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم در این دوره کوتاه از زمان است که ما شده ایم با هم, اما آن را خوب است برای دیدن آنچه که آنها می توانند انجام دهند و چگونه آنها واکنش نشان می دهند به مربیگری و چگونه آنها واکنش نشان می دهند به تکنیک ها و چیزهایی که از طبیعت. ما فقط نمی قادر به انجام آن است.”

مربیان مانند Rolovich و پیتمن بود که استخدام در دسامبر. 8 حال چند ماه به شروع قالب برنامه های خود را قبل از وقوع.

Dorrell تا به حال چند هفته.

سابق گاومیش دستیار Dorrell بازگشت به تخته سنگ در فوریه. 23 پس از مل تاکر سمت چپ برای تبدیل شدن به Michigan State سر مربی. Dorrell کار می کرد به سرعت به استخدام مربیان, مصاحبه بازیکنان خود را و شروع به تخمگذاری شماتیک زمینه.

کلرادو اسپرینگ فوتبال به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد سه روز قبل از اولین تمرین, ترک Dorrell و کارکنان خود هیچ شانسی برای کار کردن با بازیکنان خود در این زمینه است.

“من با نگاه کردن به آن به عنوان یک ضرر فقط به خاطر من جدید هستم. من در آن شبیه به همه در برخورد با این,” او گفت:. “من می دانم که همه آنها تحت همان هدایت و استانداردهای چه خبر است در حال حاضر با کشور ما پس از منظر ما, ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به حداکثر رساندن هر چه شانس ما با بازیکنان ما است.”

مربیان سراسر کشور در حال تلاش برای حرکت قفل شده است-هیچ-فوتبال جهان از این بیماری همه گیر در حال آماده شدن برای یک فصل در حالی که دانستن زمانی که آن آغاز خواهد شد. جلسات بین مربیان و بازیکنان و موضعی در گروه انجام می شود و عملا به عنوان تیم انجام بهترین آنها می توانند برای اطمینان از آنها در حال آماده زمانی که فوتبال شروع می شود تا دوباره در هر زمان است.

سال اول مربیان نیز با استفاده از زمان برای رسیدن به می دانم که بازیکنان خود را و مطمئن شوید که هنوز هم وجود دارد یک اتصال زمانی که آنها مجاز به بازگشت به میدان است.

“من کار را از طریق ما فهرستی از تماس در حدود 15 یا بیشتر بچه ها در روز و صرف زمان با آنها آشنا شدن با خانواده های خود را به می دانم که آنها در زندگی روزمره آشنایی با اهداف و چشم انداز خود را برای خود و آینده خود را و چگونه من می تواند با آن کمک کند” آراندا گفت. “من فکر می کنم زمانی که آن را آهسته به نقطه که در آن است در حال حاضر آن را به ما اجازه می دهد برای پر کردن در آن فضا و در آن زمان با مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>