اقیانوس آرام نیروی هوایی به طور کلی تایید به عنوان 1st آفریقایی به رهبری نظامی ایالات متحده خدمات

آمریکا امروز تایید ژنرال چارلز A. Brown Jr., رئیس اقیانوس آرام نیروهای هوایی به 22nd, نیروی هوایی رئیس ستاد و اولین زن آمریکایی آفریقایی منجر به یک شاخه نظامی ایالات متحده به عنوان بالاترین-رتبه بندی افسر.

قهوه ای مستقر در پایگاه مشترک پرل هاربر-Hickam طول می کشد بیش از یک, نیروی هوایی دست و پنجه نرم کردن با نژادپرستی در صفوف آن و مرگ جورج فلوید نیروی کشیده طولانی کویر درگیری و ظهور تکنولوژی بالا رقابت با چین و روسیه و همچنین انتظار لاغر دفاع از بودجه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنها دیگر آفریقایی آمریکایی برای خدمت در ستاد مشترک ارتش بود و ارتش ژنرال کالین پاول بود که رئیس از سال 1988 تا 1993 با توجه به نیروی هوایی مجله.

در اقیانوس آرام نیروهای هوایی ویدئو قهوه ای شناخته شده به عنوان “CQ” صحبت نمود و از نژادپرستی که هنوز هم آفت کشور است.

“به عنوان فرمانده اقیانوس آرام نیروهای هوایی ارشد رهبر در نیروی هوایی ما و یک آفریقایی-آمریکایی بسیاری از شما ممکن است تعجب آنچه که من فکر کردن در مورد رویدادهای جاری در اطراف مرگ غم انگیز جورج فلوید,” او گفت:.

“در اینجا چیزی است که من فکر کردن در مورد. من فکر کردن در مورد چگونه کامل من با احساسات نه فقط برای جورج فلوید اما بسیاری از آفریقایی-آمریکایی است که دچار همان سرنوشت جورج فلوید” براون گفت: به عنوان بخشی از یک لیست طولانی.

“من فکر کردن در مورد تظاهرات در کشور من تیس از تو شیرین زمین آزادی’ برابری بیان شده در اعلامیه استقلال و قانون اساسی است که من قسم خورده ام من زندگی بزرگسالی به حمایت و دفاع کند.

“من فکر کردن در مورد سابقه نژادی مسائل و تجربیات خودم که نیست همیشه بخوان از آزادی و برابری.

“من فکر کردن در مورد زندگی در دو جهان هر کدام با خود دیدگاه و نظرات خود را.”

او همچنین گفت: “فکر کردن در مورد من و مربیان و چگونه من به ندرت تا به حال یک مربی که شبیه من” و “انتظارات بسیار زیاد است که با این تاریخی نامزدی به خصوص از طریق لنز از رویدادهای جاری و هنوز ملت ما.”

براون کامل تفسیر را می توان در اینجا یافت نشد.

همچنین امروز نیروی هوایی را رهبری و کارگردانی این بخش از نیروی هوایی بازرس کل “به طور مستقل بررسی خدمات ثبت در نظم و انضباط نظامی و فرصت های رشد برای آمریکایی های آفریقایی تبار در نیروی هوایی و فضایی حرفه ای” نیروی هوایی گفت.

نقد و بررسی خواهد شد “ارزیابی و ضبط موجود نژادی و نابرابری” و “ارزیابی نیروی هوایی خاص عوامل سببی.”

نتایج کامل “خوب یا بد خواهد بود مشترک با نیروی هوایی و وزارت دفاع رهبران ارشد کنگره و عمومی” نیروی هوایی گفت.

قهوه ای منجر 46,000 در نیروی هوایی خدمت اصولا در ژاپن و کره جنوبی و هاوایی و آلاسکا و گوام. او در زمان فرماندهی اقیانوس آرام نیروی هوایی با بیش از 300 اختصاص جنگنده و هواپیما حمله, در جولای 26, 2018.

سنا رای به تایید قهوه ای 98-0. او انتظار می رود به بیش از نیروی هوایی و موقعیت رهبری از بازنشستگی ژنرال دیوید L. Goldfein Aug. 6 در مراسم تحلیف.

فضا زور یک سرویس جداگانه تحت بخش از نیروی هوایی.

سرهنگ ژنرال Kenneth S. Wilsbach نامزد دریافت جایزه بود در ماه گذشته برای چهارمین ستاره برای تبدیل شدن به بعدی فرمانده اقیانوس آرام نیروهای هوایی.

Wilsbach در حال حاضر به عنوان فرمانده 7th نیروی هوایی و معاون فرمانده نیروهای آمریکایی در کره جنوبی.

