Padecky: تخیل, خاطرات حیاتی به عنوان محبوب ما sports go silent

در نهایت اگر ما به پناهگاه در محل ما سر خم کردن در خانه ما است. ما به عنوان خوانده شده صدای تیک تیک و تام برادی است که ترک وطن پرستان و رفتن به خلیج تمپا. خوب است که در زمان همه از یک دقیقه.

البته اگر شما در بدفورد ماساچوست و فقط از دست رفته خود را در انبار به دلیل شرکت خود را فقط تعطیل و شما زندگی می کنند به چک چک شما ممکن است مهم نیست اگر تام بردی پیوست nunnery بسیار کمتر از Bucs. بله ورزشکاران حرفه ای ممکن است کمی همدردی از ما. آنها فقط می توانید با رفتن به سینما در عمارت و تماشای ویدئوها از خود.

به عنوان روز عبور و دیگر “من تعجب می کنم که چگونه یک خانواده بزرگ را انجام دهد در اطراف هر یک از دیگر در تمام طول روز به خصوص آنهایی که با بچه های کوچک می گوید:” موریموتو اخبار را بریزد در بیشتر از NFL و رایگان آژانس و به زودی پیش نویس NFL. خبر می آید. این خبر می رود. و ما ماندن و شانه و تصور کنید که چگونه این انزوا به پایان می رسد. که جالب خواهد بود.

در یک ماده از چند دقیقه NBA در زمان گام جسورانه با بستن این فصل است. آن است که به تحسین می شود. اما آن را نیز میتوان به عنوان یک الگو برای بازگشت به عمل است. لیگ را برای ورزش همان احتیاط در از سرگیری آن را به عنوان زمانی که آن را متوقف کرد. طرفداران خواهد بود عصبی است. آیا آنها احساس امن است ؟ را به آنها اعتماد آنها چه می شنوید ؟ خواهد فصل رزومه با بازیکنان تنها در عرصه? بود چقدر درآمد از دست رفته بازی را در این فصل ؟

البته ما نمی دانیم. چه ما نمی دانیم این است که ما گله حیوانات باید یک فرصت واقعا به دانستن هر یک از دیگر. چرا که دیر یا زود سرانجام ما خواهد شد.

ما می تواند به عنوان خوانده شده, بازی های ویدئویی, کار سلول مانند یک استاد بزرگ شطرنج. ما می توانیم با سگ, تمیز کردن سینک تا زمانی که ما می توانید از خوردن آن و به فضا خیره در شب و ببینید که چگونه بسیاری از ستاره های ما می توانید تعداد دفعات مشاهده.

“اما من گمان می کنم ما در حال رفتن برای دیدن برخی از افسردگی” دکتر Morimoto گفت.

ما صبر و تحمل و درک تست خواهد شد. تا چه حد خواهد شد ما در تلاش برای نگاه به یکدیگر نگاه به هر یک از دیگر ؟ اگر این می رود و به نظر می رسد مانند آن را ممکن است ما باید مقدار زیادی از زمان برای بررسی فرد در داخل به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که در میز شام.

که کار را بیش از حد آن ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر.

راه وجود دارد. در اینجا یکی از آنها است.

من یک دوست خوب, Doug. رشد در سن فرانسیسکو. رفت و به Kezar ورزشگاه به عنوان یک بچه با پدرش. صحبت با محبت بزرگ شود با پاپ. آن بود و همیشه بزرگ خواهد بود, خاطرات. به همین دلیل در حال حاضر سال بعد داگ هنوز 49ers فن. او متصل است. در زیر پوست است. که در آن پدر خود زندگی می کند.

اگر شما یک طرفدار ورزش, رفتن زیر سطح. به مردم بگوید که شما واقعا در مورد مراقبت چرا شما واقعا در مورد مراقبت از تیم خود را. رفتن زیر سطح.

اگر شما بازی و یا بازی به مردم چه که احساس می کند مانند. پیدا کردن وزوز. نشان آن است.

اگر شما لذت بردن از حلق آویز با جوانه های خود را تعویض جوک های بین پیمانه نیم لیتری و سپاس خود را بگویید مردمی که چرا.

در اینجا من کیت.

من 12. شروع پارچ در لیگ All-Star game. Batted پاکسازی. من انداخت زمین. آن را در دوم زمین باز یافته. آن را به نام یک اعتصاب. چه اتفاقی افتاد بعد من نمی تواند توضیح دهد که چرا.

یک دختر بود پشت backstop. برای برخی از دلیل من او را متوجه. من به دنبال حق در او. او مستقیم خیره شد به من. او به من لبخند زد. من سردرپیش. احساس مانند یک میلیون دلار.

من هرگز تو را دیدم که دختر کوچولو دوباره. حداقل نه در فرد. در تخیل من آه بله. که زمانی که من فکر می کنم من عاشق بیس بال چرا که اولین بار بود که من احساس راحتی در پوست خود. بیس بال به من این فرصت است.

در سال های پس از, از طریق نوشتن من من حدس می زنم من شده اند که ضمن تشکر از دختر کوچک که ورزش و توسط انجمن تمام رشته های ورزشی. من احساس حیاتی لازم ، کسی است. من می دانم که من تنها نیستم.

به نظر بنویسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>