همه گیر هرج و مرج نشان می دهد که امنیت غذایی ما isvital

Kellie بلعم باعوراNarrogin ناظر

Peter Rundle.
آیکون دوربینپیتر Rundle. اعتبار: تصویر: Kellie بلعم باعورا

اتباع MP پیتر Rundle ارائه بینش به چه بیماری همه گیر به نظر می رسد از طریق چشم از یک کشور سیاستمدار.

کوچک MLA گفت تیم او سخت مشغول به کار در پشت صحنه به کمک به ارائه COVID-19 اطلاعات به عنوان محدودیت شروع به نیش می زنند در جامعه است.

آقای Rundle گفت: دفاتر شده بود با بمباران تماس های تلفنی از ساکنان و کشاورزان است.

“این COVID-19 بحران ایجاد کرده است یک نمایشگاه چند, سردرد در پشت صحنه. تیم من تا به حال به آمده تا در برابر چالش ها و ما تا به حال برای انطباق با سبک های مختلف از برخورد با ما از تشکیل” او گفت:.

یک مانع عمده درگیر تصمیم دولت برای بستن مغازه اسلحه.

“ما فقط تا به حال با آن از آنجا که ما تا به حال برای حمایت از تصمیم دولت این کل Frankland کلی فروشگاه بسته شود چرا که محصولات آنها به فروش می رسد و که واقعا تحت تاثیر قرار, کشور, شهر,” او گفت:.

در زمانی که داخلی امنیت غذایی برترین بود آقای Rundle و گفت: به رسمیت شناخته اهمیت کشاورزان بیشتر از همیشه.

“در طول 18 ماه گذشته کشاورزان ما مورد حمله قرار گرفته اند از تمام جهات — از استفاده از glyphosate به آنها دامداری است. کشاورزان باید به حال یک نبرد مداوم برای توجیه ارزش خود را,” او گفت:.

“این شرم آور است که آن را گرفته است یک بیماری همه گیر به برجسته کردن این واقعیت غیر قابل انکار است که کشاورزان ما در میان بهترین در جهان است و تولید کالاهای ضروری برای بقای ما.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>