با سرعت از محلی coronavirus تست تسریع در همان روز 2 مورد جدید پدیدار countywide

قیصر مانند ساتر سلامت نیز نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از آزمون ها این انتظار به اداره و یا اینکه آیا آن را تبدیل به دور هر کسی که می خواست coronavirus آزمون.

ساتر در حال جمع آوری نمونه های بیمار برای تست برای بیماری های عفونی در سانتا رزا “در مطابق با دستورالعمل CDC” که با استناد به بیماران در معرض خطر “از جمله کسانی که با برخی از شرایط موجود و یا اجتماعی خطرات” یک ساتر سخنگو در بیانیه ای گفت.

Diahanna پست ویندزور بود که تست شده برای coronavirus هشت روز پیش به پیشنهاد او ساتر, دکتر, ظهور صدمه ندیده پس از آزمون نتایج از دست داده بودند و او تصمیم گرفتند به زندگی می کنند بیشتر در طبقه دوم اتاق خواب مهمان غیر از شوهرش و 9 ساله پسر.

“در حال حاضر من احساس بزرگ” پست گفت, بازگشت به کار در خانه به عنوان یک مدیر اجرایی با نیلسون تلویزیون رتبه بندی شرکت.

او یک نامزد برای تست شده بیمار پس از کسب و کار سفر به شانگهای چین و میلان, ایتالیا — هر دو coronavirus باغ زمستان — در ژانویه و فوریه بود.

سانتا رزا سلامت جامعه نیاز به بیماران خود به تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه را تعیین خواهد کرد که اگر علائم خود را با معیار برای تست فوکس گفت.

پایه معیارهای یک تب و سرفه و تنگی نفس اما شرایط بهداشتی اساسی در نظر گرفته بیش از حد, او گفت:. بیمار پزشک را برنامه ریزی قرار ملاقات برای تست اگر آن را موجه است.

بیماران می توانند رانندگی به یک چادر در مقابل یک درمانگاه است که این سازمان کاهش یافته است به نام و آزمایش می شود در وسایل نقلیه خود را.

غرب شهرستان مراکز بهداشتی و درمانی نیز نیاز بیماران به غربالگری توسط یک پزشک بیش از تلفن و مصمم به “نشانه های سازگار با COVID-19” دکتر گفت: باران مور افسر ارشد پزشکی.

آزمایش های در حال انجام در پارکینگ بسیاری از درمانگاههای منتخب.

بیماران همچنین ممکن است بحث در مورد وضعیت خود را با تنظیم یک تلفن قرار ملاقات با ارائه دهنده خود را. “مهمتر از هر کسی که تجربه علائم COVID-19 خواسته شده برای منزوی کردن در خانه اگر آنها پایدار” مور گفت.

هلدزبرگ منطقه بیمارستان بیماران به دنبال یک آزمون باید تماس با دکتر خود را در هلدزبرگ پزشکان گروه برای مجوز یک آزمون است که می توان در مطب پزشک است.

آزمون هفته گذشته آغاز شده و در دسترس عموم نیست گفت: Gina Fabiano یک بیمارستان منطقه سخنگوی.

“ما در حال گرفتن سفارش ما به طور کامل پر شده,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که اگر این بیمارستان تا به حال عرضه کافی از کیت های آزمایش.

بیماران با علائم مشابه به عفونت کرونا ويروسی مانند سرفه یا تب باید با پزشک خود مشورت, Fabiano گفت.

وجود دارد برخی از “بسیار قوی” سويه است که باعث علائم قابل مقایسه با کشنده پاتوژن, او گفت:.

“هستند بسیاری از coronaviruses” Fabiano گفت. “این است که جدید به ما.”

مانند سانتا رزا سلامت جامعه رهبران غرب شهرستان به مراکز بهداشتی به استناد یک منبع محدودی از کیت های آزمایش باعث سلامت سیستم درمانگاه به محدود کردن آزمون به بیماران خود تلقی کارگران ضروری و اجتناب عمومی تماس در زمانی که اکثر کارگران countywide دستور داده شده است در خانه بمانند و تمام اما ضروری کسب و کار توقیف.

“یک بار تست بیشتر منابع در دسترس ما می توانید تست های بیشتر به طور گسترده ای گفت:” دکتر استیو Bromer, افسر ارشد پزشکی.

نویسنده کارکنان Julie Johnson کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>