Padecky: از دست دادن کوبه یادآور چگونه شکننده ما قهرمانان ورزشی را می توان

که در کوبه احساس به عنوان پر جنب و جوش به او به عنوان یک بازیکن. او زنده بود ضربان دار به نظر می رسید doting دختر خود را پرواز در همه جا که کاریزماتیک انرژی در دادگاه در حال حاضر انتقال به یک زندگی عمومی است. او Energizer Bunny, خود ضربان قلب خود باتری.

کوبه نبود فقط لس آنجلس کودک است. او جهانی بود. او به سه زبان اسپانیایی و فرانسوی دیگران است. بخشی از جوانی خود را صرف شده در ایتالیا. او یک بار حامیان و تماشاگر از فوتبال در اين قاره.

وقتی که هلیکوپتر رفت Jan. 26 نوعی این احساس همه آن را دیدم که مسخره است البته. این احساس عمومی حتی اگر آن نبود. نه نفر جان سپردند. نه مردم هرگز فرصتی برای رشد, پیر, خاکستری, چاق آهسته جریان عاقلانه با خیلی زندگی برای انتقال به دیگران را یاد بگیرند. سه 13-year-old girls رفته بودند یک خطر است که واقعا نفوذ و اندوه است.

آن کوبه را پرواز اجاره. آنها سر خود را به کمپ بسکتبال. حتی خلبان — تنها کسی کوبه اجازه می دهد به کشتی خود را از طریق چنین مشغول هوا فضا — بیشتر از یک بازی گاه به گاه آشنایی. بنابراین این کوبه مردم. در حالی که ما نمی دانم زیادی در مورد بسیاری از آنها را ما می توانید مطمئن شوید که آنها می دانستند کوبه. ما می تواند مطمئن شوید که آنها نمی شگفت زده شده اند به عنوان خوانده شده زیر حکایت.

شد 2000. NBA همه ستاره بازی بود و در اوکلند. روز قبل از بازی بازیکنان در دسترس بود برای مصاحبه های رسانه ای. من پیوست رسانه ای گروه ترکان و مغولان اطراف کوبه.

ما با تشکیل یک هلال. من حدود پنج ردیف عقب. برای یک دقیقه وجود دارد من فکر می کوبه بود که به دور مسائل خیلی مشتاق و بازور بود ماشین سواری.

من در نهایت به اندازه کافی نزدیک به یک سوال بپرسید. چهار بار سعی کردم. چهار بار صحبت سر هل یک میکروفون در کوبه و فریاد زد: یک سوال. من عقب نشینی کردند. من نمی فریاد بیش از خشونت در رفتار.

بعد از بار دوم کوبه متوجه نا امیدی. بعد چهارم زمان قبل از پنجم انفجار obnoxiousness کوبه قرار داده تا دست خود را کف دست خود را در مواجهه با گروه ترکان و مغولان. آن را علامت توقف. این رابط رفت و سکوت شگفت انگیز را در خود دارد.

کوبه رو به من کرد و پرسید: “آیا شما یک سوال؟”

میکروفون دیدن نگاه من مثل من تا به حال اسپاگتی چکیدن پایین صورت من. احساس فوق العاده به طوری نجس است.

من به یاد داشته باشید آنچه من خواسته. من اهمیتی نمی دهند. آنچه من به یاد داشته باشید که کوبه ندارد به انجام این کار است. من فقط یکی دیگر از bow-legged bespectacled شخص با یک نوت بوک صحبت کرد که در حالت عادی صدای یک غریبه برای اطمینان حاصل کنید. این یک محبت یک classiness که کسانی که از انجام این کار به ندرت تجربه می کنند. اگر تا کنون.

برای من بود که آن مرد در آن هلیکوپتر Jan. 26. بود که مرد هر کس با او می دانستم که لذت می برد قدردانی است. آنها با او بودند به معنای واقعی این عبارت است. آنها با او بودند که میلیون ها نفر از ما بودند.

R. I. P. Mamba.

به نظر نوشتن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>