Padecky: چرا او را مانند مایک

ESPN به تازگی پخش 10 قسمت Michael Jordan hagiography تحت عنوان “تاریخ و زمان آخرین رقص.” آن را به شیکاگو بولز’ قابل توجه اجرا به شش NBA عناوین در ’90s. آن را فوق العاده سرگرم کننده آشکار پرچین در زمان. خوب زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده. بسیاری از زگیل, آمد, به, نور, هیچ کدام دراماتیک تر و نگران کننده تر از اردن.

بهترین بازیکن بسکتبال که تا کنون زندگی می کردند آمد در سراسر به عنوان بیهوده و بی رحمانه وسواسی و نفرت انگیز نامهربان بخشش متکبر خصمانه یک پسر قلدر یک بعدی حرکت تند و سریع. اردن بود که نرم و راحت به عنوان یک کبرا. او تا به حال برای تایید این فیلم برای آن نشان داده شود و به این ترتیب تصویر بدیهی است که او را خسته نکنید به همان اندازه به عنوان آن را برای بسیاری از دیگران است.

که منجر به یک سوال واضح است که هنوز به خواسته می شود.

آیا هر یک از ما عمل کرده اند هر گونه متفاوت است ؟ اگر ما تا به حال متعلق به چنین چالاک استعداد و اگر ما تا به حال احاطه شده با چنین ستایش, اگر ما تا به حال چنین یک درایو — تقریبا مثل یک احساس تعهد به احیای مرگ حق رای دادن می تواند ما را فروتن سپاسگزار جنگجو ؟

ما مانند ما ورزش, آیکون برای سازگار تعاونی صمیمی کسی است که به خوبی با دیگران و دوست داشت به عنوان یک انسان کامل و نه تنها به عنوان کسی که تنها قابل تحسین برای دست زدن به یک چوب و یا یک توپ. هیچ کس می خواهد به ریشه برای یک حرکت تند و سریع.

این ستون است که به عنوان مقدار به تبرئه اردن به عنوان آن را به او توضیح دهد. چه بود آن را به مانند Michael Jordan? آنچه در آن می خواهم به راه رفتن در کفش خود را ؟

من از او پرسیدم که سوال در یکی از آخرین سفرهای جاده ای به اوکلند به بازی بازی رزمندگان. نشستن در مقابل قفل خود را در اوکلند بزرگ, اردن متوقف شد آهی کشید.

“وجود دارد یک خط جاده ها بازیکنان را پس از تمرین از ورزشگاه” اردن گفت. “این یک راه است. به ما می دهد یک فرصت برای جلوگیری از جمعیت. یک روز بود که من از ترک یک زن گذاشته شده بود در جاده ها بدن او مسدود کردن مسیر من.

“من ماشین و پرسید: اگر او می تواند حرکت می کند. او گفت که او نمی خواهد. من گفت که او تا به حال به در غیر این صورت من می خواهم اجرا بیش از او و او احتمالا می میرند. او گفت: “من می دانم. که خوب است. من می خواهم به شما تایر آهنگ بر من بدن.’ “

که در آن نقطه اردن متوقف شد به من نگاه کرد که اگر او تا به حال فقط صحبت با کسی که به توصیف او تغذیه فواید خوردن یک جعبه ناخن. او گفت که او به نام امنیت. آنها در زمان دور به صورت ذهنی و ارزیابی است.

او outsized استعداد است که تا به حال دیده می شود به اعتقاد بود که همسان با نور افکن که تا به حال دیده می شود به باور. در سال 1984 اردن و سپس یک تازه کار, دریافت تشویق ایستاده از نیکز طرفداران در Madison Square Garden. قبل از او تا به حال در زمان یک شات. تنها با قدم زدن در این دادگاه برای اولین بار. به عنوان یک تازه کار را تکرار می کنم.

اردن هرگز فقط یک مرد در تلاش برای مناسب. او مرد است که در آن هم تیمی های خود تا به حال برای پیدا کردن خود را در جریان و با آن چه که جریان به معنای او را فریاد به نگه دارید تا به بسته تا به انسان. هیچ اتاق تکان دادن با او است. وسواس او تا به حال بهتر است توان خود را از وسواس است. در غیر این صورت اجازه ندهید درب ضربه در کون, در راه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de