Padecky: کازا گرانده جانی Fragakis قدرتمند مدل نقش

“من یک غول مهربان,” Fragakis گفت.

که تا به حال به از یاد بردن آنچه او آموخته است. این اولین بار نیست زمان او تا به حال به توجه. این خواهد بود که لحظه ای مناسب برای معرفی کرد, این گروه از افراد مادرش حدس بزند که تعداد حدود 40. چهل نفر که با جانی از طریق سال. بله درست کرد نه بی معنی کلیشه منعکس کننده یک گروه از افرادی که با یک بار در هفته در یک نوار ،

بنابراین هنگامی که آن زمان برای Fragakis به چکش نمی ناخن در زمین فوتبال همه چیز روستا بود و تدریس او را به بازی می آیند. گفتار درمانگران شغلی درمانگران تحقیقات متخصصان آموزگار, مشاوران, SDC, معلمان, پزشکان, مربیان, مربی شخصی و بیشتر از همه مادر جان و پدر و جورج — همه این افراد کشیدن همان واگن در همان جهت و با همان میل.

همه یک مشترک متغیر است.

“من آرزو می کنم من تا به حال رانندگی است که این بچه” گفت: جان آنتونیو Casa سر مربی تیم فوتبال و پتالوما پلیس.

“در تمام سال مربیگری گفت:” فرانک Giammona Casa را در خط حمله مربی “من هرگز دیده می شود یک بچه این کار سخت است.”

در دسامبر. 16, جانی بازی در آبی-خاکستری همه آمریکایی بازی در دالاس کاوبویز’ ورزشگاه. آن دعوت تنها. نود درصد از بازیکنان وجود دارد در حال حاضر متعهد به کالج.

که در ماه دسامبر گذشته. در حال حاضر شماره گیری آن به ژانویه سال 2017, زمانی که تره فیتزجرالد شروع کار با Fragakis.

“او نمی تواند حتی به من نگاه چشم در چشم” گفت: فیتزجرالد, Casa قدرت و مطبوع مربی. او یک دریایی خدمت یک تور خارج از کشور در یک واحد ضد تروریستی. او به عنوان button-down به عنوان آنها می آیند. او شده است یک مربی از سال 1993. زمانی که فیتزجرالد برای اولین بار ملاقات جانی سه و نیم سال پیش روشن بود به او آنچه که او را دیدم.

“او یک تکه بزرگ از خمیر بازی,” فیتزجرالد گفت. “او یک اسفنج (نرم).”

پس چرا فیتزجرالد کار با او راه او را — در 5:30 صبح حداقل سه روز در هفته در Fragakis’ گاراژ ؟ وزن. باد sprints تا مارتا خیابان در پتالوما. پیاده روی در اطراف محله, صحبت کردن, کاوش. بچه که تا به حال سمت چپ SDC پس از سال اول به اصلی بروید. بچه که مردم را مسخره کردند. به نام بزرگ ساختگی است. چرا ؟

“من تو را دیدم چیزی در او” فیتزجرالد گفت. این بود و این است که چیزی برای تعریف با کلمات است. مانند دیدن بازیگر جنیفر آنیستون و بلافاصله متوجه دوربین دارد. دیدن این مرد-پسر به دیدن آتش امتناع از تسلیم امتناع از حد.

Fragakis’ برنامه نباید به عنوان یک شگفتی آمده. او را نگه می دارد در طول سال تعهد به هر دو دانشگاهیان و دو و میدانی. غیر-فوتبال-فصل 5:30-7 صبح با فیتزجرالد. او پرش طناب برای گرم کردن در حالی که گوش دادن به نوارهای صوتی الهام بخش است. محمد علی کوبه برایانت کانر مک گرگور, Bruce Lee, در میان دیگران, سریع گام خود را.

سپس آن را به کاسا و به دنبال آن بعد از مدرسه توسط جانسون معلم برای چند ساعت پس از تمرین در “گچ آن را قدرت” در کوتاتی پس از ثبت نام دوره زبان در سانتا رزا Junior College. سپس خواب حدود 10 p. m. در تابستان جانی جایگزین Casa آموزش با بیش درسی از جمله کتاب های صوتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>