Goldfein تبریک براون گفت: در نیروی هوایی رها: “هیچ کس من می دانم که بهتر است آماده می شود رئیس ستاد هیچ کسی نیست که تجربه و خلق و خوی منجر به نیروی هوایی.”

در مارس 7 نیروهای مسلح سنا تایید شنوایی براون گفت: در شهادت نوشته شده است که او در موقعیت های رهبری متمرکز در پنج حوزه — چین و روسیه و کره شمالی و ایران و خشونت آمیز افراط گرایان — که مشخص شده در ملی, استراتژی دفاع.

“ملت ما چهره چالش های بزرگ در سال های آینده به عنوان ما به دنبال در میان چیزهای دیگر, جلوگیری از اقدامات تهاجمی از نزدیک همکار رقبا حفظ و هوا و فضا و فضای مجازی برتری و حفظ مزایای فن آوری ما در سن افزایش جهانی قابلیت” براون گفت.

پرسید که چه او در نظر گرفته می شود مهم ترین چالش های او را به عنوان رئیس ستاد نیروی هوایی قهوه ای گفت: “من ممکن است به شما داده شده و پاسخ های مختلف چند ماه پیش اما به عنوان COVID-19 بحران آشکار می بینم نوظهور چالش که در آن ما استراتژیک آرمان و منابع ما موجود ممکن است در مسیرهای متفاوت رانندگی در آینده انتخاب های دشوار است.”

براون گفت: با خواسته های قرار داده شده در آن نیروی هوایی است که به اندازه کافی به اندازه و یا منابع برای پاسخگویی به نیازهای ملی, استراتژی دفاع.

به طور خاص نیروی هوایی شده است و قادر به تنظیم آن “منابع تعهد” به خاورمیانه به دلیل آن بود قرار داده و در موقعیت های کاهش “کوتاه مدت خطر در هزینه مدرن سازی و دراز مدت خطر,” او گفت:.

این کنگره اشاره کرد که در ماه سپتامبر 2018 و سپس-وزیر دفاع جیم Mattis دستور داد که نیروی هوایی و نیروی دریایی به افزایش ماموریت قادر نرخ برای F-35, F-22, F-16 و F-18 موجودی به بالای 80 درصد تا پایان ماه سپتامبر سال 2019.

پانل پرسید که چه پیشرفت های ساخته شده توسط نیروی هوایی.

براون گفت: این F-16 ماموریت قادر به رای دادن به بالا از 75 درصد در ماه ژوئن 2019 در F-22 ماموریت قادر به رای دادن دست بالا از 68 درصد در ماه آوریل 2019 و F-35 ماموریت قابلیت رای صعود به بالا از 74 درصد در ماه سپتامبر 2019.

“حفظ پیری هواپیما بسیار دشوار و گران قیمت کار جدید در حالی که فن آوری سیستم های سلاح های پیشرفته حال حاضر چالش های خود را,” او گفت:.

این پنل همچنین با اشاره به ببینید-اره طبیعت از پرسنل نیروی هوایی سطح فعال نیروی هوایی در 359,700 سربازان در سال 2005 و 312,980 تا پایان سال 2015. نیروی هوایی برآورد این نیاز 350,000 نیروی هوایی با مالی 2021 درخواست بودجه به دنبال افزایش به 333,700.

قهوه ای نیز خواسته شد که اگر نیروی هوایی نیروها و امکانات در اقیانوس هند و آرام می تواند به صورت پایدار حمله موشکی از چین در آغاز یک جنگ است.

“چینی نیروهای موشکی ممکن است مطرح مجزا و به سرعت در حال افزایش تهدید نه تنها ما نیروهای هوایی و امکانات در هند و اقیانوس آرام منطقه بلکه برای کسانی که از ما متحدان و شرکای” براون گفت. “جمهوری خلق چین می تواند notionally کوه پایدار حمله ما ترکیب نیروها در آغاز احتمالی.”

پنتاگون در حال کار اضافه کاری در برنامه های به طور گسترده ای توزیع نیروها در سراسر دریای خطوط و از جزایر دور افتاده در غرب اقیانوس آرام به آن را سخت تر برای چین به تعیین که در آن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف قرار دارد.

براون همچنین گفت: نیروی هوایی و فضایی نیروی کار باید نزدیک به هم به خصوص در نیروی هوایی وزارت تلاش برای ایجاد بازده از طریق منابع به اشتراک گذاشته.

“علاوه بر این که قابلیت های مانند hypersonics و کارگردانی انرژی تکامل ما می بینیم تفاوت بین هوا و فضا محو,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>