Padecky: بیس بال صاحبان بازیکنان خود را نشان می دهد حرص

بیس بال قطار barreling به سمت دیوار آجری است. چه صاحبان و بازیکنان تصمیم می گیرید ؟ ایجاد یک تماس سریع به مامان ؟ یکی بیشتر toke از جک ؟ ضربه کشتن سوئیچ ؟ Nah.

بیایید ببینید که چگونه سریع این پمپاژ خواهد شد.

در قابل توجه ترین ترکیب acrimony جهل و خودخواهی این ورزش قرار داده است خود را به وضوح در خارج از آنچه اتفاق می افتد در امریکا در حال حاضر. در حالی که این کشور فریاد می زند و yells شاخه و looti در حالی که یک نیمه کامیون بشکه به جمعیت و کسی که شاخه های arrow به معترضان این ورزش را به میلیاردرها و میلیونرهای فقط به عنوان عصبانی است.

بیش از پول است.

اجتماعی قطع است و به عنوان گسترده ای به عنوان خود را درک واقعیت است. چیزی است که بعید به مردم بسیار غنی باره منازعه که سهام طلا در میان نگران کننده ترین ناآرامی های اجتماعی در آمریکا دیده ایم از ’60s. این ما منجر به بازنویسی یک برمید. دیگر آن را به اندازه کافی می گویند: “بسیار غنی هستند متفاوت تر از بقیه از ما.”

این عبارت به روز شده است که بیشتر مربوط به: “بسیار غنی نمی مراقبت در مورد بقیه از ما.”

البته چیزی وجود دارد که می تواند در مورد آن انجام می شود.

دور ماندن. هنگامی که طرفداران می توانند دوباره وارد استادیوم و خرید آسیا سوسیس و آبجو هنگامی که آنها می توانید پرداخت خود را به بیش از قیمت نقطه پارکینگ و صندلی در طبقه بالا نیست. دور ماندن. این تنها راه برای دریافت توجه از پول تصرف.

در غیر این صورت صاحبان و بازیکنان را به عهده آنها می تواند طرفداران را برای آنچه که آنها همیشه — مکنده. ما می تواند به سوزاندن خانه مثل ما در سال 1994 اما آنها را بازسازی آن برای ما. طرفداران بازگشت. آنها همیشه می آیند. البته ما تا به حال به آنها یک دسته از Popeyes بازی shortstop. ما تا به حال اجرا یک دسته از استروئید انجمن خارج وجود دارد. بدنساز, ساحل و اجرای خانه ما را نجات داد. طرفداران آن را خوردند ،

اما این بار متفاوت است. فصلی حضور و غیاب حذف شده است چهار سال متوالی. این بازی در حال حاضر نمایش نامقدس و خسته کننده trifecta از صفحه اصلی اجرا strikeout راه رفتن. سرقت پایگاه? کامل بازی ؟ Er استراتژی ؟ چه تایمر شما باید شده اند در اطراف برای تماشای کودک اموزش به این باور است که? شما احتمالا می خواهید آنها را به پوشیدن لباس های پشمی و لباس بیش از حد شما knuckle-dragger.

“برای من به قطع پرداخت” گفت: Tampa Bay پارچ بلیک اسنل شاید بهترین چپ دست پارچ در بازی امروز “آن را به اتفاق می افتد. من عاشق پول من.”

بلیک در حال کار در معدن ذغال سنگ همه حق است. او در پنج سال 50 میلیون دلار قرارداد. پنجاه میلیون بزرگ فقط رفتن نیست تا آنجا که آن را یک بار انجام داد. بدیهی است.

بلیک بود که هنوز دو سال از زمانی که در سال 1994 کار توقف رخ داده است. البته او ندارد و به خاطر دشمنی که گذشت برای مذاکرات است. او هیچ حافظه که چرا بازیکنان باید غریزی و به خوبی سزاوار بی اعتمادی در صاحبان. او همچنین هیچ چارچوب مرجع یا از آنچه آن را مانند به ارزش $4.9 میلیارد دلار به عنوان غول’ صاحب چارلز بارتلت جانسون است.

مانند هر MLB صاحب جانسون می توانید بنشینید و این یکی از. Ain’t gonna دیدن هر MLB مالک در حال اجرا را به غارت هدف به ربودن یک تلویزیون است. سپس دوباره اسنل نمی خواهد که به هر دو. هر دو می تواند نشستن به راحتی در خود recliners و شوت بد بودن چشم در هر یک از دیگر از سراسر خود را به خوبی چمن آراسته آنهایی است که می تواند به عنوان یک قرار دادن رنگ سبز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>