خروجی Essendon مربی جان Worsfold اذعان می کند آینده خود را تیره است پس از سال 2020 فصل با توجه به COVID-19 مالی تاثیر

میچل Woodcockغرب استرالیا

Bombers head coach John Worsfold is uncertain of his future in the game.
آیکون دوربینبمب افکن سر مربی جان Worsfold نامشخص است آینده خود را در بازی. اعتبار: مایکل دوج/AAPIMAGE

خروجی Essendon مربی جان Worsfold اذعان به عدم قطعیت در اطراف تاثیر مالی در نرم کلاه از COVID-19 چپ است آینده خود را در بازی در تعادل اما او مطمئن است او هنوز هم مقدار زیادی برای ارائه بازی.

Worsfold است که در سال آخر تصدی خود را مسئول این بمب افکن با سواحل غرب افسانه مجموعه دست به دستیار بن Rutten در فصل آخر به عنوان بخشی از یک طرح جانشینی.

صحبت کردن در wta, Worsfold گفت: به او گفته بود به Essendon اجرایی خاویر کمپبل در سال گذشته در مورد آینده اش پست 2020 اما با گزارش از کاهش در هزینه های فوتبال بخش از آینده اش در حال حاضر تیره.

“وجود دارد رفتن به عظیم محدودیت در هزینه های فوتبال بخش ها وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بازسازی در اطراف چه چیزهایی نگاه و چه نقش وجود دارد,” او گفت:.

“که ممکن است به معنی وجود دارد و حتی بیشتر فرصت برای افرادی که درگیر شده اند این بازی را برای یک دوره طولانی از زمان. من احساس به عنوان اگر من یک دسته خوب در تمام مناطق پایی بخش چرا که من وجود داشته است.

“که ممکن است چیزی است که Essendon یا دیگر باشگاه های فوتبال هستند و مشتاق به کشف و یا آنها ممکن است می گویند: ” ما در حال رفتن به چوب با یک مطلب اساسی در ساختار و ما نمی توانیم به یک فرد فوق العاده کمک در آن نقش’.”

West Coast legend John Worsfold back in his playing days.
آیکون دوربینWest Coast افسانه جان Worsfold در روز بازی خود را. اعتبار: Mal Fairclough/غرب استرالیا

Worsfold گفت که او باز به تعدادی از ایده ها برای دیدن فصل رزومه و برتر اهدا شد.

“ما همه می خواهم برای دیدن یک فصل در راه ما می خواهیم برای دیدن یک فصل بازی ما می دانیم که آن رفتن به یک منحصر به فرد نجومی و ما می دانیم که آن رفتن به چیزی است که خواهد شد مورد برای بسیاری از سال ها و دهه های آینده,” او گفت:.

“آنچه همیشه نمی توان پاک شده از کتاب رکورد است که وجود دارد خواهد بود برتر و آنها را به عنوان ذکر شده 2020 premiers.

“و آن را بزرگ خواهد بود برای طرفداران و بازیکنان معتاد احساس می کنم از آن خواهد شد کاهش در هر راه و همه آنها در همان قایق, کار در همین است.

“به برتر این ماه و بازی پایی همه باز است به انجام آنچه در آن است رفتن به.”

پشت در و با خانواده اش Worsfold گفت که او هنوز هم بسیار با انگیزه با وجود داشتن دسترسی محدود به خود بازیکنان و کادر.

“ما هنوز در حال رقابت با هر باشگاه دیگری در این رقابت حتی در حال حاضر در مورد چگونه ما در حال درگیر شدن با بازیکنان ما چگونه ما در حال ساخت مطمئن شوید که بازیکنان ما در حال رفتن به در حال رفتن به در یک جسمی و ذهنی قوی و موقعیت به عقب می آیند و آموزش و بازی پایی,” او گفت:.

“ما هنوز در تلاش برای به عنوان بزرگ به عنوان ما می تواند باشد.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>