همه گیر می بندد کتاب در کتابخانه های شهرستان از طریق مارس

Sonoma County کتابخانه ها بسته به شنبه و نمی بازگشایی تا آوریل در اولین, یکی دیگر از بسته شدن برای کمک به محدود کردن پتانسیل گسترش coronavirus در جامعه است.

تمام 15 county library شاخه خواهد بود محدود به اعضا از طریق 31 مارس است. خاموش کردن, که می تواند تمدید خواهد شد ارائه کتابخانه مقامات زمان به در نظر گرفتن گام های بعدی و در انتظار راهنمایی از شهرستان در بخش بهداشت و درمان کتابخانه مقامات در بیانیه ای گفت شنبه.

“این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی” Sonoma County Library مدیر ان هاموند گفت. “می آید پس از یک هفته به طور فزاینده ای سخت اعلامیه و (بهداشت عمومی) مشاوره.”

در میان مشاوره های از شهرستان و بخش خدمات بهداشت و درمان بود و آن دستور به منع اجتماعات بیش از 10 نفر مگر اینکه شرکت کنندگان می توانند تمرین های اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت هر فرد است.

“این دستورالعمل است که به سادگی غیر ممکن است برای نظارت و اجرا در ما به خوبی دوست داشت و به خوبی استفاده می شود مکان های عمومی” هاموند گفت. “ما همچنان به دنبال توصیه های شهرستان و مقامات دولتی و دوباره باز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما گفت که آن را امن برای انجام این کار است.”

این بسته نمی شود به کتابخانه کارگران که ادامه خواهد داد به کار در پشت درهای بسته.

“اگر لازم باشد به تعلیق تمام عملیات” هاموند گفت: “ما به تصمیم محتاطانه در آن زمان است.”

ورزش فراوانی از احتیاط کتابخانه مقامات همچنین تصمیم به بستن و قفل کتاب قطره خارج و یا در خارج از شاخه. کاربران تشویق می شوند “را نگه دارید و لذت بردن از قرض موارد” با توجه به این بیانیه.

کسانی که با سر رسیده و کتاب ممکن است قرار دادن ذهن خود را در سهولت: خرما به علت تمدید خواهد شد در تمام مواد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im