اوون Hulland ترک هاوایی به نرم افزار

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

اوون Hulland 7-پا پست بازیکن در حال خروج از دانشگاه هاوایی تیم بسکتبال به دنبال یک کار حرفه ای خود را در بومی استرالیا است.

“پس از فصل آمد به یک پایان ناگهانی به دلیل COVID آن به من زمان کمی برای فکر کردن در مورد آینده من و چیزهای” گفت: Hulland بود که یک دانشجوی سال دوم این فصل است. “من شده فکر کردن در مورد آن را برای کمی. من در سن و سال در حال حاضر که در آن من فکر می کنم من واقعا خوب شات (در یک نرم افزار حرفه ای). من می خواستم برای شروع روند و دنبال آن راه.”

آه مربی Eran Ganot گفت: “ما می خواهیم برای تشکر از اون برای زمان خود را در اینجا. ما برای او آرزوی بهترین شانس در همه آینده خود را به تلاش و از ما حمایت خواهد کرد او در این انتقال. … و من همچنان به هیجان زده در مورد تیم ما در آینده است.”

دو سال پیش رزمندگان رنگین کمان فوق العاده به اندازه جلو دادگاه امضای سه 7-پای بازیکنان — Hulland, همسر Colina و داوسون Carper. پس از دو فصل Carper است انتقال به Missouri State. برنارد دا سیلوا حال تاثیرگذار فصل اول با کمان در 2019-20 و بازگشت به عنوان یک دانشجوی سال دوم. این ‘کمان در حال حاضر یکی از در دسترس بورس تحصیلی برای سال 2020 استخدام کلاس.

Hulland که متولد و پرورش در آدلاید استرالیا به دليل صدمات پا که محدود او را به هشت بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول در 2018-19 و 10 این فصل است. “این مایه تاسف است” Hulland گفت. “دو فصل متوالی این همان چیزی که من به پایان رسید تا داشتن عمل جراحی است. آن هم از نوع مکیده.”

اما Hulland نمایش داده می شود تیراندازی خود زمانی که او سالم است. او به ثمر رساند 14 امتیاز در 17 دقیقه در برابر UCLA در دسامبر سال 2018 است. پس از از دست رفته برای اولین بار از 17 بازی از فصل گذشته ضربه او بازگشت به عقب 3s در بازگشت خود را در برابر UC Santa Barbara.

Hulland گفت: تمایل خود را برای پیوستن به یک تیم در استرالیا لیگ ملی بسکتبال. “وجود دارد هیچ پیش نویس” Hulland گفت. “شما صحبت می کنید به یک عامل و خیلی مرتب کردن آنچه شما می خواهید انجام دهید و چه تیم های علاقه مند هستند. … برای من است راست, در حال حاضر, من می خواهم برای شروع در استرالیا. که ایده آل خواهد بود برای من. لیگ یک و لیگ. آن را تا به برخی از واقعا استعداد خوبی. بسیاری از مردم از طریق لیگ و رفتن به NBA. من فکر می کنم آن را بسیار قوی, لیگ, و من فکر می کنم آن را خوب است برای توسعه شخصی.”

Hulland همچنین قصد دارد برای ثبت نام در یک دانشگاه در استرالیا به دنبال تحصیل در ورزش و علوم ورزشی.

Hulland گفت که او لذت می برد او دو سال در هاوایی, خود, خروج یک تصمیم گیری دشوار است.

“من می خواهم برای تشکر از همه دوستان و طرفداران خارج وجود دارد” Hulland گفت. “آنها به من نشان داد توقف پشتیبانی می کند. من آن را قدردانی میکنیم. من هرگز فراموش نکنید این تجربه من بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de