Padecky: MLB کهنه پتالوما بومی گومز وزن در بیس بال برزخ

“همین دلیل است که حملات هماهنگ در فوتبال را پوشش دهان خود را هنگامی که آنها در حال ارسال در نقش” Gomes گفت. یا فو و کوزه را پوشش دهان خود را با دستکش خود اعطا زمانی که بر روی تپه. که بازی ماهرانه.

“این خوب است” Gomes گفت.

که گومز’ قابل فهم و قابل قبول جهان او سفر کرده است در بسیاری از زندگی خود را. این قابل درک است. در حالی که همیشه دلپذیر آن را حداقل آشنا و قابل اجرا است. پاسخ وجود دارد اما دردناک است. راه حل های خود را در حال حاضر با این حال دشوار است. و بنابراین ما در نهایت می رسند یکی از این چند بار که من تا کنون شنیده جانی گومز مکث پس از سوال و بلافاصله پاسخ می دهند. آن را تا به حال انجام با امریکا نه فقط بیس بال تعطیل به دلیل رمان coronavirus.

“بنابراین چه چیزی شما بگویید آریزونا جزئی leaguers که مجبور به ماندن در خانه مانند بقیه از ما ؟ این همان چیزی که من از دبیرستان و یا کمی لیگ مربیان است. چه چیزی به شما می گویند به بچه ها که عشق بازی به همان اندازه که شما انجام دهید که می خواهید برای پیشبرد به رویای خود را از بازی در لیگ برتر ؟ چه شما به آنها بگویید که آنها از شما درخواست برای مشاوره؟”

سکوت به طول انجامید برای چند ثانیه. اما با توجه به آن Gomes, این احساس برای همیشه لطفا برای.

“من هیچ چیز برای شما” Gomes گفت. “من هرگز در برخورد با هر چیزی شبیه به این. هیچ کس.”

یکی دیگر از مکث.

“من می خواهم به آنها بگویم” را به عنوان او مکث دوباره “را به نگه داشتن غذا خوردن تمیز. آن ممکن است وسوسه انگیز را به نشستن با یک زن و شوهر از کیسه های Doritos. آن را انجام نمی. اما پس از آن … چقدر ؟ هیچ کس نمی داند که ما در حال آمدن. من برخی از بازیکنان که از زمینه های که در آن آنها باید پنبه حلاجی شده قفس در خانه. بزرگ. اما چگونه بسیاری از می تواند به شما ضربه توپ را روی گوه?

“اما بسیاری از بچه ها که ندارد. من یک بچه در شیکاگو که پرتاب یک توپ سوت زدن به پرده در خانه.”

من ابراز خاصی خنده وقتی که من شنیده ام که. هرگز شنیده تام Seaver استفاده از آن به عنوان یک روش آموزش. من چیزی شبیه به یک بچه وقتی که می بارید در فلوریدا با برگزاری یک توپ پینگ پنگ مانند یک knuckleball و پرتاب آن را در یک صندلی.

“اما شما می دانید شما نمی توانید قضاوت او برای آن که” Gomes ادامه داد. “شما نمی توانید قضاوت هر کسی در آنچه انجام می دهند در حال حاضر. چگونه می توانم به شما بگویم چه کسی به قطار در حال حاضر ؟ برای چه ؟ برای چه مدت ؟ آیا شما به نور و یا سنگین ؟ اگر شما انجام pushups و شما یک پارچ آیا شما در معرض خطر آسیب دیدگی شانه?”

گومز نا امید به او کمک می کند تا بچه ها با پایه های در حال اجرا و خود بازی. برای این لحظه “قطع در آن وجود دارد” است که بزرگترین ابزار آموزش. آنچه که احتمالا می تواند بیس بال را در محل زندگی خود در حال حاضر با توجه به چگونه او “ازدواج” به این ورزش ؟ چه, چه ؟ در آن Gomes خوش شانس است.

چگونه در مورد ازدواج به کهربا? چگونه در مورد کهربا با توجه به تحویل یک نوزاد در یکشنبه ؟ چگونه در مورد که کودک بودن چهارم Gomes بچه در خانه است که 10 سال پیر یا جوان ؟ چگونه است که برای حواس پرتی? چگونه در مورد که برای جنون, شما ممکن است می گویند در این پناه ،

“من فکر می کنم من به معنای پدر,” او گفت:. “من آن را دوست دارم. در حال حاضر من مسلط بر دوچرخه کوهستان. من هزار-rep مارس. هر دقیقه بر روی یک دوچرخه است که یک هرزه. هر pushup یک هرزه هر pullup یک هرزه. و هر دقیقه شما اجرا شود.”

در حال حاضر نیز در زمان مناسب به درخواست — “میخوای توقف در چهار ؟ شما در حال حاضر یک زمین زیر کشت. رفتن به پر کردن بیشتر از تیم؟”

طبق معمول گومز بود در آماده است.

“آره” او گفت:. “ببینید من می خواهم به بازنگری گومز قبیله. من لازم نیست که بسیاری در اطراف من. بسیاری از آنها گذشت. من لازم نیست که مقدار زیادی از من آغاز شود.”

در حالی که برخی از ما ممکن است متولد شده اند با یک قاشق نقره در دهان ما گومز متولد شد برگزاری یک صفحه کاغذ. بیس بال خود را از خروجی خود مزه خود را در روز مراسم. آن را به عنوان نزدیک به او به عنوان تنفس هوا است. بررسی کنید که. است که به عنوان نزدیک به او به عنوان تنفس.

داشتن کودکان چهار پنج بچه, شش, بچه ها بیش از حد ؟ وجود دارد اتاق را برای همه که ؟ البته جانی Gomes می گویند. او دو خانواده. چه چیزی اشتباه است با چالش ؟ این آسان تر است او می گویند از تلاش را به لیگ های بزرگ پس از تدوین در 18 دور در سال 2001 و سپس چسباندن حدود 13 سال است. قاب مانند است که من فکر می کنم جانی گومز امیدوار است برای quintuplets پس از این یکی. که در راه او باید یک فهرست کامل.

به نظر نوشتن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>