Padecky: یک طرفداران هستند جوانب مثبت در اجتماعی فاصله

مگر اینکه شما برای زندگی در یک پناهگاه بمب برای سه ماه گذشته با یک چشم بسته و گوش با هیچ تلویزیون یا اینترنت شما می دانید اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل هستند تمام خشم. به معنای واقعی کلمه. ما انسان ها حیوانات گله و گله بی قرار است اگر نه کاملا پیچیده و مسلح. این ایده که جدا از یک دیگر هرگز به نظر می رسد بنابراین ضد بصری مگر اینکه شما تعداد 49er طرفداران که مایل به چیزی برای انجام با کابوی طرفداران.

ظرفیت ما برای رسیدگی به انزوا بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم. در واقع ما یک مثال عالی از این که در حیاط خلوت خود ما.

اوکلند طرفداران شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله سال دهه حتی. شما نمی شنیدن گله مند و یا پرتاب یک سگ داغ اگر کسی خروپف بیش از حد بلند. یک طرفداران و شگفت آور هستند تحمل از خود دور برادران حتی به نقطه های پتو خود را.

در مارس 17, 1979, یکی از طرفداران مجموعه معیار برای اجتماعی فاصله. اعلام پرداخت می شود جمعیت برای دیدن بازی تیم سیاتل در اوکلند بزرگ شد 653. واقعی جمعیت 250. و یا آن را 251? هنوز مطمئن شوید. من وجود دارد و من شمارش “ازدحام” چند بار هرگز کاملا مطمئن شوید که از این تعداد به دلیل برخی از مهمانان ممکن است اندازهایی خود را از دستشویی. من داد تا چون من احساس مانند یک دزدکی باب تماشای همه ترک صندلی خود را. در واقع من رو مضطرب اگر آنها فقط به کشش. می تواند آنها را ترک ؟ من همیشه دیدن آنها دوباره ؟ وجود ندارد برخی از دارو های من می تواند برای این کار ؟

کوچکترین جمعیت برای دیدن یک بازی MLB در دوران مدرن است. نبود مانند بازی پریشان من. این یک را در سال 1979 را 54-108. آنها متعهد ترین اشتباهات در لیگ آمریکا کمترين طور متوسط پنبه حلاجی شده. حتی اگر Rickey هندرسون خواهد اولین بازی خود را در سالن از شهرت حرفه ای بعد که تابستان یک را به طور متوسط تنها 3,787 طرفداران یک بازی است. کامیون را می کشد به خود جلب کرد ،

سالن بزرگ بود و آنقدر آرام که شب را با بازیکنان در تماس خواهد بود تا به طبقه بالا و پرسید: یک تعداد انگشت شماری از مردم برای آمدن به نشستن در پشت ستاره شرق. بازیکنان را دیدم مزایا: آنها گفت: آنها می توانید ببینید که ضربه خود به همسر و یا دوست دختر در می ایستد. بعد از بازی — یک بازی با نه خطا — آنها رفت و به غرفه برای تشکر از طرفداران که انجام داد نشان می دهد.

طرفداران خود را به حال قدرت پردازش بیش از حد. ترافیک بود یک مشکل نیست. طرفداران وارد به پارکینگ بسیاری احساس می کردند به حال خود را نوکر شخصی طلوع خود را به نقطه پارکینگ. بدون انتظار برای دستشویی. هیچ انتظار برای مواد غذایی در دو امتیازی می ایستد که باز شد.

اگر چه به نمایشگاه وجود داشت نه عجله برای رسیدن به آنجا — سگ قهوه و نوشابه بودند و تنها چیزهایی که در منوی اگر شما آن را یک منو.

صاحب چارلی فینلی به حال سوخته این تیم و از دست همه علاقه در حال اجرا ، او هرگز با حضور در یک بازی که در آن سال حتی زمانی که اوکلند سفر به زادگاه خود شیکاگو به بازی White Sox.

وجود داشته باشد برای دیدن 46,867 صندلی با 250 یا 251 از آنها اشغال به گوش خروپف, من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم هرگز مانند آن را دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de