Padecky: سونوما Raceway انتظار به سر و صدا دوباره

شما آن را شنیده قبل از شما آن را دیدم. شما نمی باید به نزدیکی آن به دانستن آنچه در آن بود و از آن جایی که از آینده بود. مایل دو مایل بیشتر بسته به اینکه چگونه وزش باد صدا بود بی تردید. هیچ گیج کننده آن است. بلندتر از هر کنسرت راک اشغال هر شنوایی فضا به عنوان اگر احاطه شده بود سونوما Raceway در روز مسابقه.

این صدا و خشم معنابخش همه چیز.

آن را ارائه کاریزماتیک تناقض است. لوازم التحریر شی آهنگ هرگز نقل مکان کرد و در عین حال از آن همه جنبش رانندگان تست محدودیت های خود را از طریق کلوخه آنها تحت فشار قرار دادند آن را مانند احساس به بی نهایت و فراتر از آن. هیچ کس همیشه می خواستم یک تصادف و در عین حال بسیار کمی تبدیل به یکی.

در حال حاضر ؟ تنها چیزی که در حال حرکت هستند فک چرای گوسفند در آن دامنه است.

“آن را مانند شهر ارواح در اینجا گفت:” استیو صفحه شماره جمهور و مدیر کل.

Coronavirus برخورد کرده است و آن را محو محل پاک انسان است. تمام شرکت های آمریکایی که مجبور به تعلیق عملیات همان احساس خالی از روح نه به ذکر است کارکنان.

حدود 30 نفر برای کار سریع السیر سونیک باید تا به حال به اجازه رفتن به طور دائم. افرادی که در اینجا پس از سال 1982. “این یکی از سخت ترین روزهای زندگی حرفه ای من” صفحه گفت. درد خود را به او ایمان آوردند و از هیچ متفاوت از عذاب میلیون ها نفر از دیگران در امریکا در حال تجربه. یک زندگی gobsmacked را درهم شکست در برخی موارد احساس می کند هیچ تفاوتی در اینجا از Tupelo, می سی سی پی. “Misery loves company” نیست و کاملا صدا مانند پرتاب-دور خط آن را یک بار انجام داد.

پوچی نشسته مستقیما در این 725 هکتار امکانات سخت به چشم پوشی و یا بدتر تصور کنید. نسکار رویداد در اینجا هر ماه ژوئن بزرگترین واحد-روز رویداد ورزشی سالانه در شمال کالیفرنیا. بیشتر مردم به سونوما Raceway برای نسکار از هر 49er بازی. به عنوان بسیاری از 110,000 طرفداران نشان داده اند تا با 80,000-90,000 طرفداران معمولی است.

بر خلاف هر گونه دیگر وجود دارد که بدون وقفه در نسکار یا اکثر نژادها.

“شما نمی پرتاب یک زمین هر 45 ثانیه در بازی بیس بال” صفحه گفت. “شما را ندارد استراتژیک وقفه مانند شما را در بسکتبال. شما لازم نیست برای اجرای بازی و سپس بازگشت به اجتماع افراد یک تیم در فوتبال است.”

حتی زمانی که زرد احتیاط پرچم می آید و اتومبیل های در حال حرکت. نسکار شد آگاه از نیاز به حرکت به طوری که آنها گفت: اتومبیل نیاز به در آمده برای سوخت گیری لاستیک و یا تعمیر و نگهداری نه در گاراژ اما در گودال ردیف که در آن طرفداران می تواند آنها را ببینید.

“و پس از آن هیچ درایور,,” گفت, صفحه که صرف دو تا سه روز در هفته در این مسیر است.

آه بله رانندگان ماشین مسابقه. انسان بنا به تستوسترون.

“سی و چهار گودال گاو با نارنجک در دهان خود” راننده بوریس میگوید: “یک بار.

رفتن به یک مسابقه نسکار با 80,000 خود همکار هوایی-تنفس به تماشای pit bulls که قرار بود به فرودگاه سه ساعت قبل از پرواز برای تماشای مردم است. تمام رفتار و شکل و لباس و رنگ مو و سبک به نمایش گذاشته شدند.

“کسی یک بار پرسید: دوست خوب من اندی Dolich چه نوع جمعیتی می کند نسکار جذب” صفحه گفت. “اندی گفت:” افرادی که میخورید. شما ببینید هر کس در سراسر طیف از مدیران عامل شرکت های بزرگ به rednecks هر کلیشه ای شما می توانید تصور کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de