Padecky: SRJC مربی تیم فوتبال منحصر به فرد مشاهده روی تعصب

“زن را از دست او بیش از کیف پول خود را” واگنر گفت. “بعد از ما گذشت از او در زمان دست او دور است.”

سازمان دیده بان لی می گویند به واگنر. سازمان دیده بان نزدیک است. این ظریف اما آن را در همه جا. و این می تواند در بسیاری از به ظاهر خوش خیم از محیط اطراف است.

“ما می تواند راه رفتن را از طریق یک پارکینگ و من می بینم یک مرد نشسته در ماشین نورد پنجره خود را و قفل کردن درهای خود را هنگامی که ما با نزدیک شدن” واگنر گفت. “ما می خواهم او را منتقل می کند و پس از آن من می خواهم به عقب نگاه کنید و ببینید او رول پایین پنجره و باز کردن درب.”

در زمان واگنر و لی زندگی با پنج دیگر SSU مربیان در یک خانه در دم روباهی گلف در رونرت پارک. رایگان گلف در اینده نزدیک. همه آنها تا به حال به انجام است اجرا بر روی دوره های زمانی که هیچ کس به دنبال. “من نمی خواهم به انجام این کار” لی گفت واگنر. “آنها ain’t gonna هیچ چیز به شما.”

متعجب? چرا ؟ واگنر پرسید. لی خواهد به او شلیک همان headshake و خیره او را به سال بعد از Catrina.

“زمانی که بقیه از ما رفت و در دوره کردم و گرفتار” واگنر گفت: “ما می شنوید, ‘بیا بچه ها, get outta here.’ ویلی می دانست که او هرگز نمی تواند درمان شود که در راه است.”

واگنر خواهد لغزش را به کوری. او linebacker در SSU و Cal State فولرتون. سپس او مربی در مندوسینو کالج و SSU و در حال حاضر در SRJC. در 50, Wagner شده است در اطراف نهایی شایسته سالاری بیشتر عمر خود را. مهم نیست اگر شما در حال سبز با آبی پلک. اگر شما می توانید بازی شما را به بازی. رفته است و حتی تعصب که یک آفریقایی آمریکایی نمی تواند بازی کارفرمایی.

بنابراین واگنر را کور نه با قصد اما با محیط زیست است. و سپس بوم او خواهد بود خاطر نشان کرد دوباره غیب و زندگی او می شود gobsmacked همه را دوباره و دوباره.

Catrina و واگنر به تازگی ازدواج کرده است. واگنر بود و هنوز هم یک مربی در مندوسینو یک کار است که پرداخت نمی کند زیاد است. بنابراین او کار می کرد برای یک محقق خصوصی به ایجاد برخی از پول اضافی.

“پسر دوست داشتنی من” واگنر گفت. او گفت: “من به او بهترین گزارش های تحقیقی.” این مرد واگنر جدیدترین bestest, دوست تا آن روز در یک نوار در رونرت پارک. آنها قرار بود برای دیدار با یک نوشیدنی. پی آمد و نشست با تاد کمی در حال حاضر واگنر دستیار خط مربی در SRJC. گفتگو تکامل یافته که در آن PI متوجه واگنر ازدواج کرده بود به Catrina. واگنر راه می رفت در مدت کوتاهی پس از آن.

“من فقط شنیده ام شما به n – – – – – ؟” مرد گفت. “شما نمی توانید کاری برای من! شما اخراج!”

سپس به عنوان رضایت بخش پاورقی, Wagner افزود: “این پسر رو پانچ در صورت هنگامی که او خاموش کردم در مدفوع است.”

که واگنر به این داستان به ارمغان می آورد او را بدون رضایت بزرگ. به عنوان او را نگه می دارد ذهن خود را باز کنید و در زمان مناسب دهان خود را بسته واگنر پیدا کرده است آن را دشوار است به یاد بگیرند که اگر او انجام صحبت کردن. بنابراین او گوش به برادر خود را در قانون است که در لبنان و یا خواهر خود را در قانون است که کوبا و یا حتی پسر خود را که از نژاد مخلوط. بنابراین او گوش می دهد و می آموزد که چه می گویند.

“هنگامی که کسی می گوید:” برخی از بهترین دوستان من هستند black’, ” او گفت: “این نه یک نکته جالب بگویم.”

احساس مهربان سایه, بی اعتنا حتی. اگر فوتبال این ورزش نهایی برای کار تیمی نیست گوش دادن نهایی فعالیت برای زندگی ؟ برای Wagner بود که هرگز بیشتر آشکار از آن روز که واگنر و Catrina دیر رسیدم برای کلیسا — کلیسا او یک کلیسا.

“من نمی تواند نشستن در کنار ما بودند که در اواخر,” واگنر گفت. بنابراین او در بر داشت یک صندلی در طرف دیگر از کلیسا. به عنوان او به یاد می آورد او تنها چهره سفید در میان جمعیت. این سرویس برای شروع زمانی که کشیش دیدم واگنر. کشیش بود 6-پا-5, 300 پوند با صدای واگنر بود به زودی برای پیدا کردن بود بزرگتر از قد و قامت خود را.

“شوی!” گفت: کشیش اشاره واگنر جهت.

واگنر به آرامی رفت و به پا خود را. جزیره ممکن نیست احساس تنهایی.

“شما که هستید ؟” کشیش نعره میکشید.

“من ازدواج خود را با” واگنر گفت.

“همه حق! شما خانواده!”

و سپس واگنر از سر گرفته تنفس و شما ممکن است موافق تحصیلات خود را کامل بود. پذیرش می توانید به هر دو روش. و آن را باید. آن روز که در کلیسا واگنر احساس نمی کند امتیاز سفید. او احساس انسان, امتیاز هدیه همه ما باید این هدیه ما همه می توانند به اشتراک بگذارید. بدون ترس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net