سرعت-setters شهر مورد علاقه برای W-L تاج

Pete SmithAAP

Melbourne City were presented the premiers plate after their round 14 win over Brisbane Roar.
آیکون دوربینملبورن شهر ارائه شد premiers صفحه پس از خود دور 14 برنده بیش از Brisbane Roar.

شهر ملبورن سر به W-مرحله نهایی لیگ سری به عنوان تیم های مورد علاقه پس از اتمام یک فصل شکست نخورده با نهایی-دور 3-1 شکست Brisbane Roar در ایدونا پارک در روز یکشنبه.

این همه ستاره شهر طرف مقابله خواهد شد خارج از فرم وسترن سیدنی واندررز در نیمه نهایی خود را دانستن یک پیروزی را حفظ خواهد کرد آنها را در دوره چهارم عنوان در پنج فصل و همچنین برابر رقابت رکورد برای اکثر مستقیم پیروزی.

دیگر در مرحله نیمه نهایی را ببینید ملبورن پیروزی میزبان در سیدنی FC برای بازی دوم در یک ردیف پس از دخالت آسمان بلوز با اعتماد به نفس 3-1 برنده شدن در روز شنبه.

شهر سقوط کرد و فقط خجالتی از برابری W-لیگ رکورد برای اکثر بازی ها بدون اذعان هدف به عنوان سر و صدا به جلو Hollie پالمر خود را جشن نوزدهم تولد با یک هدف فقط پس از حاصل کار دو تیم به سطح نمرات.

برابری به طول انجامید یک ماده از چند دقیقه به عنوان متحد وات صعود نیمه دوم دو به اضافه کردن به بازکن از Milica Mijatovic.

پالمر در هدف به معنای شهر سقوط کرد و فقط دو دقیقه خجالتی از ضرب و شتم خود را در رقابت رکورد 731 دقیقه بدون اذعان هدف مجموعه ای از چهار سال پیش.

پس از طراحی خود را بازکن فصل مقابل نیوکاسل جتز شهرستان می تواند ادعا W-لیگ رکورد بیشترین برد (13) باید از آنها برنده هر دو دیدار نیمه نهایی و فینال.

آمریکا مهاجم وات وارد فقط دو هفته پیش با وجود فهرست خود را در حال حاضر در حال حسادت بقیه لیگ است و شواهد از شهرستان گرسنگی برای پس گرفتن تاج و تخت.

در مقابل سیدنی FC و وسترن سیدنی واندررز از دست داده اند و پرسنل کلیدی در طی ماه گذشته و نتایج خود را بموقع شده در سقوط آزاد.

سیدنی FC تلاش کرده اند بدون Matildas جفت Caitlin Foord و چوپان Logarzo در حالی که بولتون’ حمله از دست داده است تمام قدرت پس از خروج از آمریکا سوپراستار لین ویلیامز.

با وجود عدم نیوزیلند مدافع Rebekah Stott و اسکاتلند به جلو کلر Emslie شهرستان به انتظارنشسته بودند با نه بین المللی در برابر سر و صدا از جمله هفت Matildas.

شهر بین المللی فهرستی می تواند توان خود را به یکی از پاشنه آشیل وقتی نیمه نهایی را در دو هفته.

خود را Matildas پرسنل را تنها می رسند بازگشت از المپیک مقدماتی در ویتنام فقط 48 ساعت قبل از مسابقه.

پس از نشستن در بالا و دو موقعیت برای خیلی از فصل Wanderers در نهایت امن خود را قبل از ازدواج فینال اسکله در روز شنبه با 3-2 برنده شدن در پرت شکوه در روز شنبه.

The Wanderers تا به حال به تحمل اواخر یورش از شکوه برای اطمینان از آنها به پایان رسید سه مسابقه دست خط و 12 از فصل منتظر نهایی فوتبال.

W-نیمه نهایی لیگ وسایل:

روز شنبه 14 مارس

Melbourne Victory v سیدنی FC

اپپینگ ورزشگاه اپپینگ

2:00بعد از ظهر

سر-به-سر ضبط:

دور 1 – سیدنی FC 3-0 ملبورن ویکتوری

دور 14 – ملبورن پیروزی 3-1 سیدنی FC

یکشنبه 15 مارس

شهر ملبورن v وسترن سیدنی واندررز

عبد ورزشگاه Broadmeadows

1:30بعد از ظهر

سر-به-سر ضبط:

دور 13 – وسترن سیدنی واندررز 0-4 شهر ملبورن

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>