همه گیر برجسته فروشگاههای جعبه بزرگ توانایی محوری

نیویورک >> در اواخر سال گذشته بهترین خرید شروع به تست منظقه وانت در انتخاب فروشگاه به عنوان یک راه برای پاسخ به نیازهای مشتری.

اما پس از آن بود.

همه گیر شتاب برنامه های شرکت و آنچه قرار بود به ماه جای گرفت فقط 48 ساعت با بهترین خرید نورد منظقه وانت در تقریبا تمام آن از 1 ، 000 مکان در اواخر ماه مارس به عنوان مشتریان به دنبال به حداقل رساندن سرایت سفارش آنلاین و کشیدن تا به فروشگاه برای جمع آوری خود را خرید.

ساخته شده است که تمام تفاوت را قادر می سازد بهترین خرید برای حفظ 81 درصد از فروش سال گذشته در سه ماهه اول حتی با فروشگاه های آن بسته به خریداران با توجه به درآمد شرکت کرد.

“وجود دارد سناریوهای ما برای برنامه ریزی به عنوان رهبران کسب و کار و پس از آن وجود دارد وقایع است که به سادگی نمی باید یک راهکار” بهترین خرید مدیر عامل Corie بری گفت: تحلیلگران امروز. “این یکی از آن زمان است.”

این آخرین نمونه از چگونه جعبه بزرگ مانند فروشگاه بهترین خرید و همچنین به عنوان هدف خارج شده و دیگر قادر به سرمایه گذاری در خود را دیجیتال تخصص و اقامت مربوطه در طول بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه, آنها رونق در طول سه ماهه اول سال مالی.

در ضمن macy’s و دیگر بازار مبتنی بر لباس زنجیر مانند راز ویکتوریا تلاش برای وفق دهند. میسی فروش شد پایین 45 درصد و این شرکت می گوید این می تواند از دست دادن حداقل 1 میلیارد دلار در سه ماهه. در مقابل بهترین خرید آن را در زمان میسی نه هفته شروع و در اواخر ماه مارس به معرفی منظقه وانت در 300 فروشگاه و یا در حدود 40 ٪ از تمام فروشگاه های خود را.

برای مطمئن شود, macy’s فروش لباس و کالا که خریداران لزوما تقاضاهای مصرانه برای در وسط یک بیماری همه گیر در حالی که بهترین خرید را ارائه می دهد موارد مانند کامپیوتر و الکترونیک دیگر که ناگهان ضروری همانطور که بیشتر مردم شروع به کار از خانه. میسی نیز سریعتر به ارائه منظقه وانت در مقایسه با آن فروشگاه همسالان.

هنوز هم آن را نشان می دهد که چگونه همه گیر است تعمیق شکاف میان فروشگاههای جعبه بزرگ و بازار بر اساس لباس های زنجیره ای. UBS پیش بینی 100,000 فروشگاه بسته شدن توسط 2025. در حال حاضر, J. Crew, Neiman Marcus, مراحل, فروشگاه ها و J. C. Penney باید برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه گذشته. راز ویکتوریا گفت که از آن خواهد شد بسته شدن 250 فروشگاه — حدود یک چهارم از ناوگان خود را در چند ماه آینده.

“تقسیم شد و در حال حاضر در حال گسترش بین جعبه بزرگ اپراتور و بازار مبتنی بر خرده فروشان گفت:” کن پرکینز رئیس خرده فروشی معیارهای. “این بیماری همه گیر در حال حاضر هل دادن آن را به آستانه.”

پرکینز گفت: خرده فروشان بزرگ جعبه آن را در “DNA برای تنظیم سرعت و خیلی زود به انطباق آنلاین در اوایل کسب و کار خود را.”

“فروشگاه برعکس شده است بسیار آهسته به تغییر” او گفت:. “مدل کسب و کار خود رو به وخامت گذاشته است.”

پرکینز گفت که تا کنون غیر بازار بر اساس فروشگاه ها در مسیر به پست اول-درآمد سه ماهه رها از 20.5%. که در مقایسه با بازار مبتنی بر زنجیره ای که در حال دیدن سود کردن بیش از سه برابر شده با توجه به فهرستی از 103 خرده فروشان.

خارج شده و هدف که هر دو ضروری در نظر گرفته شد و اجازه داده شد به باز بماند زیرا آنها انجام موارد مانند کاغذ توالت و مواد غذایی گزارش افزایش فروش آنلاین و قوی فروش فروشگاه در حالی که با استفاده از فروشگاه خود را به عنوان توزیع هاب.

هدف مدیر عامل برایان کرنل گفت: فروشگاه های آن به طور مستقیم درگیر در تهیه کالا برای 80 درصد از خرید و فروش آنلاین. همان روز خدمات مانند منظقه وانت تقریبا سه برابر شده است. خارج شده و در ضمن با استفاده از حدود 2500 فروشگاه کشتی سفارشات آنلاین. لاو مدیر عامل شرکت ماروین الیسون اعتبار آن حرکت اخیر به وصله پینه کردن آن منسوخ آنلاین سایت ماه پیش به حرکت به سرعت به منظقه وانت در فروشگاه خود را.

تحلیلگران نزدیک به تماشای خریداران رفتار و تمایل خود را به بازگشت به فروشگاه که در حال بازگشایی.

Tjx زمینه Cos., که در عمل T. J. Maxx و HomeGoods و Marshalls است و معمولا یکی از خرده فروشی عزیزان در زمان ضرب و شتم به خاطر آن مجبور شد به طور موقت نزدیک فروشگاه خود را و آن نوپای کسب و کار آنلاین. اما این شرکت می بیند “قوی اولیه” فروش از فروشگاه ها که بازگشایی و تحلیلگران بر این باورند زنجیره ای گزاف گویی خواهد شد. آن سایت آنلاین است که در حال حاضر زندگی می کنند.

کول گفت: در این هفته که فروش در حال سقوط بیش از 40% و آن پول را از دست داده در سه ماهه اول خود را. اما آن مدیر عامل میشل Gass معتقد است زنجیره ای را کرایه بهتر از همسالان خود از آنجا که بسیاری از فروشگاه های آن در نوار مراکز. تا کنون آن را بازگشایی حدود 50 درصد از آن 1,100 فروشگاه در سراسر کشور.

میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: فروش در فروشگاه های بازگشایی شده است “در حد متوسط و بالاتر از پیش بینی است.” در اوایل این ماه او انتظار بازگشایی فروشگاه خواهد تولید کمتر از 20 درصد از فعالیت های معمولی خود را در آغاز مرحله است.

میسی اذعان کرده است که آن را قبل از همه گیر شرکت های کوچکتر. آن شروع به بازگشایی فروشگاه خود را در اوایل این ماه و در حدود 190 macy’s و Bloomingdale مکان بودند عامل در یک فرم و یا دیگری که از این هفته. این انتظار دیگری از 80 میسی فروشگاه برای باز کردن برای آخر هفته روز یادبود و بسیاری از فروشگاه های آن از جمله گل سرسبد فروشگاه در منهتن برای باز کردن در اواسط ماه ژوئن.

فروش نیویورک فروشگاه گفت: در گزارش اولیه می تواند شاقول به حدود 3 میلیارد دلار از 5.5 میلیارد دلار در فروش و رزرو فقط از یک سال پیش. آن گفت: این امر به احتمال زیاد نوسان به یک سه ماهه از دست دادن از بین $905,000 و 1.1 میلیارد دلار است. این گزارش ثابت سربازان ارتش در آن کسب و کار آنلاین در مارس اما فقط تا حدی جبران کاهش فروش فروشگاه.

میسی تا به حال سود $203 میلیون دلار در سال گذشته در سه ماهه اول به پایان رسید که در مارس 2.

این شرکت عرضه خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد آن در عملکرد سه ماهه اوایل ماه آینده.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de